BIZNES
Like

Karta Dużej Rodziny z opłatami za leki dla dzieci. Skandal w Polsce

15/10/2014
1273 Wyświetlenia
1 Komentarze
2 minut czytania
Karta Dużej Rodziny z opłatami za leki dla dzieci. Skandal w Polsce

Karta Dużej Rodziny w Polsce pomija leki bez opłat dla dzieci w Polsce!Polskie dzieci mają w EU zachodniej leki bez opłat.W Polsce w dalszym ciągu leki dla dzieci,bez opłat są zakazane,zabronione.To jest perfidny rasizm i oszustwo gdyż są grupy „społeczne” w Polsce które nie płacą za leki dla swoich dzieci.Temat dla wszystkich powyżej 18 lat.

0


Zapoznałem się z  Kartą Dużej Rodziny.Wiedziałem że Gubernatorzy w Polsce nie pozwolą w tej karcie na ulgi czy dotacje czy też na leki dla dzieci bez opłat.Cholera człowieka bierze gdy się czyta informacje o Karcie Dużej Rodziny ,która jest reklamą dla firm jak i z ukrytymi dotacjami dla firm a  pomija najważniesze  sprawy  jak leczenie i leki dla dzieci.Rodziny xxl w dalszym ciągu są w Polsce traktowane jak wrogowie państwa polskiego.

Karta Dużej Rodziny?

To jest zakamuflowany markenting dla wyborców aby ich przekonać że władza w Polsce,wprowadza przepisy prawne przyjazne dla rodzin z dziećmi.To jest powtarzam a prawo karne jak i cywilne jest mi znane,to jest perfidne,skandaliczne oszustwo z Kartą Dużej Rodziny.

Władza,politycy,kpią sobie z Rodzin XXL w Polsce.Podaję link do Karty skazującej Rodziny XXL na wygnanie z Polski gdy dzieci zachorują a koszty leczenia i leki przekraczają tysiące Euro.Protestuję kategorycznie przeciw wojnie w Polsce bo taka ma miejsce przeciw Rodzinom XXL.

https://rodzina.gov.pl/sites/default/files/pliki_do_pobrania/oferta-partnerow_v_13_10_2014_www.pdf#page=34&zoom=auto,-107,781

Czym jest Karta Dużej Rodziny?

Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Rodzice mogą korzystać z karty dożywotnio, dzieci – do 18 roku życia lub do ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25 lat. Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności.

https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny

Karta Dużej Rodziny z opłatami za leki dla dzieci.Skandal w Polsce.

0

Lipski Marek

FREELANCER.

333 publikacje
134 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Pingback: Etyka – frajerstwo czy wartość? – Na biało-czerwonym szlaku

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758