HYDE PARK
Like

Czy to Tusk zlecił nagrywanie polityków i celebrytów?

18/06/2014
1047 Wyświetlenia
3 Komentarze
5 minut czytania
Czy to Tusk zlecił nagrywanie polityków i celebrytów?

„Czyje knajpiane rozmowy wypłyną jeszcze w aferze taśmowej? Podobno można spodziewać się podsłuchanych wynurzeń kolejnych rządowych prominentów. W grę  ma nie wchodzić jedynie premier. A to dlatego, że w porę został ostrzeżony przez ABW… ..”Według ustaleń gazety, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego ostrzegła szefa rządu, że w jego ulubionej knajpie Lemongrass może dochodzić do podsłuchiwania. „…”Nasz informator z kręgu służb twierdzi, że istniało podejrzenie, że rozmowy w lokalu mogły być nagrywane! Inny, że to nie było aż tak konkretne ostrzeżenie. Ale potwierdza, że po sugestii ABW Tusk zmienił przyzwyczajenia. – Od tej pory do knajp w ogóle przestał chodzić – twierdzi. – Tak, woli zaprosić do siebie i to nawet do KPRM, rzadziej na Parkową – przyznaje nam ważny polityk Platformy  Obywatelskiej „….(źródło )

0


 

„Prezes Najwyższej Izby Kontroli Krzysztof Kwiatkowski przekazał do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zawiadomienie, które zawiera informacje uzyskane w czasie rozmowy z Janem Kulczykiem (na zdjęciu) – poinformował rzecznik prasowy NIK Paweł Biedziak. „…”W trakcie rozmowy okazało się jednak, że sprawy, o których wspomina Jan Kulczyk, mają w części charakter domniemań i subiektywnych obaw. Mimo to, prezes Izby poinformował przedsiębiorcę, że może on, w celu pełnego wyjaśnienia sprawy, spróbować zainteresować swoimi problemami inne, właściwe ze względu na przedmiot sprawy, organy państwa – poinformował Biedziak. „…”Jednocześnie informuję, że rachunek za obiad podczas spotkania uregulował zapraszający, co zostało odnotowane w piśmie zarejestrowanym już w ubiegłym tygodniu w departamencie prawnym NIK, ponieważ rejestr korzyści prowadzony przez PKW nie obejmuje prezesa NIK ….(źródło)

——————
Mój komentarz

Sytuacja jest trochę dziwna . Od lat w całej Warszawie , wielu lokalach podsłuchuje i nagrywa się wszystkich . Polityków celebrytów Skala tej operacji jest gigantyczna . W operację podsłuchiwania w różnych lokalach musiało być zaangażowanych przynajmniej kilkanaście osób Operacja była długotrwała , dotyczyła osób z samego świecznika . Jest nie do uwierzenia ,że służby tego nie dostrzegły ,że nie maja nigdzie swoich informatorów . Że żaden z podsłuchujących nie pochwalił się gdzieś rewelacjami jaki udało mu się nagrać .

ABW jednak wiedziało o podsłuchach i po poinformowaniu Tuska nie zrobiło nic aby ochronić najbliższych współpracowników Tuska , najważniejszych funkcjonariuszy państwa przed podsłuchiwaniem .Dziwne .

Druga przesłanka to fakt ,że Tusk przestał gdziekolwiek chodzić , aby nie dopuścić do ryzyka wpadnięcia we własne sidła i nagrania się w jakiejś kompromitującej rozmowie .

Tusk wiedząc ,że jego najbliżsi współpracownicy mogą być nagrywani , a podczas rozmów ujawnić wiele dla niego niekorzystnych faktów powinien w swoim własnym interesie poinformować wszystkich i zlecić dodatkową ochronę kontrwywiadowczą .Jednak tego nie robił. Dziwne , prawda ?

Sprawa jest zbyt poważna i duża , aby kierowali nią jacyś gangsterzy, czy nawet grupka byłych pracowników służb Ci ostatni doskonale muszą sobie zdawać sprawę ,że zagrożony jest interes państwa i jego elit i nikt by im nie odpuścił . Ani Tusk , ani tym bardziej Kaczyński . Jedynym rozsądnym wytłumaczeniem jest dokonywanie nagrań przez jakaś komórkę polskich służb za jakąś wiedzą Tuska .

Operacja jednak była tak wieka, że być może zwróciła uwagę obcych wywiadów , które zapewniły sobie kopie rozmów i teraz to wykorzystują . Być może jeszcze ktoś inny zrobił kopie , ale raczej by się bał ich użyć  w celu obalenia rządu .

Człowiek , który aby zdobyć i utrzymać władzę przed niczym się nie cofnie nie będzie miał rozterek przed inwigilacja swoich przeciwników i podwładnych . Tym bardziej ,że jest przecież rzeczą normalna ,że służby patrzą na ręce i chronią najwyższych urzędników w państwie . A w takiej sytuacji wystarczy zrobić tylko krok dalej i zacząć ich nagrywać .

video Jak Polska stała się neokolonią – prof. Witold Kieżun
video Afera podsłuchowa – konferencja prasowa – Jarosław Kaczyński

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz  i Twitt

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
Rozdziały 1„ Dobre złego początki „ 2 Na końcu którego będzie o bogini Kali „ 3 „Nie należy nerwosolu pić na oko 4 „ O rzeźbie Niosącego Światło 5 „Impreza u Starskiego „ 6 „Tych filmów już się oglądać nie da „

Rozpocząłem pisanie VII rozdziału
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska

0

Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758