POLSKA
3

Grypę i przeziębienie można wyleczyć w jeden dzień

23/11/2014
19859 Wyświetlenia
23 Komentarze
8 minut czytania
Grypę i przeziębienie można wyleczyć w jeden dzień

Bolą kości? Masz dreszcze, gorączkę, zatkany nos, katar albo boli Cię gardło? To znaczy, ze dopadła Cię grypa, angina, przeziębienie albo inna grypopodobna infekcja górnych dróg oddechowych.

W większości przypadków taka dolegliwość wyłącza nas z normalnego życia na tydzień albo nawet na dłużej, często przykuwając do łóżka, a w skrajnych przypadkach kończy się powikłaniami, szpitalem, czasem nawet cmentarzem. Ale czy na pewno musi tak być?
Otóż nie. Jest sposób na szybkie wyleczenie tego typu chorób nawet w JEDEN DZIEŃ. Sekret – w witaminie C.

0


 

Amerykański uczony, noblista doktor Linus Pauling twierdził, że witamina C jest niezbędna do prawidłowego przebiegu procesów fagocytozy (pochłaniania drobnoustrojów chorobotwórczych przez białe krwinki). Krwinki odżywione witaminą C działają energicznie, a te o niskim stężeniu witaminy C reagują niemrawo. Do tego działa też antyrakowo.

Najważniejszą rzeczą jest, aby zaaplikować dużą dawkę witaminy C po zauważeniu pierwszych, jeszcze łagodnych objawów zbliżającej się grypy lub przeziębienia.

 

Jeżeli zauważysz takie objawy, jak:

– bóle kości, mięsni i stawów, zwłaszcza występujące bez powodu,

– dreszcze,

– uczucie wyczerpania i zmęczenia bez powodu,

– złe, „grypowe” samopoczucie,

– gorączka lub stan podgorączkowy, nawet „tylko” 37 stopni,

– ból gardła, nawet łagodny,

– początek kataru, zatkany nos

– chrypka

 

nie lekceważ ich ! To znak, że zaczyna się grypa, przeziębienie albo inna grypopodobna choroba.

Najlepszym sposobem na to jest NATYCHMIASTOWE !!!! zażycie uderzeniowej dawki witaminy C, a do tego najlepiej w połączeniu z dużą dawką leku zwalczającego objawy przeziębienia lub grypy zawierającego środek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy, przeciwkatarowy i przeciwkaszkowy. Ja w takiej sytuacji biorę dawkę uderzeniową – 2 tabletki Gripexu Max i 5 tabletek Rutinoscorbinu i powtarzam taką dawkę co kilka godzin aż choroba odpuści. Ponadto jeżeli jest gorączka lub stan podgorączkowy to dużo piję – tyle, ile żołądek jest w stanie zmieścić, żeby nawodnić organizm i wypocić się, co przyśpiesza zbijanie gorączki. Jak dotąd we wszystkich przypadkach 3 – 4 takie dawki uderzeniowe wzięte w ciągu pierwszej doby od pojawienia się pierwszych jeszcze łagodnych objawów spowodowały, że choroba odpuszczała. Zwalczyłem w ten sposób nieraz grypę, katar, zapalenie gardła, a nawet grypę żołądkową. Tak więc JEDEN DZIEŃ wystarczy na zwalczenie takiej zarazy. Dodam, ze niedawno – mniej więcej miesiąc temu w podobny sposób zwalczyłem anginę, która zaraziłem się od syna – zwalczyłem chorobę w ciągu… UWAGA !!! 10 godzin !!! Pierwszym objawem był ból kości i wtedy zażyłem pierwszą dawkę. Potem zażywałem kolejne w odstępach mniej więcej co 3 godziny, bo pojawił się stan podgorączkowy i złe samopoczucie, walczyłem z choroba tak długo, aż ustąpiła. Może się to wydawać nieprawdopodobne, ale tak było. Wystarczyło zażyć 4 takie dawki Gripexu i Rutinoscorbinu w odstępach co 3 godziny i zaraza odpuściła. W ciągu 10 godzin zwalczyłem zarazę, która leczona tzw. „klasycznymi” metodami wyłącza człowieka na tydzień z normalnego życia, powala z nóg z gorączką nawet do 40 stopni przykuwając przy tym do łóżka. A u mnie skończyło się jedynie stanem podgorączkowym – max 37,6 stopnia, który do wieczora ustąpił. Choroba zaatakowała mnie w południe, a już wieczorem odpuściła i na drugi dzień nie było śladu po niej. Tak można leczyć tego typu infekcje.

