HYDE PARK
Like

Co oznacza gryps Sienkiewicza

24/06/2014
953 Wyświetlenia
3 Komentarze
1 minut czytania
Co oznacza gryps Sienkiewicza

Słynne hasło wypowiedziane przez Sienkiewicza: ,,Ch.., dupa i kamieni kupa”, to nic innego jak opis pewnej rzeczywistości, za którą coś się kryje. To nie jest tylko zbiór przypadkowych słówek.
Głęboka analiza powyższego hasła pozwoliła dojść do sedna znaczenia tak ważnych słów dla naszego życia politycznego. Oto mamy nowy obraz, gdy trochę ustąpiły mgły:

0


 

1. Ch.., dupa – oznaczają miejsca, gdzie Donald Tusk ma wstyd.

 

2. kamieni kupa – i tu leży gwóźdź programu. Siedzę i myślę, skąd do cholery wzięły się te kamienie? Sprawa okazuje się jednak bardziej prosta niż się wszystkim mogło wydawać. Kamienie, proszę Państwa, także pochodzą od Donalda Tuska. Jak wszystkim wiadomo, Donald Tusk był uczestnikiem wielu afer, od hazardowej poczynając, po tzw taśmową. Za każdym razem, jak piskorz, Donald Tusk unikał jakiejkolwiek odpowiedzialności ze względu na to, gdzie posiada on tzw wstyd. Niestety, nikt nie jest ze stali, tak i na Donaldzie Tusku jakieś ślady po tych szwindelkach pozostawały. Tak, Donaldu Tusku zawsze spadał kamień z serca – stąd macie Państwo uzbieraną już wielką kupę kamieni.

 

Reasumując i tym razem dowiedziawszy się, że nie nagrywały Donalda Tuska i jego ekipę jakieś służby, czy to rosyjskie, czy to marsjańskie, Donaldowi spadł kolejny kamień z serca, zaś mając wstyd pomiędzy nogami, Tusk dalej będzie robił więcej zgodnie ze swoimi obietnicami.

0

Polaczok

Tu jest Polska

105 publikacje
95 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758