HYDE PARK
Like

Kto i czym truje Europejczyków?

05/09/2014
1084 Wyświetlenia
5 Komentarze
5 minut czytania
Kto i czym truje Europejczyków?

To już nie są żarty ! 40% mieszkańców Europy cierpi na choroby psychiczne. W Polsce akurat łatwo wyjaśnić , bowiem wyniki badań pokrywają się z ilością wyborców glosujących na PO.

To już nie są żarty ! 40% mieszkańców Europy cierpi na choroby psychiczne. Takie informacje podawała światowa prasa.

0


 

Nearly 40 percent of Europeans suffer mental illness

(Reuters) – Europeans are plagued by mental and neurological illnesses, with almost 165 million people or 38 percent of the population suffering each year from a brain disorder such as depression, anxiety, insomnia or dementia, according to a large new study.
(http://www.reuters.com/article/2011/09/04/us-europe-mental-illness-idUST…).

165 mln chorych ma zaburzenia psychiczne jak :depresja, stany lękowe,bezsenność, otępienie. No nieźle.W Polsce akurat łatwo wyjaśnić, bowiem wyniki badań pokrywają się z sondażami zwolenników PO a objawy muszą być wynikiem zastraszania  wyborców PiS-em.

Jest też widoczny w opublikowanych badaniach czynnik ekonomiczny. Jeśli przyjmiemy że (jak się szacuje) jedna trzecia z tych osób czyli niespełna 60 mln osób poddana zostanie leczeniu farmakologicznemu to producenci leków nie darmo wyłożyli pieniądze na „badania” . Można nafaszerować i otumanić  dwa kraje wielkości Polski. Zysk jest ekstra bo polityczny efekt rządzenia ogłuszonym chemicznie stadem, którego  intelekt i tak  już jest poważnie uszkodzony w szkole, można osiągnąć dużo mniejszym nakladem.

Nie zdziwicie się zapewne gdy okazuje się że wiodącą role w badaniach pelni naukowiec niemiecki. Niemcy bowiem już dość dawno rozpoczęli badania  nad osobami chorymi psychicznie  i jak widać zainteresowanie z tamtego okresu ( wówczas też zapragnęli panowania nad światem kierując się na wschód) utrzymaly się do dnia dzisiejszego.

Hans Ulrich Wittchen, dyrektor instytutu psychologi klinicznej i psychoterapi  w  Dresden University prowdzil trzyletnie badania w 27 krajach czlonkowski UE oraz Szwajcarii , Islandii i Norwegii .

Rezultaty zostaly opublikowane przez European College of Neuropsychopharmacology (ENCP) .

Wsławiona wynalezieniem nieistniejącej pandemii WHO zacierała ręce i przepowiadając że już w 2020 r depresja będzie drugim co do wielkości zagrożeniem zdrowia na świecie. Wiedząc kto zajmuje się organizacją leczenia oraz gospodarką i zapewnieniem światowego pokoju wcale nie należy się dziwić że ludzkość popadnie w totalną depresję. Rozwój chorob psychicznych idzie zgodnie z planem odwrotnie niż ekonomia( choć kto wie?).

Czy teraz dziwicie się że kiedyś chciano J.Kaczyńskiego wykorzystać do reklamy i wysyłając go do psychiatry? Że każdego bandytę reklamuje się jako chorego psychicznie. Już przecież  prawie co drugą osobę określają jako „psycho”.

Najgorsze dopiero jednak przed nami.

Wittchen said. „Only early targeted treatment in the young will effectively prevent the risk of increasingly largely proportions of severely ill…patients in the future.

Widzicie do czego zmierzają ? Chcą zacząć chemicznie truć jak najmłodsze dzieci.Między innymi po to przecież wymyślono ADHD ! i zabroniono dać dziecku klapsa albo użyć pasa, które to leki z powodzeniem likwidowały nadpobudliwość.Teraz już paroletnim dzieciom, którym szczęśliwie udało się uniknąć aborcji, będą dawać tabletki. Diagnozują ADHD u niemowląt.

Aha! Jakby kto się pytał, wedlug danych z 2005r koszty leczenia wynosiły 386 bilionów euro (ponad 555 bilionów dolarów) i dziś są już znacznie większe. Jest się czym podzielić. Money,money,money, a z ciebie zrobią monkey.

PS Z tym truciem w tytule to też nie żart. Jeśli ktoś przebywal w Europie po 1980r przez okres conajmniej 5 lat nie może być krwiodawcą w USA ! Sic!  Dlaczego ? I dlaczego data graniczna to rok 1980?

Permanent Disqualifications

  • Have spent time in the United Kingdom that adds up to a total of three months or more from 1980 through 1996
  • Have received a blood transfusion in the United Kingdom or France from 1980 to the present
  • Have spent time in Europe that adds up to 5 years or more from 1980 to the present

Te warunki dyskwalifikujące w USA kandydata na krwiodawcę pochodzą z oficjalnego dokumentu. Dowiedziałem się o tym gdy chciałem oddać krew dla ofiar 9/11 i okzało się że nie mogę.

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758