Artykuły redakcyjne
Like

Dyktat Rotszyldów – ”Co najmniej milion ludzi rocznie!”

02/10/2015
1320 Wyświetlenia
0 Komentarze
11 minut czytania
Dyktat Rotszyldów – ”Co najmniej milion ludzi rocznie!”

Ta migracja ma definitywnie zniszczyć narodowy charakter państw unijnych. Plenipotent Rotszyldów – człowiek o pseudonimie operacyjnym ”George Soros” (odpowiedzialny za wielką migrację roku 2015) – właśnie raczył poinformować świat i Europę. Według miliardera,  „UE powinna przyjmować w najbliższej przyszłości przynajmniej milion uchodźców rocznie”,  a ich rozmieszczenie powinno być zgodne z warunkami wynegocjowanymi na ostatnim szczycie.

0


 

 

Dodatkowo  „UE powinna zapewnić 15 000 euro na każdego uchodźcę przez dwa lata, aby opłacić koszty mieszkania, opieki medycznej i edukacji”.(…)

 

– Viktor Orban też przedstawił sześciopunktowy plan.  Jednak jego plan, który podporządkowuje prawa człowieka uchodźców i migrantów kwestii ochrony granic, stanowi zagrożenie dla Unii Europejskiej ze względu na odrzucenie wartości, na których została ona zbudowana i praw, którymi powinna się rządzić – stwierdza Soros. http://www.bankier.pl/wiadomosc/Soros-UE-powinna-przyjmowac-milion-uchodzcow-rocznie-7279602.html

 

A więc szykuje się nam WIELKA KONFRONTACJA planu Orbana  http://wpolityce.pl/swiat/266283-zobacz-plan-orbana-premier-wegier-przedstawia-propozycje-rozwiazania-kryzysu-imigracyjnego (chroniącym Europę i jej kulturę) z planem Sorosa (narzucającym nam multi-kulti) – i jak myślicie – która z tych wizji ostatecznie zwycieży?

 

Rotszyldowie: ”Macie przyjmować milion rocznie!”

 

Agenci Sorosa na Bliskim Wschodzie właśnie w tej chwili dostarczają kolejnym kandydatom na ”uchodźców” funduszy oraz niezbędnych informacji przed wysłaniem ich do „Mutti Merkel”: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/george-soros-przekazal-muzulmanskim-uchodzcom-liste-polskich-adresow-2015-09

 

A oni posłusznie i spontanicznie będą maszerować w zwartych grupach nie przekraczających 10 tys osób dziennie… A są to w większości młodzi i nie wyglądający na niedożywionych mężczyźni…

 

Warto też troszkę się potrudzić i poskładać ”do kupy” napływające do nas wiadomości:

 

  1. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zniszczenie-europy-uchodzcami-spisek-agentow-nwo-i-czcicieli-szatana-2015-09
  2. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowska-masoneria-wspiera-finansowo-masowa-imigracje-do-europy-2015-09
  3. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/raport-masoni-nakazuja-ue-otworzcie-granice-dla-wiekszej-liczby-imigrantow-2015-09

 

Nawet ”nasz” oksfordzki czekista – prof. Zygmunt Bauman (gdy tylko doszło do rotszyldowskiej ”arabskiej wiosny” – co do ich roli sprawczej patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/666927,czy-europe-jeszcze-stac-na-niemieckie-egzorcyzmy) – zaczął od razu, wraz z licznymi „kolegami po fachu„, urabiać europejską opinię publiczną szeroko nagłaśnianymi wypowiedziami o ”dobrodziejstwach” masowej imigracji – delikatnie przy tym sugerując nam przyjęcie minimum 30 milionów muzułmanów – co  jak się obecnie okazuje – ”litościwie” – jak na razie – rozłożono nam na 30 lat…

 

Jakże trafnie podsumował te profesorskie dywagacje kol. ”Marx”:

 

Marx 212.2.126.* 19 września 2011

„… kapitał przemysłowy potrzebuje coraz więcej imigracji” – powiedział Bauman. A ja pytam – DO CZEGO? Do taniego wyzysku, do roboty na czarno i za pół pensji?

 

Tego Baumana z jego XIX-wiecznym myśleniem powinno się wysłać festkopem w kosmos. Tacy „ideolodzy” są największym zagrożeniem cywilizacji europejskiej.

