Globalnie i Lokalnie
Like

Koszmar Joanny Gerhardt. Mąż Niemiec porwał mi synków

15/04/2014
866 Wyświetlenia
1 Komentarze
1 minut czytania
Koszmar Joanny Gerhardt. Mąż Niemiec porwał mi synków

Przez sześć lat Joanna Gerhardt (36 l.), Polka pochodząca z Poznania, była poniżana i bita przez niemieckiego męża, Reinera (40 l.). Dla dobra dzieci cierpiała w milczeniu. Kiedy jednak mąż skatował ją prawie na śmierć, zgłosiła sprawę niemieckiej policji. Funkcjonariusze… zabrali jej synków i oddali ojcu!

0


 

niemiec-porwal-mi-synkow_18659906

Joanna zakochała się w Niemcu z Frankfurtu nad Odrą. Dla Reinera zostawiła swoją firmę, pobrali się. Ale idylla trwała krótko. Kiedy Polka oświadczyła, że jest w ciąży, mąż nakazał dziecko usunąć. – Szarpał mną, uderzał w brzuch, chciał, żebym poroniła – mówi Joanna. Wbrew mężowi urodziła najpierw Armina (5 l.), a później Andre (3 l.).

W końcu jednak postanowiła odejść. Znalazła mieszkanie w centrum Frankfurtu. Kiedy powiedziała o tym Reinerowi, wpadł w szał. Na oczach dzieci chwycił ją za gardło, dusił, rzucił o drzewo. Joanna uciekła z synkami do schroniska dla kobiet. Tam… dopadli ją niemieccy policjanci i urzędnicy z urzędu do spraw młodzieży, tzw. Jugendsamtu.

– Mundurowi wydarli mi dzieci z rąk – szlocha Joanna. Kilka dni później niemieccy urzędnicy przekazali chłopców… Reinerowi G., który według lekarskiej obdukcji skatował matkę swoich dzieci prawie na śmierć.

W obronie praw rodzicielskich Polki wystąpiło Międzynarodowe Stowarzyszenie przeciw Dyskryminacji Dzieci w Niemczech. Ale Joanna wciąż nie może nawet zobaczyć swoich synków.

Źródło: link –  http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/koszmar-joanny-gerhardt-maz-niemiec-porwa-mi-synkow_392044.html

Inne zapisy autora:

0

Marcin Gall
Marcin Gall http://www.dyskryminacja-berlin.de/

Międzynarodowe Stowarzyszenie Przeciw Dyskryminacji Dzieci w Niemczech t.z.

46 publikacje
1 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Avatar Seksoholik (UK)

    Do kogo masz pretensje polska szmato?! Po co dawalas szwabowi dupy, po co mu obciagalas fiuta, a jego sprerme pilas albo rosmarowywalas po swoich cyckach. Polki to tepe kurewki, daja dupy zboczonym i sadystycznym szwabom, obciagaja laski brudnym i brutalnym arabom albo dupcza sie z hindusami w Anglii, zostawiajac swoich polskich mezczyzn-golodupcow w Polsce. A jak dostanie pare razy po mordzie od swoich nowych dupcyngieli to rycza , ze je martretowali, a policja innych krajow zabiera im bachory. Tego typu tepe kkowy spotkac mozna tylko w polsce.

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816