HYDE PARK
Like

Czy to Tusk zlecił nagrywanie polityków i celebrytów?

18/06/2014
560 Wyświetlenia
3 Komentarze
5 minut czytania
Czy to Tusk zlecił nagrywanie polityków i celebrytów?

„Czyje knajpiane rozmowy wypłyną jeszcze w aferze taśmowej? Podobno można spodziewać się podsłuchanych wynurzeń kolejnych rządowych prominentów. W grę  ma nie wchodzić jedynie premier. A to dlatego, że w porę został ostrzeżony przez ABW… ..”Według ustaleń gazety, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego ostrzegła szefa rządu, że w jego ulubionej knajpie Lemongrass może dochodzić do podsłuchiwania. „…”Nasz informator z kręgu służb twierdzi, że istniało podejrzenie, że rozmowy w lokalu mogły być nagrywane! Inny, że to nie było aż tak konkretne ostrzeżenie. Ale potwierdza, że po sugestii ABW Tusk zmienił przyzwyczajenia. – Od tej pory do knajp w ogóle przestał chodzić – twierdzi. – Tak, woli zaprosić do siebie i to nawet do KPRM, rzadziej na Parkową – przyznaje nam ważny polityk Platformy  Obywatelskiej „….(źródło )

0


 

„Prezes Najwyższej Izby Kontroli Krzysztof Kwiatkowski przekazał do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zawiadomienie, które zawiera informacje uzyskane w czasie rozmowy z Janem Kulczykiem (na zdjęciu) – poinformował rzecznik prasowy NIK Paweł Biedziak. „…”W trakcie rozmowy okazało się jednak, że sprawy, o których wspomina Jan Kulczyk, mają w części charakter domniemań i subiektywnych obaw. Mimo to, prezes Izby poinformował przedsiębiorcę, że może on, w celu pełnego wyjaśnienia sprawy, spróbować zainteresować swoimi problemami inne, właściwe ze względu na przedmiot sprawy, organy państwa – poinformował Biedziak. „…”Jednocześnie informuję, że rachunek za obiad podczas spotkania uregulował zapraszający, co zostało odnotowane w piśmie zarejestrowanym już w ubiegłym tygodniu w departamencie prawnym NIK, ponieważ rejestr korzyści prowadzony przez PKW nie obejmuje prezesa NIK ….(źródło)

——————
Mój komentarz

Sytuacja jest trochę dziwna . Od lat w całej Warszawie , wielu lokalach podsłuchuje i nagrywa się wszystkich . Polityków celebrytów Skala tej operacji jest gigantyczna . W operację podsłuchiwania w różnych lokalach musiało być zaangażowanych przynajmniej kilkanaście osób Operacja była długotrwała , dotyczyła osób z samego świecznika . Jest nie do uwierzenia ,że służby tego nie dostrzegły ,że nie maja nigdzie swoich informatorów . Że żaden z podsłuchujących nie pochwalił się gdzieś rewelacjami jaki udało mu się nagrać .

ABW jednak wiedziało o podsłuchach i po poinformowaniu Tuska nie zrobiło nic aby ochronić najbliższych współpracowników Tuska , najważniejszych funkcjonariuszy państwa przed podsłuchiwaniem .Dziwne .

Druga przesłanka to fakt ,że Tusk przestał gdziekolwiek chodzić , aby nie dopuścić do ryzyka wpadnięcia we własne sidła i nagrania się w jakiejś kompromitującej rozmowie .

Tusk wiedząc ,że jego najbliżsi współpracownicy mogą być nagrywani , a podczas rozmów ujawnić wiele dla niego niekorzystnych faktów powinien w swoim własnym interesie poinformować wszystkich i zlecić dodatkową ochronę kontrwywiadowczą .Jednak tego nie robił. Dziwne , prawda ?

Sprawa jest zbyt poważna i duża , aby kierowali nią jacyś gangsterzy, czy nawet grupka byłych pracowników służb Ci ostatni doskonale muszą sobie zdawać sprawę ,że zagrożony jest interes państwa i jego elit i nikt by im nie odpuścił . Ani Tusk , ani tym bardziej Kaczyński . Jedynym rozsądnym wytłumaczeniem jest dokonywanie nagrań przez jakaś komórkę polskich służb za jakąś wiedzą Tuska .