 

Przecież już teraz bezrobocie w wielu krajach Europy Zachodniej oscyluje koło 40%! W Polsce co drugi młody człowiek z wyższym wykształceniem nie ma pracy. W tym stanie rzeczy podnoszenie tzw. wieku emerytalnego czy ściąganie imigrantów to wręcz zbrodnia na narodach.

 

Nie po to przemysł się unowocześnia i robotyzuje, a administracja i nauczanie komputeryzuje, żeby harować jak za czasów feudalnych!

 

Skoro wszelakie maszyny ułatwiają pracę i radykalnie podnoszą jej wydajność, to zarówno czas pracy jak i wiek emerytalny należy skracać. To sam zainteresowany, wiedząc ile uzbierał na funduszu emerytalnym, powinien decydować o zakończeniu swojej działaności zawodowej.

 

Pazernym rekinom kapitalizmu należy „przykręcić śrubę” wprowadzając wyraźnie wyższe płace minimalne oraz wyższe podatki od dochodów konsumpcyjnych dla bogaczy. Przecież ich majątki pochodzą nie z ich osobistej pracy, ale mówiąc wprost z wyzysku zatrudnionych u nich pracowników. Tego dłużej nie można tolerować, bo rzeczywiście będzie źle.

 

Od czasu wprowadzenia giełd tzw. papierów wartościowych rządzi tam tylko i wyłącznie pazerna spekulacja produkująca nieistniejącą, wyssaną z brudnego palucha wartość. Kiedyś za pieniądzem stała jego prawdziwa wartość w postaci złota i dóbr trwałych, a teraz? Jedna wielka kpina, wirtualne wzrosty i upadki bez jakiegokolwiek związku z rzeczywistością! To powinno być karnie zabronione, a nie chwalone!

 

Dopóki nie skończymy z produkcją papierowego, bezwartościowego pieniądza, będziemy tkwili na bardzo kruchym lodzie samooszustwa.

 

Wtedy niewiele trzeba do globalnej katastrofy. http://wpolityce.pl/polityka/118794-zygmunt-bauman-30-mln-nowych-imigrantow-albo-upadek-cywilizacji-europejskiej-kapital-przemyslowy-potrzebuje-coraz-wiecej-imigracji

 

Ale ”towarzysz profesor” został przecież rzucony na odcinek robienia ludziom wody z mózgu i za Boga nie powie  ludziom prawdy o naturze świata w którym przyszło nam żyć i którego bolączki wynikają głównie z reguł gry narzuconych reszcie ludzkości przez kabał Rotszyldów – umownie nazywanych także ”międzynarodową finansjerą”, ”zachodnimi filantropami”, ”banksterami”, czy też ”siłami NWO”.

 

Rotszyldowie: ”Macie przyjmować milion rocznie!”

 

Innym przykładem ”wybitnego intelektualisty i światowego autorytetu” jest prof. Noam Chomsky, którego celebrycką działalność tak podsumowano:

 

”Here is a well aimed kick on the bal#s of double agent Noam Chomsky, the premier dissident intellectual, the fearless purveyor of truth battling against media propaganda, murderous U.S. foreign policy, and the crimes of profit-hungry transnational corporations –  the man whose final solution is always a NEW WORLD ORDER in which the Zionist bankers shall sit on the driver’s seat. (…)

 

His formula over the years has stayed consistent:  blame „America” and „corporations” while refusing to examine the hidden Globalist overclass (Rothschild  and his agents) which pulls the strings.

 

Chomsky offers the solution of world government under the United Nations— a New World Order tailor made for his banking cartel master.”   http://ajitvadakayil.blogspot.se/2013/10/avram-noam-chomsky-karl-marx-of-new.html

 

Bo robi to się tak:

1 – najpierw zlecenie na atrakcyjne przedstawienie globalistycznych ideii określonego ”etapu” trafia do ”niezależnych naukowców” (i dlatego kiedyś „musiały być” promowane nacjonalizmy mające porozsadzać europejskie monarchie, aż nastał czas, gdy suwerenność państw narodowych oraz ich kultura „muszą zostać zniszczone”, by tym łatwiej było stręczyć ludziom ponadnarodową unię)

 

