Bez kategorii
Like

Dość tej cenzury na nE !!!

16/12/2012
458 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Czy spotkało kogoś z Was coś takiego – komentujecie pod czyjąś notką, ktoś inny Wam odpowiada komentarzem, a autor notki tę odpowiedź, do was, a nie do siebie, usuwa ?

0


Specyfika dyskusji polega na tym, że polemiki często nie dotyczą tez autora, a są swobodną wymianą myśli na tematy pokrewne. Wynika to z niedostatków technicznych nE, którego funkcje są wzorowane na innych propagandowych witrynach. Niektórzy autorzy nie tolerują takich swobodnych dyskusji pod swoimi notkami, no i usuwają, często bardzo wybiórczo, według własnego widzimisię.

Skoro nE nie potrafi, nie chce, nie może, usprawnić witryny poprzez dodanie odpowiednich funkcji służących dyskusji, to je nie mam nic przeciwko temu, aby odpowiedzi na moje komentarze przychodziły do mnie również pocztą wewnętrzną. Czyli, wpisany komentarz pojawiałby się jak dotąd, pod notką, a jego kopia wędrowałaby też wewnętrzną pocztą. W takim wypadku usunięcie komentarza przez autora notki nie zapobiegłoby wymianie myśli pomiędzy dyskutantami – pocztą wewnętrzną wypowiedź by zawsze dotarła.

 

0

interesariusz z PL

cóz to moze znaczyc ? .

49 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758