Operacja jednak była tak wieka, że być może zwróciła uwagę obcych wywiadów , które zapewniły sobie kopie rozmów i teraz to wykorzystują . Być może jeszcze ktoś inny zrobił kopie , ale raczej by się bał ich użyć  w celu obalenia rządu .

Człowiek , który aby zdobyć i utrzymać władzę przed niczym się nie cofnie nie będzie miał rozterek przed inwigilacja swoich przeciwników i podwładnych . Tym bardziej ,że jest przecież rzeczą normalna ,że służby patrzą na ręce i chronią najwyższych urzędników w państwie . A w takiej sytuacji wystarczy zrobić tylko krok dalej i zacząć ich nagrywać .

video Jak Polska stała się neokolonią – prof. Witold Kieżun
video Afera podsłuchowa – konferencja prasowa – Jarosław Kaczyński

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz  i Twitt

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
Rozdziały 1„ Dobre złego początki „ 2 Na końcu którego będzie o bogini Kali „ 3 „Nie należy nerwosolu pić na oko 4 „ O rzeźbie Niosącego Światło 5 „Impreza u Starskiego „ 6 „Tych filmów już się oglądać nie da „

Rozpocząłem pisanie VII rozdziału
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

3 komentarz

  1. Tusk stracił rozum, czy jakiegoś możnego protektora? Od kilku dni szef rządu robi wszystko, aby bardzo szybko pozbawić się władzy http://wpolityce.pl/polityka/201336-tusk-stracil-rozum-czy-jakiegos-moznego-protektora-od-kilku-dni-szef-rzadu-robi-wszystko-aby-bardzo-szybko-pozbawic-sie-wladzy Ps. Przepraszam ale nie sądziłem, że kiedykolwiek będę bronić kretyna Tuska, choć od zawsze walę w tego żydoszwaba jak w bęben, no i proszę: nie ten piłkarzyna Tusk nie stracił rozumu (przecież on podwórkowiec go nigdy nie miał i mieć go już na starość nie będzie, zgodnie z przysłowiem: czego Jaś się nie nauczył Jan nie będzie umiał/pojmował) i nie robi niczego od kilku dni co miałoby go pozbawić władzy. To bardzo naiwna teza. Kretyn Tusk został wrobiony. A autor tego newsa też naiwnie wierzy, że redaktor Wprost własną piersią bronił laptopa na którym niby coś było, a ABW poczekała na zlot dziennikarzy i kamer żeby w ich obecności pokazać swoja nieudolność i łamanie prawa. Autor naprawdę w to wierzy? Powtórzę, z pałacowego żyrandola spuszczono sznur z pętlą, a tw. Sokrotka Monika czyli Rzecznik prasowy Koszer Nostra oficjalnie podziękowała płemiełowi za współpracę http://www.savetubevideo.com/?v=kryf0HqUG00 i dziś jako posłanniczka przyniosła mu “zdechłą rybę” na śniadanie, a strażnik żyrandola odpalił cygaro i przepił drogim trunkiem… Służby rozdają nowe karty, bo stare się zużyły. To nie zasługa opozycji i fasadowej “demokracji”. To porażka demokracji tej prawdziwej i zarazem opozycji, że to nie oni odwołają Tuska tylko ci co tego kretyna i trampkarzynę “nic nie mogę “namaścili/na piedestał wystawili. Czas zacząć się o naszą Polaków i Polski naprawdę bać a nie triumfować. Tuskowi chodzi właśnie o to by pozbyć się premierostwa i te wszystkie ostatnie sprawy potwierdzają tylko to, że sprawy są reżyserowane aby mógł on odejść suchą nogą i bez odpowiedzialności. Kraj stoi nad przepaścią rola jaką dostał Tusk od swych mocodawców została wykonana reszta si nie liczy…

    0
  2. a ty czubek nie powinienes sie z tego ..cieszyc???.Cós ci sie ostatnio krenci w glowie.Generalnie to ty cós z tego rozumiesz czy nadal wklejasz.

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816