HYDE PARK
Like

Gołota na prezydenta PRL-bis

25/10/2013
698 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Gołota na prezydenta PRL-bis

Gołota, Tomaszewski albo Pudzianowski mogliby być kandydatami na Prezia w naszym kondominium. Może być Kliczko na Ukrainie to mogą być i oni. Zresztą mają też większą światową ogładę niż Bolek czy Bul.

0


 

Zbyt wielu wydaje się, że do polityki może sobie kazdy wejść jak do sławojki. Co najgorsza w Polsce to akurat okazuje się prawdą i sasiedzi chcą brać z nas przykład

Witalij Kliczko w 2015 roku zamierza ubiegać się o urząd prezydenta Ukrainy. 42-letni Kliczko, , podkreślając swoje zalety stwierdził , że boks ogromnie pomógł mu w przygotowaniach do działalności politycznej, bo dla osiągnięcia sukcesu niezbędna jest strategia, dyscyplina pracy, oddanie i etyka pracy w zespołe. Wymienił jak widać podstawowe cech dobrze zapowiadajacegi się komunisty- dyktatora. Zapomniał biedak że istnieje też coś takiego jak wiedza i doświadczenie. Jedno co pewnie wie to że nie trzeba się uczyć-  przecież można zatrudnić profesorów.

Witalij jest liderem partii UDAR i chyba jest to dobra nazwa. Bo to trzeba dostać udaru aby wyskakiwać z takimi rewelacjami.

„Nie uda się wam mnie ani zastraszyć, ani zatrzymać. Jestem obywatelem Ukrainy od ogłoszenia niepodległości (w 1991 roku) i pozostanę nim na zawsze” – krzyczał Kliczko po tym jak Rada Najwyższa Ukrainy uchwaliła że kandydatem na prezydenta może być tylko osoba mieszkająca na Ukrainie w ciągu ostatnich dziesięciu lat poprzedzających wybory. Kilczko patriota-  mieszka i płaci podatki w Niemczech.

Bedzie problem ,gdy go wybiorą, jakie zdjęcie powiesić w gabinecie:

Gołota, Tomaszewski albo Pudzianowski też mogliby być kandydatami na Prezia w naszym kondominium. Może być Kliczko na Ukrainie to mogą być i oni. Zresztą mają większą światową ogładę niż Bolek czy Bul. Nie mozna też zapominać że Putin to judoka, Tusk – wspinacz a Alek- ekwilibrysta i szlify zdobywał w sporcie.

PS. Umieszczam tą notkę w zakładce humor tylko dlatego że nie ma działu TRAGEDIA- a przecież byłby to dział przeładowany publikacjami.

 

Inne zapisy autora:

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758