sondaże-w-Serbii

Ta „zabawa” jeszcze trochę potrwa.

 

No tego się nie spodziewałem. Zupełnie marginalne badanie opinii publicznej przeprowadzone tutaj Pytania w sprawach pryncypialnych  ajednak pobudziło czujność strażników naszej rewolucji sprzed 27 lat. Jak bym miał określić próbkę reprezentatywną to wyglądałaby ona tak:

  • około 100 osób weszło, przeczytało i wypełniło ankiety „z dobrego serca”,
  • około 300 osób pracowało tu służbowo i podejrzewam, że gratyfikacje odbierali w walucie nieco trwardszej niż obecnie złotówka.

Obserwowałem, bo doglądałem tego swojego dziecka pieczołowicie. Co jakiś czas pojawiało mi się przy poszczególnych ankietach po 200 głosowań w przeciągu 15 minut. Taka była moja częstotliwość podglądania. „Pracowici” chyba jednak korzystając z linku udostępnianego przez portal mojasonda.pl rozpoczęli od wybijania nam z głowy tęsknotę do suwerenności naszego NBP. Później atakowali wszystko, co by świadczyło o tym, że bydełko wyborcze podnosi głowę. Nie tak od razu. Zawsze robili kilkugodzinną przerwę, aby zachować pozory.

Jednak hasbarczycy nie przewidzieli, że wpadnę na taki prosty pomysł i doprecyzuję pytania wykorzystując coś co stosują mądrzy politycy czyli metodykę „zarządzania przez konflikt”. Pytania na TAK lub NIE uzupełniłem o frazę zaczynającą się od „bo…”. Wolno mi. Zobaczcie jak to teraz wyszło:

 

W ciuciubabkę z agenturą
Źródło:http://6fc689.mojasonda.pl

 

W ciuciubabkę z agenturą
Źródło:http://ccd799.mojasonda.pl

 

W ciuciubabkę z agenturą
Źródło:http://219a1e.mojasonda.pl

 

W ciuciubabkę z agenturą
Źródło:http://d4d3d6.mojasonda.pl/

 

W ciuciubabkę z agenturą
Źródło:http://caec15.mojasonda.pl/

 

W ciuciubabkę z agenturą
Źródło: http://770122.mojasonda.pl/

 

 

W ciuciubabkę z agenturą

Źródło:http://f9858a.mojasonda.pl

W ciuciubabkę z agenturą

Źródło:http://f36690.mojasonda.pl

W ciuciubabkę z agenturą

Źródło:http://158f5e.mojasonda.pl

W ciuciubabkę z agenturą

Źródło:http://6656ef.mojasonda.pl

Ta „zabawa” jeszcze trochę potrwa. Ankieta ciągle jest obsługiwana przez portal sondażowy. Jeśli jeszcze nie głosowałaś(eś) to „popracuj” z dołączonymi linkami pod każdą sondą. Odpowiedzi na tych 10 ważnych kwestii nie możesz pominąć. Policzymy się.