Globalnie i Lokalnie
Like

Kpin z Polaków ciąg dalszy…. rzekłbym nawet – taśmowy

22/06/2014
734 Wyświetlenia
1 Komentarze
5 minut czytania
Kpin z Polaków ciąg dalszy…. rzekłbym nawet – taśmowy

Gazeta gówniana jest co by nie powiedzieć nie tyle recydywistą afer tasmowych co doświadczonym ekspertem. Potarfili nagrywać nawet na zdezelownym Grundigu. Teraz udzielają swego wsparcia nie tyle wprost co bezpośrednio. Namacali taśmy. Swoje?

” W czwartek do skrzynek mailowych dziennikarzy tygodnika „Wprost” miały dotrzeć odnośniki do stron z plikami dźwiękowymi. ”

Czy to nie ciekawe co „Wyborcza” napisała o swoich ustaleniach? Na stronach dziennika czytamy, że w czwartek wieczorem (czyli prawdopodobnie już po rozmowie Latkowskiego z „GW”) redakcja dostała kolejne cztery nagrania (zanim redakcja zaczęła dostawać maile, odbyła jedno spotkanie ze swoim źródłem).

0


 

Pliki z podsłuchami za każdym razem podpisane są innym pseudonimem. Ostatni przysłał ktoś podpisujący się jako 'Patriota'”.

Jak można wytłumaczyć fenomen że dziennikarze potrafią wyśledzić najdrobniejszy szczegól afery natomiast służby bezpieczeństwa państwa są bezradne jak dziecko we mgle. Czyżby faktycznie najzdolniejsi agenci zostali umieszczeni w mediach?

Mechanizm przekazywania nagrań był taki, że do skrzynki naczelnego lub jego zastępców przychodził e-mail z odsyłaczem do strony, gdzie znajdowały się pliki dźwiękowe.

Przy obecnej technologii nasze słuzby nie sa w stanie przecwycić e-maili i sprawdzić kto i skąd wysyła materiały, gzdie przechowuje nagrania. Nie da sie ustalic na jakim serwerze drzemie sobie kilkaset godzin nagrań.

Może trzeba poprosić o pomoc Snowdena bo nasze „snowmany” nie poradza sobie z problemem do samych wyborów. A to jak się wydaje jest motywem obecnej ropzirduchy.

Mówił o tym naczelny bankier PRL-u Bis. jak sie nie chce wpaść na mine trzeba ją rozbroić kilka miesięcy wcześniej przed wyborami. Nie za późno i nie za wcześnie wytracając opozycji wszelką możliwą broń z ręki. Wyborcę należy tak napaść aferalnym żarciem aby na słowo afera dostawał odruchu wymiotnego. A przy okazji ogłosić wszystko by potem spokojnie stwierdzić że wyciąga się stare kotlety, czego w prestiżowej knajpie teoretycznie się nie robi.


– Dzisiaj wszyscy przyzwoici ludzie muszą się domagać natychmiastowego skrócenia kadencji Sejmu i dymisji rządu Jarosława Kaczyńskiego – powiedział Donald Tusk, którego cytowała „Gazeta Wyborcza” z 27 września 2006 roku.

Biedny Tusk, biedne PO… Jak można było ich tak okrutnie potraktować?

Zaraz okaże się że ten podsłuch to robota PiSu a Kaczyński ma nie tylko dobra pamięć ale i mimo niskiego Napoleonowgo wzrostu długie ręce.

PS. Korzystam z rejestru Macieja Rysiewicza:

FOZZ, Żemek, Okrągły Stół, ART-B, Bagsik, NFI, Bezpieczna Kasa Oszczędności, afera alkoholowa, afera paliwowa, Grobelny, Rywin, Pruszków, Wołomin, Czesław Kiszczak, Papała, Olewnik, Masa, Perszing, Soros, Sachs, Balcerowicz, afera hazardowa, Chlebowski, Baranina, Olewnik, Franiewski, Sekuła, Smoleńsk, Casa w Mirosławcu, Sienkiewicz, Belka, afera taśmowa, grupa trzymająca władzę, Wojciech Jaruzelski, Czarzasty, Jakubowska, afera PZU, Wieczerzak, Amber Gold, Orlengate, Wejchert, Kulczyk, Ałganow, willa Kwaśniewskich, majątek po PZPR, kasjer lewicy, akta Bolka, Peter Vogel vel Piotr Filipczyński, afera węglowa, śląska Alexis, Blida, Drzewiecki, moskiewska pożyczka, afera rublowa, afera zbożowa, Galicyjski Trust Kapitałowo-Inwestycyjny, Warszawska Grupa Inwestycyjna, Trójkąt Buchacza,Emil Wąsacz, Kwiatkowski Krauzemu, Kaczmarek Lepperowi, afera gruntowa, Jaromir Netzel, afera mostowa, afera starachowicka, Sobotka, Długosz, ekstradycja Mazura, Laboratorium Frakcjonowania Osocza, Beata Sawicka, seksafera w Samoobronie, Olin, Józef Oleksy, Glimar-Gorlice, Sopot Karnowskiego, Nowak, Parafianowicz, wakacje z agentem, afera 100 sekund na GPW, autostrady, bankructwa, Pendolino, Pierwszy Komercyjny Bank w Lublinie, David Bogatin, afera Skyline, Interbrok, Aleksander Gawronik, sieć kantorów,  ITI, Polsat, Solorz, Walter, Piotr Osuch, Stadion Narodowy, Colloseum, samobójstwo Leppera, NIE, Urban, afera Banku Staropolskiego, Piotr Bykowski, „Gazeta Wyborcza”, afera marszałkowa, Bronisław Komorowski, WSI, szafa Lesiaka, informatyzacja ZUS, informatyzacja w cyfryzacji, zamówienia publiczne w Ministerstwie Sprawiedliwości, afera w Ministerstwie Finansów, Jacek Dębski, Halina G. „Inka”, Cimoszewicz, Miodowicz, komisje śledcze, Marek Dochnal, seryjny samobójca, oscylator, Telegraf, komisja Rokity, prywatyzacja, cukier, cement, stocznie, Janusz Lewandowski, Zakłady Papiernicze Kwidzyń, Jan Krzysztof Bielecki, projekt Chopin PKO S.A., Kuna i Żagiel, Eureko, Miliarder Pniewy, Polskie Huty Stali, olimpiada w Krakowie, dług publiczny, OFE, wiek emerytalny, Jerzy Miller, Naczelna Prokuratura Wojskowa, Krzysztof Parulski, Mieczysław Wachowski, Waldemar Pawlak, nocna zmiana, Grzegorz Schetyna, Ryszard Sobiesiak, Agora, Petelicki, Janicki, Możejki, gazoport Świnoujście, Animex, Turowski, Palikot, Paweł Piskorski, Orzeł Może, Sawicki, Śmietanko, Żelichowski, dopalacze, Jerzy Owsiak i WOŚP, Donald Tusk…

 

… i tylko 25 lat wolności… z nadzieją patrzmy w przyszłość…

Źróło: https://3obieg.pl/w-wolnym-kraju

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758