BIZNES
Like

Dehumanizacja człowieka i uczłowieczenie zwierząt

09/11/2017
1725 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Dehumanizacja człowieka i uczłowieczenie zwierząt

Rewolucja nabiera tempa. Ponad rok temu PiS odrzucił obywatelski projekt chroniący życie nienarodzonych pod wybitnie naiwnym pretekstem „ochrony przed obaleniem rządu przez feministki”.

0


foto: Facebook

Facebook

Mimo obietnic, nie wprowadzono żadnej innej ustawy, która ograniczałaby mordowanie dzieci. Zamiast tego… chcą zakazać hodowli zwierząt na futra, bo to według rządzących socjalistów jest „barbarzyństwem”.

Ciężko o sytuację bardziej ukazującą, że faktyczna idea partii rządzącej jest lewicowa. Jak zauważył kiedyś Janusz Korwin-Mikke, od hasła „traktujmy zwierzęta jak ludzi” jest bardzo blisko do stwierdzenia „traktujmy ludzi jak zwierzęta”. I właśnie ta sytuacja ma teraz miejsce w Polsce.

Rząd – wbrew jasnej deklaracji pół miliona obywateli – odrzucił możliwość mordowania ludzi. Prorządowe trolle podawały potem przerobioną deklarację premier (która zapowiedziała „coś w zamian”), według której rząd „wkrótce miał zaproponować swoją ustawę antyaborcyjną”. Szybko okazało się, że chodzi o kolejny socjalizm w postaci jednorazowej, niskiej zapomogi za urodzenie niepełnosprawnego dziecka. Możliwość jego zamordowania istnieje jednak dalej.

Minął ponad rok. Rząd nadal nie zaproponował ustawy chroniącej ludzkie życie. Zamiast tego forsuje – co jest niezwykle na rękę niemieckim koncernom – zakaz hodowli zwierząt na futra. Jedna z nielicznych branż, w której Polska jest światowym liderem, ma zostać zlikwidowana, zaś 50 tys. ludzi zatrudnionych w branży ma wylecieć na bruk. W imię czego? Otóż, drodzy Czytelnicy, w imię „ochrony praw zwierząt”.

Szkoda, że rząd nie chce chronić praw człowieka. I nie mam na myśli lewacko-ONZ-owskiej definicji, ale tych faktycznych, fundamentalnych praw, wśród których jest prawo do życia.

0

Dominik Cwikła http://kontrrewolucja.net/

Jestem założycielem i redaktorem naczelnym portalu Kontrrewolucja.net. Dotychczas pisałem na kilku portalach i w kilku gazetach. Aktywny obrońca życia, monarchista, bezpartyjny. Wydawca Gazety "Rycerstwo", prowadziłem audycję historyczno-rozrywkową "Tak było", zaś w Radiu Strefa Chwały audycję historyczną "Christian Story". Jestem zastępcą Redaktora Naczelnego portalu wSensie.pl.; fb.com/dominik.cwikla ; twitter.com/Dominik_Cwikla

51 publikacje
26 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758