Bez kategorii
Like

Ja jako kobieta

01/02/2011
411 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

"Czy podpisana przez prezydenta ustawa o parytetach zachęci kobiety do większego udziału w życiu publicznym?" Oto jest PYTANIE!! Pytanie z dzisiejszej  ankiety zamieszczonej na jednym z portali.     Z serii pt. "Jestem głupi, będę głupszy, bo mam do tego prawo". No po prostu ja jako kobieta czekałam do dziś, żeby nareszcie ktoś mnie zachęcił. I to nie byle kto, tylko nasz Ukochany Prezydent. I jak on mnie zachęcił (zanęcił?), to ja od jutra się bierę za politykę. Od jutra nie gotuję, nie pierę, tylko się bierę. A jak się weznę, to ja ich wszystkich pogonię i  zrobim taką ustawę, że tera będą parytety na gotowanie i na mikrowele w każdym domu. I jeszcze sztuczne macice  – jak parytet to […]

0


"Czy podpisana przez prezydenta ustawa o parytetach zachęci kobiety do większego udziału w życiu publicznym?"

Oto jest PYTANIE!!

Pytanie z dzisiejszej  ankiety zamieszczonej na jednym z portali.

 

 

Z serii pt. "Jestem głupi, będę głupszy, bo mam do tego prawo".

No po prostu ja jako kobieta czekałam do dziś, żeby nareszcie ktoś mnie zachęcił. I to nie byle kto, tylko nasz Ukochany Prezydent. I jak on mnie zachęcił (zanęcił?), to ja od jutra się bierę za politykę.

Od jutra nie gotuję, nie pierę, tylko się bierę. A jak się weznę, to ja ich wszystkich pogonię i  zrobim taką ustawę, że tera będą parytety na gotowanie i na mikrowele w każdym domu. I jeszcze sztuczne macice  – jak parytet to parytet – 30% facetów ma urodzić dziecko, bo inaczej nam emerytury nie zapłacą.

No i taki mam program na początek. I jeszcze żeby wszystkim było lepiej!

PS. Zdjęcie jest objęte prawem autorskim!

Inne zapisy autora:

0

eska

zapluty karzel reakcji

61 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758