Bez kategorii
Like

Grzegorz Braun mówił o roztrzeliwaniu dziennikarzy „Gazety Wyborczej” i TVN

26/11/2012
810 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Reżyser Grzegorz Braun wypowiadał się we wrześniu podczas spotkania Klubu Ronina, w którym udział brał prof. Andrzej Nowak i blogerzy mówił m.in. o rozstrzeliwaniu dziennikarzy „Gazety Wyborczej” i TVN za zdradę.

0


 

 

To jest kolejny przesąd polskiej inteligencji, pacyfizm. Wiara w to, że tu można cokolwiek załatwić, jak nie zostaną wyprawieni na tamten świat w sposób nagły, drastyczny i nieprzyjemny. No powiedzmy, wziąłbym tak z tuzin redaktorów "Gazety Wyborczej", ze dwa tuziny pracowników drugiej gwiazdy śmierci, centralnej dzisiaj, TVN-u, nie wspominam oczywiście o etatowych zdrajcach i sprzedawczykach, którzy zawsze nimi byli (…)., no jeżeli się tego nie rozstrzela, co dziesiątego, to znaczy, że hulaj dusza piekła nie ma – stwierdził Braun.

Skoro nie jest karana karą główną zdrada państwa, no to jest popyt, to jest rynek na zdradę i zaprzaństwo. Ja oczywiście rozumiem, że nawet jak niestety byśmy się tu skrzyknęli, moglibyśmy tego wieczora nie za wiele dokazać na latarniach okolicznych – powiedział m.in. Grzegorz Braun.

dziennik.pl, TVN

Poniżej link do filmu z przebiegu spotkania. Kontrowersyjny fragment zaczyna się w okolicach 28 minuty.

0

Jan Pi

938 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758