2 – później zakulisowa implementacja tychże ideii „wśród lokalnych elit” – wraz z selekcją podatnych na szantaż przyszłych „mężów stanu”  😈  – trafia do stosownych służb specjalnych (praktycznie stanowiących od  początków XIX w. zbrojne ramię poszczególnych obediencji masońskich – patrz http://www.traditia.fora.pl/ciekawe-ksiazki-i-multimedia,9/ masoneria-polska-2012-stanislaw-krajski,8199.html);

 

3 – następnie idee te zaczyna się „sprzedawać pospólstwu”, nagłaśniając je w rotszyldowskich mediach – oczywiście z wykorzystaniem wcześniej wypromowanych ”autorytetów moralnych” 😛

 

4 – aż w końcu kolejne rotszyldowskie pacynki, zwane ”politykami”, uroczyście podpisują podsuwane im dokumenty wcielając w życie „zmiany niezbędne z punktu widzenia historii oraz prawa rozwoju”.

CAPISCI 😯 ?

 

Ale po co Rotszyldom multi-kulti w Europie?

 

Oto zarys Wielkiego Planu Głównego Architekta Zjednoczonej Europy,

Richarda Coudenhove-Kalergi, jeszcze z lat 20. XX w., po polsku:

http://balder.org/judea/Hrabia-Ryszard-Mikolaj-Coudenhove-Kalergi-Praktyczny-Idealism-Wieden-1925-PO.php

 

Rotszyldowie: ”Macie przyjmować milion rocznie!”

 

Pewnie niewielu z nas słyszało o tym Planie, a jeszcze mniej o jego Autorze…

Ale nic nie dzieje się na tym świecie przypadkiem, bo prawie wszystkie istotne wydarzenia okazują się post-faktum być cierpliwą i staranną realizacją strategii rozpisanej na dekady i stulecia – traktujcie wydarzenia bliskowschodnie jako tło ICH bezwzględnego parcia do rozpętania trzeciej wojny światowej https://radtrap.wordpress.com/2012/02/26/albert-pike-o-iii-wojnie-swiatowej/ – bo ONI zawsze działają w skali kosmicznej i globalnej, podczas gdy my – mrówki złapane w pułapkę konsumeryzmu i przygniecione długiem publicznym oraz indywidualnymi kredytami – ledwo dajemy radę zastanowić się nad sensem i kierunkiem własnego życia, a co dopiero mówić o głębszych refleksjach nad biegiem wydarzeń po drugiej stronie morza.

 

No, ale jak mamy się w tym wszystkim połapać, skoro już od przedszkola poruszamy się w świecie iluzji starannie zaprojektowanych przez „Rotszylda i jego ludzi”?

 

A raczej grzęźniemy w świecie antywartości podsuwanych nam przez ”Rockefellerów” – będących junior partner tego globalistycznego tandemu – których ”dobroczynna fundacja” sfinansowała i wylansowała wszystkie wywrotowe idee ostatnich dekad – od ”rewolucji seksualnej” i powszechnej relatywizacji moralnej, poprzez ”feminizm”, aborcję i depopulację „mniej wartościowych osobników i narodów”, aż po promocję homoseksualizmu i „gender” (zakuwając nas po drodze w kajdany poprawności politycznej).

 

Dyktat Rotszyldów - ”Milion ludzi rocznie!”

 

P.S. Wszelkim ”zatroskanym humanistom” na otrzeźwienie:

1)  

Rotszyldowie: ”Macie przyjmować milion rocznie!”

2)

Rotszyldowie: ”Macie przyjmować milion rocznie!”

 

P.S. Dziś co prawda mówi się „skromnie” o milionie „uchodźców” – ale gdzie tak naprawdę leży granica ICH żądań – dwa, trzy, cztery, pięć,… a może nawet i dziesięć milionów ludzi rocznie? I tak aż do „skutku”…

 

Bo aktualne tempo bombardowania nas „uchodźcami

– ok. 10 tys. ludzi dziennie –

łatwo może dać w końcu ponad 3,5 miliona ludzi rocznie.

 

 

0

Docent zza morza http://www.prognozydocenta.salon24.pl

Nie umiemy odczytywac znaków czasu, i dlatego jestesmy bezlitosnie ogrywani przez "starszych" i "madrzejszych". I dlatego piszę, jak jest...

64 publikacje
4 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758