NEWS
Like

Donald i Vincent aresztują weki!

08/10/2013
1437 Wyświetlenia
12 Komentarze
4 minut czytania
Donald i Vincent aresztują weki!

Przyjdzie mi wszystko odszczekać..hau hau hau !!!

Ja tu piszę , że bufetowa daje od tyłu , że Jacek za moje zrobił największe w świecie studio fotografii „RP Studio-wood  i  kan  i  (g)łupek” , że się marnotrawi kasę państwową na budowę jakiś autostrad a tu minister nie ma na zegarek….   a tu taaaka bieda w oczy zajrzała rządzącym !!!

0


 

– hau hau hau !…. odszczekuję wszystko !

 

Rząd już nie ma na kim się oprzeć więc do boju na front posłał : KOMORNIKÓW  SĄDOWYCH !…. a szczególnie jedną , ze Szczecina.. no tą obok mnie siedząca… z programu Sprawa dla Reportera..:

 

http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/sprawa-dla-reportera/wideo/03102013/12387529

 

Przesłanie dla komorników jedno : WYŻYWIĆ  RZĄD !!!

 

Zabrała się dziarsko do roboty brać komornicza : I sru !… na pierwszy ogień zwycięskiej batalii o żarcie dla władzuni poszły weki !..

58 – słoików syropu malinowego

22 – przecierów pomidorowych

27 – słoików ogórków kiszonych

6 – słoików z miodem

13 z grzybkami marynowanymi

 

To wszystko komornik zabrała  pani Katarzynie ze wsi Łuskowo w powiecie kamieńskim , koło Wolina..

 

Pytacie ZA CO ?… a jakie to ma znaczenie !… Rząd ten się sam NIE  wyżywi więc pani komornik musi mu w tym pomóc !.. No dobra powodem w tym przypadku był  nie zapłacony mandat przez męża pani Kasi… Co prawda pani Kasia ma z nim rozdzielność majątkową , ale pani komornik nie takie rzeczy ma w głębokim poszanowaniu…

 

Hasło : WEKI

Odzew : DOSTAWA

 

I tylko to pani Komornik Sądowej – społecznie : rzecznika prasowego Szczecińskiej Izby kołysało bańkę.. Sprostać zadaniu dostawy weków dla RZĄDU RP !

 

Zadanie wypełniła i Vincent z Donkiem mają co jeść i czym zakąszać ..Lolo Pindolo też się załapie !

 

Jako prawnik ciut nie za bardzo wiem jak pani komornik rozliczy te – ewidentne nadużycie prawa – księgowo… Jak zaksięgować maliny do syropu z cukrem – bez ” E ” ileś tam , a po czemu  słoik?.. a może malinki były z lasu państwowego ?… no chociażby w połowie… a część słoików była 8 raz napełniana a 11 było nowych… cukier był z Niemiec za euro w 3/4…VAT Niemiecki pani Kasia odebrała po zakupie… A pomidory były częściowo od sąsiadki a częściowo kupione na rynku… tłuczek do ich rozcierania zrobił syn z pozyskanej gałęzi z Wolińskiego Parku Narodowego … bez VAT-u (Vincent nie lej łez , ja też płaczę) .. Ogórki były ze sklepiku  więc opodatkowane , ale z lewej dostawy – bez faktury (normalka)…Miód był Polski ale od Wietnamczyków którzy przywieźli go z Chin i sprzedawali go przy drodze razem z rosyjskimi grzybami OD PUTINA !!!…

 

I to wszystko pani Kasi zabrała Komorniczka  Sądowa – rzecznik prasowa – funkcjonariusz państwowa – za zobowiązanie męża  z którym pani Kasia ma rozdzielność majątkową , a zabrane weki i tak trudno  uczciwie finansowo rozliczyć i sprzedać , by pokryć należny dług  !… Kto kupi te wyroby bez badań  np : sanitarnych?… Więc w jakim celu zostały te produkty zabrane ?… Przez złośliwość ?.. W celu zademonstrowania posiadanej władzy ?… Wyleczenia części posiadanych kompleksów ?…

 

Tylko widać z tego , że nie było to zmartwienie pani komornik !!!..

 

Dzisiaj GUS podał , że w wieku do 40 lat wyemigrowało za pracą z Polski  2.5  miliona Polaków.. Myślę , że nie tylko za pracą… Mieli dość uczestniczenia , patrzenia na takich POLSKICH URZĘDNIKÓW jak pani komornik ze Szczecina !..

 

KRAJOWA RADA KOMORNICZA już o tym fakcie wie !… obiecuję , że opublikuję ich reakcję na te karygodne zachowanie ich członka….. a jeśli o członku mowa ?

 

CHUJOWO

 

0

222 Legionista http://www.sklepowicz.com.pl

Prawnik, uczulony na ignorancję sądów i systemu bankowego....

218 publikacje
34 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758