Globalnie i Lokalnie
Like

Idąc z żoną do łóżka nie masz na piśmie zgody na seks? Zostaniesz gwałcicielem.

22/12/2017
1885 Wyświetlenia
1 Komentarze
3 minut czytania
Idąc z żoną do łóżka nie masz na piśmie zgody na seks? Zostaniesz gwałcicielem.

Zidiocenie libertyńskiego towarzystwa propagującego rozwiązłość, amoralność, hipokryzję seksualną do tego stopnia, że reklama sznurówek do butów musi stwierdzać że są one „sexy”- przekracza granice absurdu.

0


Czysta parodia? Nie sądzę.

Ilość afer o molestowanie seksualne przekroczyła już nawet granice wyobraźni autorów science fiction.

Ale ostrzeżenie zawarte w tytule to nie żart. Głąby z „brukselki” niby powinny być mniejsze niż z normalnej kapusty, ale przecież widzieliśmy, jakie głupoty robią na przykładzie wdrażania art 7.1 przeciw Polsce.

New Swedish Consent Laws Could Require Written Permission For Sexual Relations

Widzicie? Komuchy w Szwecji już się przymierzają do wprowadzenia obowiązku posiadania formalnej zgody przed rozpoczęciem jakiejkolwiek czynności o charakterze seksualnym.

The left-wing Swedish governing coalition is looking to drastically tighten the country’s sexual consent laws which will require prior verbal or written consent from both partners in the near future.

Lewicowa szwedzka koalicja rządząca zamierza drastycznie zaostrzyć w tym kraju prawa dotyczące zgody na  seks, co będzie wymagać uprzedniej pisemnej lub ustnej zgody obu partnerów.

Rząd szwedzki poinformował, że nowe przepisy, które wejdą w życie w lipcu przyszłego roku, będą wymagać od obu partnerów wyraźnej ustnej lub pisemnej zgody na angażowanie się w aktywność seksualną lub narazisz się na ewentualne zarzuty o gwałt.

Dotychczas aktywność seksualną uważano za „legalną”, dopóki jedna ze stron nie powiedziała „NIE”. Teraz to ma nie wystarczać. Teraz obie strony muszą powiedzieć „TAK”, a nawet najlepiej jak zrobią to na piśmie. Ale to może nie chronić przed oskarżeniem o gwałt, bo jeśli jedna ze stron się rozmyśli i stwierdzi w trakcie akcji „NIE” i druga strona nie przestanie, natychmiast oskarżenie jest gotowe.

Nie wiadomo, czy dotyczy to także manekinów do seksu i wibratorów. Nie żartuję. Przecież ostatnio Arabia Saudyjska stała się pierwszym krajem na świecie, który dał robotowi – kobiecie pełne obywatelstwo – dając mu więcej praw niż kobietom.

https://

Skoro toto ma pełne prawa obywatelskie, może też mieć prawo oskarżyć o gwałt.

Szwecja jest miejscem częstych brutalnych napaści na tle seksualnym. W ubiegłym tygodniu 17-latka została brutalnie zgwałcona i podpalona.
Większość podejrzanych w sprawach dotyczących gwałtu to migranci lub pochodzący ze środowisk imigranckich, ale rząd szwedzki odmawia opublikowania statystyk na temat pochodzenia etnicznego podejrzanych.

Swoją drogą jak będzie działać nowe prawo w przypadku drapieżnych samców z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, którzy nie mówią językiem ofiary i nie obchodzi ich uzyskanie zgody? Oczywiście władze szwedzkie nie uznają istnienia jakichkolwiek drapieżnych samców, którzy pasują do tego opisu.

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758