POLSKA
Like

Goje chcą zepsuć geszeft

28/01/2018
2139 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
Goje chcą zepsuć geszeft

Setki słów, wysłanych pod adresem Netanjahu i reszty rządzących Izraelem nie mają najmniejszego sensu. Przyczyną ich stanowiska są bowiem pieniądze.

0


Z młodych lat studenckich pamiętam zajęcia z filozofii. W pierwszym semestrze było OK. Historia filozofii, jakiś tomizm, fenomenologia, ba, cząstkowo wspomniana została nawet doktryna negritude, na której to opierały się wszelkie ruchu papuistyczne, egzystencjalizm….

 

Karol Marks u OstrówkiSchody zaczęły się dopiero zimą, w lutym. Filozofia marksistowska a konkretnie materializm dialektyczny.

 

A jeszcze konkretniej tzw. sprzeczność dialektyczna. Najogólniej – jeśli w filozofiach kapitalistycznych oczywiste było, że albo żona, albo szwagierka, to Marks stał na stanowisku, że i żona, i szwagierka.

 

Coś jest czymś i jednocześnie nie jest.

 

Czemu o tym piszę?

 

Bo wypowiedź Netanjahu, premiera Izraela, jako żywo wywodzi się z Marksa. Otóż rzekomo wszyscy w Izraelu wiedzą, że Auschwitz i inne obozy śmierci (np. Treblinka) nie były budowane przez Polaków, ale właśnie dlatego, by nie zginęła pamięć o Holocauście, nazywane powinny być „polskimi”.

 

Póki co w Polsce świętochłowicką „Zgodę” nazywamy obozem NKWD, choć z uwagi na osobę komendanta (Salomon Morel, niech pamięć o nim będzie przeklęta!) powinniśmy nazywać go obozem żydowskim.

 

Ot, tak:  Żydowski Obóz NKWD służący zagładzie Polaków, Ślązaków i Łemków.

 

A UB określać mianem żydowskiej mafii.

 

Gwarantuję, że sporo ludzi się pod tym podpisze.

 

Szczególnie tych wspominających brata Adama Michnika.

.

żydowscy zbrodniarze

.

Ale to, proszę państwa, jedynie polemika.

 

Netanjahu w odróżnieniu od Goldy Meir czy Mosze Dajana nie włada polskim.

 

 

Co prawda inny Żyd, Jonny Daniels, jest zupełnie innego zdania:

 

– Dziś jest Międzynarodowy Dzień Pamięci o Holokauście, dzień, w którym powinniśmy być razem aby pamiętać i nigdy nie zapomnieć o niemieckich nazistowskich i innych zbrodniach przeciwko ludzkości. Częścią przeciwstawiania się zaprzeczaniu istnienia Holocaustu jest upewnienie się, że mówimy absolutną prawdę związaną z tymi czasami, bez względu na to, czy jest to wygodne, czy nie. Terminologia „polski obóz śmierci” jest niepoprawna, ponieważ może skłonić ludzi do myślenia, że ​​te mordercze maszyny zostały stworzone oraz nawet prowadzone przez Polaków, a nie były.

 

Były ambasador izraelski w Polsce Szewach Weiss powiedział kiedyś w rozmowie z „Rzeczpospolitą”:

.

szewach Weiss

Chciałbym, by młodym Żydom opowiedziano prawdę – że w wielu europejskich państwach były rządy kolaborujące z Niemcami: Francja, Norwegia, Słowacja, Węgry, Chorwacja, ale nie było polskiego państwa współpracującego z Hitlerem! To Polska była chwalebnym wyjątkiem w Europie. Nigdy nie było żadnych polskich obozów zagłady, żadnych. (…) Teraz rozumiem więcej, widzę, że cała Europa, cały świat judeochrześcijański zrzuca na Polskę swoje grzechy i swoje poczucie winy! „Polskie obozy zagłady” – kto mógł coś takiego wymyślić?! […] To też jest moja Polska, dlatego boli mnie, gdy jest niesłusznie oskarżana.

 

domaganie-sie-odszkodowanJeśli uznać prawdę historyczną, to próba wyłudzenia od Polski (czyli od nas, podatników) kwoty 60 czy nawet już 240 mld dolarów jest co najmniej wątpliwa moralnie.

Nie mówiąc, że prawnie w ogóle jest niewykonalna, bowiem w Europie dziedziczy się wg pokrewieństwa czy powinowactwa a nie religii czy plemienia.

 

Bo to nie my wymordowaliśmy prawie całą populację Żydów środkowoeuropejskich.

 

To również nie my spaliliśmy i zburzyliśmy ich majątki.

 

Sprawcy są za Odrą, i często do tej pory posiadają jeszcze zagrabione nie tylko Żydom dobra materialne.

 

Nasze również.

 

odszkodowania-za-holoI właśnie to jest, gewałt!, próba zniszczenia największego geszeftu XXI wieku!

 

 

 Jak bowiem podaje „Najwyższy Czas!”   izraelski minister edukacji Naftali Bennett wali prosto i otwarcie:

 

– Faktem historycznym jest, że wielu Polaków pomagało mordować Żydów, sami mordowali w trakcie holokaustu i po nim. Faktem jest również, że Niemcy inicjowali, planowali i budowali obozy zagłady w Polsce. Taka jest prawda i żadna ustawa nie przerobi jej.

 

Taka jest prawda, jaką wtłacza się izraelskim dzieciom:

 

Niemcy inicjowali, planowali i budowali obozy zagłady w Polsce. Wielu Polaków pomagało mordować Żydów, mordowali w trakcie holokaustu i po nim.

 

 

Jednym słowem niemieckie know – how, ale wykonanie polskie.

 

A w tle prawie ćwierć biliona dolarów.

 

W taki oto sposób Izrael zraża do siebie ostatnie europejskie państwo, w którym antysemityzm praktycznie nie występuje poza łamami wyborczej czy innego Newsweek’a.

W porównaniu z Francją czy Niemcami jest niezauważalny.

 

 

Przedsiębiorstwo „Holocaust” jest oburzone.

 

Wreszcie czuje, że zagrożony jest szykowany od lat deal.

.

żydzi-medal-dla-żydów-za-współpracę-z-niemcami

.

Należy zatem spodziewać się wzmożonej aktywności KOD i kolejnych newsów Superwizjera.

 

 

28.01 2018

.

.

0

Humpty Dumpty

1842 publikacje
75 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758