POLSKA
Like

GWNO CZ. II

12/10/2014
711 Wyświetlenia
1 Komentarze
8 minut czytania
GWNO CZ. II

GWNO CZ.II

Rano 17 czerwca w Humaniu został zaatakowany i brutalnie pobity bresławski chasyd z Izraela, który przyszedł do grobu sprawiedliwego rabina Nachmana. Według strony internetowej „Kikar Szabat”, incydent miał miejsce o godzinie 6 rano, kiedy młody Izraelczyk siedział sam w altance koło grobu, studiując książki religijne.

0


 

 

Według poszkodowanego, został zaatakowany przez kilku pijanych miejscowych mieszkańców, wykrzykujących antysemickie przekleństwa. Oni rozbili twarz młodemu człowiekowi i złamali co najmniej jedno żebro. Na krzyk bitego człowieka przybiegli inni chasydzi, widząc ich napastnicy uciekli. Sanitariusze z lokalnego oddziału ZAKA udzielili Izraelczykowi pierwszej pomocy. Wkrótce zostanie on wysłany do domu i umieszczony w szpitalu.

 

Lokalne organy ścigania wszczęły dochodzenie w sprawie incydentu. Ponadto wyjaśniane będzie, dlaczego nie było ochrony, zatrudnionej przez bresławskich chasydów.

 

Dlaczego „Gazeta Wyborcza” organ Żydów polskich, nie podała do wiadomości publicznej banderowskiego wystąpienia prezydenta Ukrainy Poroszenki:

 

Prezydent Poroszenko odniósł się na dzisiejszej konferencji do kwestii nadania członkom UPA statusu weteranów:

 

OUN-UPA to bardzo ważna kwestia, podniesiona w sam raz. Wcześniej zagadnienie bojowników OUN-UPA dzieliło Ukrainę.

 

I dlatego na porządku dziennym nie było ono poruszane. W Galicji, na ziemi iwano-frankiwskiej, w Równem, na Wołyniu było ono rozwiązywane na poziomie miejscowych rad.

 

Ale obecnie czas jest dobry. Bo kimże jest żołnierz, który broni swojego kraju, tak jak to robili żołnierze UPA?

 

Jeśli zwróciliście uwagę, to na moim wystąpieniu inaugurującym prezydenturę i na Dniu Flagi Państwowej, UPA była wspominana jako przykład bohaterów.

 

Takie jest właśnie moje stanowisko – mówił prezydent.

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/petro-poroszenko-oun-upa-przykladem-bohaterstwa-czas-rozpatrzyc-nadanie-statusu-kombatantow-jej-zolnierzom

 

„Gazeta Wyborcza” takich faktów niewygodnych dla Michnika nie podaje.

 

TEKST WALDEMARA ŁYSIAKA „GWNO” /CYTOWAŁEM POWYZEJ/.

 

„Gazeta Wyborcza” ideologiczny praojciec masońskiej walki z Kościołem i patriotyzmem uważający Waldemara za faszystę, rasistę, renegata, prawicę do Targowicy (straszna jest kondycja narodu, w którym za wzorcowych patriotów robią zdrajcy) nie po raz pierwszy poniewiera narodowymi wartościami.

 

Dla przypomnienia:

 

– „Gazeta Wyborcza” 17.08. 2007 Tomasz Żuradzki „Patriotyzm jest jak rasizm”

Jestem filozofem – pracuję w Instytucie Filozofii UJ w Krakowie.

 

„Patriotyzm nie ma żadnego uzasadnienia moralnego. Jest pozostałością po czasach, gdy hordy plemienne walczyły o terytorium, żywność i kobiety. W środę pod moimi oknami przedefilowały setki ludzi wyszkolonych do zabijania innych ludzi. Przejechały dziesiątki pojazdów skonstruowanych w ten sposób, by jak najskuteczniej niszczyć inne pojazdy i eliminować ich kierowców. Przeleciało kilka samolotów przeznaczonych do walki z innymi samolotami i zrzucania śmiercionośnych bomb”.

 

http://www.archiwum.wyborcza.pl/archiwum/tag/patriotyzm+jest+jak+rasizm

 

https://3obieg.pl/adam-michnik-patriotyzm-rasizm

 

  

                

„GAZETA WYBORCZA” PODZIELA ISTOTĘ WALKI MASONERII

                                       Z CHRZEŚCIJAŃSTWEM

 

ADAM MICHNIK W CZASIE PROJEKCJI ANTYPOLSKIEJ GRAFOMAŃSKIEJ KSIĄŻKI

  1. T. GROSSA „STRACH”:

 

– Polacy są jak Kościół rzymsko – katolicki uczący obłudy, zakłamania, hipokryzji, konformizmu:

JAKI WPŁYW POSIADA MASONERIA W PRZEBIEGU WOJNY TOCZĄCEJ SIĘ

                                   OBECNIE NA UKRAINIE?

