Komentarze dnia
Like

Guy Verhofstadt żądał od Theresy May podpisania lojalki wobec Unii.

21/12/2017
1533 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Guy Verhofstadt żądał od Theresy May podpisania lojalki wobec Unii.

Guy Verhofstadt, zwolennik koncepcji powołania Stanów Zjednoczonych Europy, facet, którego jego rodacy pozbyli się z ulgą odsyłając do europarlamentu, stosuje metody znane w Polsce z praktyk SB. Czy takie teraz będą metody działania faszystów, neonazistów i euro suprematystów?

0


Podczas gdy Premier Theresa May przygotowuje się do wizyty w Polsce,  Komisja Europejska domaga się, aby szefowa rządu Wielkiej Brytanii  potępiła Warszawę, aby udowodnić brytyjską lojalność wobec „wartości UE”. Jak widać jeden z europosłów totalnej opozycji w Polsce podzielił się swoimi doświadczeniami z czasów gdy był TW i donosił bezpiece.

image

Tak do złożenia lojalki wzywa ten gostek z paradontozą.

Były premier Belgii powiedział The Telegraph, że spodziewa się, że Premier May zademonstruje, że jej kraj pozostanie lojalny wobec „europejskich wartości liberalnej demokracji” – Jak do tej pory nikt nie potrafi określić jakie to są konkretnie te europejskie wartości. Nikt też ani słyszał, ani nie widział demokracji w tzw. Unii, a ostatni dyktat wobec Polski brak demokracji unaocznia.

Ten „bubek” jest określany przez lidera Brexit Nigela Farage’a jako „najwyższy kapłan” w „świątyni europejskiego federalizmu” .

image

Dlaczego Verhofstadt wykonuje tę „brudną robotę”, stosując narrację sugerującą, że konserwatywny rząd Polski – który ma największy demokratyczny mandat ze wszystkich rządów Polski od czasu upadku komunizmu – jest „antydemokratyczny”, ponieważ nie chce ulegać dyktatowi UE ? – pyta Jack Montgomery z Breitbart London.

Cytuje też wypowiedź Premiera Mateusza Morawieckiego, który stwierdził, że reformy są konieczne, aby zlikwidować „nepotyzm i korupcję”, które stały się powszechne w sądach, które zostały zapoczątkowane przez wspieranego przez Kreml wojskowego dyktatora Wojciecha Jaruzelskiego jeszcze przed upadkiem starej Rzeczypospolitej, i do dziś pozostają kastą bez żadnej kontroli, która rządzi się sama i sama się mianuje.

image

Biorąc pod uwagę cichą akceptację przez UE – lub nawet poparcie  – najbardziej drastycznych działań, jak np. stosowanie przez Hiszpanię brutalności policji i sankcji karnych wobec opozycji domagającej się niepodległości Katalonii, wielu polityków mówi o tym,  że prawdziwym problemem Unii jest zdecydowana opozycja polskiego rządu wobec prób narzucenia kontyngentu przyjęcia migrantów zaproszonych przez Niemcy krajom członkowskim Unii na całym kontynencie.

https://

To wideo śni się brukselskim kacykom po nocach. Podobne stanowisko prezentuje premier Węgier Victor Orban.

Premier Morawicki jest nadal przekonany, że możemy przeprowadzić reformy pomimo ingerencji UE, stwierdzając, że jest „głęboko przekonany, że suwerenne państwa – a Unia Europejska musi być unią suwerennych państw- mają absolutne prawo do reformowania swoich systemów sądowych”.

To, czy Theresa May zdecyduje się zaoferować Brukseli symboliczny pokaz wsparcia przeciwko Polakom w nadziei na uzyskanie korzyści w rokowaniach związanych z Brexitem, co okazałoby się czystą korupcją, to dopiero się okaże.

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758