Ten sposób jest naprawdę świetny, stosuję go już trzeci rok i zalecam go wszystkim, którzy nie mają przeciwwskazań do zażywania takich leków. Wielu moich znajomych wypróbowało ten sposób – z bardzo dobrym skutkiem. Ten sposób już nieraz uratował mnie od kilkudniowego leżenia w łóżku, od gorączki, kataru, kaszlu bólu gardła i wielu innych nieprzyjemnych objawów. Ponadto sposób jest tani, a leki potrzebne do zwalczenia choroby można kupić bez recepty. Plusem jest też to, że unikniemy ewentualnych powikłań, gdy szybko zwalczymy chorobę, a te, zwłaszcza w przypadku grypy czy anginy mogą być naprawdę poważne, z zapaleniem oskrzeli, płuc, opon mózgowych i mięśnia sercowego włącznie i mogą zagrażać życiu.

Z grypą, przeziębieniem i chorobą grypopodobną trzeba postępować jak z pożarem – natychmiast gasić nawet wtedy, gdy się tylko tli !!! Bo jak to zlekceważymy, to za chwilę ogień ogarnie cały dom. Z infekcją jest podobnie – jak zlekceważymy pierwsze jej objawy, to za godzinę, dwie choroba zwali nas z nóg na dobre. A tego typu infekcje zaczynają się nagle i bardzo szybko się rozwijają. Pojawienie się choćby jednego z wyżej wymienionych objawów należy potraktować jak SYGNAŁ ALARMOWY i natychmiast zacząć zażywać leki !!! Dlatego takie leki jak Gripex, Polopiryna oraz witamina C i leki ja zawierające jak np. Rutinoscorbin czy Scorbolamid powinniśmy mieć przez cały czas w domowej apteczce. Są one ja sprzęt p-poż. – muszą być przez cały czas w pogotowiu i pod ręka – muszą być w każdej chwili gotowe do użycia, bo choroba może nas zaatakować w najmniej odpowiednim momencie – wieczorem, w nocy, w weekend czy święta, kiedy ciężko jest znaleźć w pobliżu czynną aptekę, a jak nie zareagujemy od razu, to choroba nas rozłoży i potem będzie trudniejsza do zwalczenia.

 

To właśnie Rutinoscorbin, a właściwie zawarta w nim witamina C skróciła czas trwania choroby. Taki prosty sposób, a mało kto go zna, ale wiadomo – koncernom farmaceutycznym zależy na tym, aby ludzie długo chorowali i leczyli się rzekomo „lepszymi” specyfikami, np. antybiotykami, leżąc przez tydzień w łóżku. Powiem wprost – takie leczenie, to żadne leczenie, bo i bez tych leków przebieg choroby w większości przypadków byłby taki sam lub niewiele cięższy i choroba trwałaby tyle samo, jest nawet powiedzenie, że grypa nieleczona trwa tydzień, a leczona 7 dni. Co to za leczenie, skoro przez tydzień jesteśmy wyłączeni z normalnego funkcjonowania i jego efekty są niewielkie? Natomiast jeżeli zamiast tygodnia jest jeden dzień i zamiast 40 stopni gorączki mamy 37, to wtedy można mówić o prawdziwym leczeniu.

 

Więcej na temat metody Paulinga można przeczytać tutaj:

http://www.vitanatural.pl/sekret-witaminy-c,

http://www.vitanatural.pl/Niedoceniana+witamina+C

 

0

Gustlik222

Sprawiedliwosc jest najwazniejsza

108 publikacje
1 komentarze
 

23 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758