 

Mówi dr Stanisław Krajski:

WOJNA MASONÓW NA UKRAINIE „REPERKUSJE DLA POLSKI”

http://multibook.pl/pl/p/Stanislaw-Krajski-Wojna-masonow-na-Ukrainie.-Reperkusje-dla-Polski/4373

„…Jednym z nowych tematów, których dotyczyło wiele źródeł był temat wydarzeń na Ukrainie. Wydarzenie te miały (i mają) bardzo ważny aspekt masoński i w tym aspekcie dotyczyły problemów wręcz kluczowych dla Polski. W pewnym momencie skupiłem się na tym temacie. Powstały tekst okazał się być tekstem autonomicznym o objętości średniej książki. W taki więc sposób postanowiłem go wydać. Jest to opowieść o wojnie na Ukrainie, wojnie rosyjskiej masonerii rytu francuskiego z amerykańską masonerią rytu szkockiego. Ta wojna jeszcze bardziej niż Wojna Rosja-Ukraina dotyka i będzie dotykać Polski…”.

A jakie stanowisko wobec tych ekscesów żydowskich hitlerowsko – antysemickich zajął Żydowski instytut Historyczny w Warszawie?

Przecież na Ukrainie żyją Żydzi z Polski.

 

JAK DOTĄD ŻYDOWSKI INSTYTUT HISTORYCZNY OBARCZYŁ PRZEZ PACOWNIKA NAUKOWEGO INSTYTUTU DR ALINĘ CAŁĄ POLAKÓW WINĄ MORDU TRZECH MILIONÓW ŻYDÓW W HOLOCAUŚCIE DOKONANYM PRZEZ NIEMCÓW HITLEROWCÓW.

 

Redaktorowi Michnikowi przypominam, aby powiadomił swoich czytelników przebiegiem rozmowy przywódców banderowskiej Ukrainy /poniżej/

 

MY IM ZROBIMY DRUGI KATYŃ

 

Tymczasem Ukraińcy deklarują: „Polakom zrobimy drugi Katyń” ; „My im zrobimy drugi Katyń”.

 

To słowa Dmitrija Jarosza -przywódcy “Prawego Sektora” w rozmowie z Olegiem Tiahnybokiem – przywódcą partii “Swoboda “..

 

Rozmowa miała miejsce 25 lutego 2014 r. w restauracji „Turgieniew” przy ulicy Wielkiej Żytomirskiej 40 w Kijowie ( na tej samej ulicy pod numerem 23 mieści się siedziba partii “Swoboda”).

 

http://wirtualnapolonia.com/2014/03/07/my-im-zrobimy-drugi-katyn/

 

http://kefir2010.wordpress.com/2014/03/07/usa-przemieszcza-wojska-do-polski-ukraina-grozi-polsce/

 

Oleg Tiahnybok : Dobrze! Z Rosjanami i Europejczykami jasne, co myślisz o Polakach. Oni poważnie myślą o powrocie na Wołyń. Na mapach już zaczęli Wschodnie Kresy rysować. Tam są silne propolskie nastroje. Jeśli z Europą wspólnego języka nie znajdziemy , rozżaleni na nas mogą spuścić „polskiego psa”.

 

Dmitrij Jarosz : Możesz być dumny. Mnie jeszcze tak nikt nie nazwał. Mało OUN i UPA krwi przelali ?

 

Oleg Tiahnybok : Będą podnosić głowę, to my im zrobimy drugi Katyń . Ani metra ukraińskiej ziemi nie oddamy, ani Rosjanom, ani Polakom , ani tym bardziej Żydom. Karabinów na wszystkich starczy.

 

Dmitrij Jarosz: Mam do ciebie Oleg kolejne pytanie. Ja nie rozpuszczę Majdanu do prezydenckich wyborów. Zainstaluje kontrolę w najważniejszych ministerstwach i regionach. Będę ubezpieczał twoje działania.

 

W zestawieniu z możliwościami twojej „Swobody” to będzie siła. W ostatecznym etapie jeżeli „pacuki” ( chodzi o Jaceniuka , Kliczkę i Tymoszenko) znowu zaczną handlować Ukrainą, my znowu podniesiemy Majdan i weźmiemy władzę.

 

NARÓD JEST GOTÓW DO TEGO – SMERT LACHOM

 

Oto z jakimi hasłami maszerują bojówkarze Dmitrija Jarosza – lidera “Prawego Sektora” i członkowie partii “Swoboda” na czele której stoi Oleg Tiahnybok, ukraiński nacjonalista, faszysta i antysemita, a sceneria przypomina marsze niemieckich faszystów SS Galizien we Lwowie po 22 czerwca 1941 roku, w czasie pogromów Polaków i Żydów.

 

 

0

Aleszuma http://aleksanderszumanski.pl

Po prostu zwykly czlowiek

1399 publikacje
7 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758