POLSKA
Like

By aureole nie pospadały – Powązki?

27/05/2014
1006 Wyświetlenia
10 Komentarze
19 minut czytania
By aureole nie pospadały – Powązki?

Kto stał się depozytariuszem tej wiedzy, od której mogą pospadać aureole, że już następnego dnia po wyborach, posłusznie zaczęli dawać głos członkowie rządu, znani politycy, działacze i “eksperci”, czyli typowe Gadające Głowy? Pierwszy przybiegł do Radiowej “Jedynki”, po siódmej rano, sam minister kultury i dziedzictwa narodowego Bogdan Zdrojewski. Już wcześniej zasłynął on gotowością niesienia pomocy w ukrywaniu dowodów na miejscu tragedii smoleńskiej, proponując bezsensowny projekt pomnika, a później – zhańbieniem miasta Wrocław i murów Uniwersytetu Wrocławskiego, stając – zresztą wraz z koleżanką z rządu, Barbarą Kudrycką – w obronie czci i honoru stalinowskiego bandyty majora Zygmunta Baumana! Teraz, na wyprzódki pospieszył z tłumaczeniem w mediach dlaczego Wojciechowi Jaruzelskiemu należy się pogrzeb na Powązkach.

0


A to po to, by można było przez cały dzień powtarzać jego wypowiedź w telewizji, wywierając presję w dyskusjach na ten temat: Oto światły człowiek, zasłużony prezydent Wrocławia, wspaniały minister kultury, były działacz opozycyjny, potrafi wybaczyć po chrześcijańsku, więc i wy, Polaczki, nie protestujcie przeciwko honorom, jakie chcą oddać – “człowiekowi, który PRZECIEŻ!!! był prezydentem Polski” – beneficjenci układu komunistów, esbeków z koncesjonowanymi opozycjonistami. W ciagu dnia, co chwilę z jakiegoś kąta wyskakiwał kolejny chętny do głoszenia, że jego STAĆ! na wybaczenie, zapomnienie, bo jest to zgodne z duchem chrześcijaństwa i z polską tradycją, szanującą pamięć o zmarłych! Nawet – a może i nie nawet – Stefan Niesiołowski wybaczył Jaruzelskiemu, popierajac partyjnych kolegów w sprawie pochówku na Powązkach. Wsparcia udzielili znani komentatorzy życia politycznego, eksperci, także ci z tytułami profesorskimi, również powołując się jak nigdy dotąd, na chrześcijaństwo i polską tradycję. Czy tego przypadkiem nie można nazwać obłudą, skoro niejeden z nich, gdy toczyły się dyskusje w innych tematach, wspierał “duchowo” praktykującego wroga religii katolickiej i polskiej tradycji, ot choćby takiego Janusza Palikota i jego huywenbinów, Ryfińskiego, Rozenka, oddających hołd Jaruzelskiemu przy różnych okazjach a opluwających Kościół Katolicki.

Pogrzeb Jaruzelskiego stał się papierkiem lakmusowym, barwiącym się na czerwono, jak przy innych podobnych okazjach. Ci sami ludziedomagający się honorów dla Jaruzelskiego, twardo stoją po stronie faszystowsko – bolszewickiej ideologii gender, której głównym przesłaniem jest zniszczenie wszelkich wartości ludzkich, w tym naszej polskiej tradycji, kultury i obyczajów! Teraz, bo chodzi o pochówek ich idola, żądają zastosowania się do tradycji chrześcijańskiej, narodowej. Tylko że nie tak dawno temu, gdy okazało się już ostatecznie, że nie tylko minister Michał Boni kłamał twierdząc, że “państwo zdało egzamin”, byliśmy świadkami udowodnienia bezczeszczenia i zamiany ciał ofiar tragedii smoleńskiej, nieporadności rządu i prokuratury przy ekshumacjach, to żadna z tych Gadających Głów, nie oburzyła się na to, co powiedział jeden z nich – też tytułowany profesorem – Adam Szostkiewicz, że to nie ważne co się stało z ciałem (wypchanym szmatami, pomylonym z innym ciałem …), że można chodzić na grób swego bliskiego nawet gdy tam leży ciało kogoś innego – bo PRZECIEŻ! tylko liczy się pamięć o bliskim a nie jakieś tam resztki po ziemskim pobycie! I taki człowiek nadal jest zapraszany do mediów (sic!) A nawet dzisiaj, jedna z reżimowych propagandystek, z Newsweeka, Renata Kim, jak nigdy dotąd, w tym samym temacie co rusz powoływała się na polską tradycję i na wartości chrześcijańskie. Czyż to nie przejaw bezczelności i najwyższej obłudy, dzisiaj – bo to dotyczy Wojciecha Jaruzelskiego – mówić, między innymi: …dla mnie to test na chrześcijaństwo … jak wielką czcią otaczamy każdy szczątek … a nagle możemy będąc tymi samymi katolikami dyskutować, gdy on jeszcze żyje, dyskutować gdzie go pochować!!! … to dla mnie zaprzeczenie chrześcijaństwa … tym bardziej, że toczy się cały czas dyskusja na temat Jaruzelskiego czy był bohaterem czy nie … A może niech pani Renata i reszta tych zakłamanych Gadających Głów powie, gdzie byli, gdy ich idoli, mentorów, kolegów … takich jak choćby Andrzej Wajda, Jan Hartman czy Kazimierz Kutz w ogóle nie obchodził ból rodziny, szacunek dla zmarłych, polska tradycja, wartości chcrześcijańskie i gdy rozpętali kampanię nienawiści w związku z pochówkiem na Wawelu – by wesprzeć bolszewików z Platformy Obywatelskiej w trwającej nieustannie kampanii wyborczej na prezydenta państwa???

W to wszystko wpisał się wczoraj minister rządu Donalda Tuska, wygłaszając w radiowej “Jedynce” szereg gładkich sformułowań, które jednak, gdy się je porówna z rzeczywistością, z faktami, okazują się stekiem bzdur a nawet kłamstw. Pierwsze kłamstwa można było zauważyć już na początku, gdzie twierdził, że wszyscy ich atakowali a oni musieli zajmować się rządzeniem – no chyba że za “rządzenie” uznamy konferencje ministra Trzaskowskiego zwoływane w trybie pilnym, by ogłosić, że nic szczególnie niepokojącego się nie dzieje, lub przejażdżki motorówką z Hanną Gronkiewicz – Waltz i komandosami po Wiśle!

Popatrzymy przez chwilę, kto w ostatnich dniach najczęściej był zapraszany do mediów,. Czyż nie jawi nam się zupełnie inny obraz od tego, który chce wcisnąć Bogdan Zdrojewski? A przecież oprócz tego mieliśmy do czynienia z nieustannymi próbami deprecjonowania kandydatów PiS-u przez pseudo dziennikarzy z TVN24, Polsat News, TWP Info, TOK FM … z wielu innych stacji

21.05.2014
07:20, PR1, Przemysław Szubartowicz, Donald Tusk
07:50, Polsat News, Andrzej Celiński
08:10, TVP1, Polityka przy kawie, Janusz Korwin Mikke, Robert Kwiatkowski
08:50, PN, Graffiti, Paweł Graś

09:08, Polsat News, Radosław Markowski

http://normalny.neon24.pl/post/11460,profesor-markowski-pyta-normalny-czlowiek-odpowiada

Polsat News: Premier Tusk będzie gościem Justyny Pochanke w “Faktach po faktach”

dr Agnieszka Kozłowska – Rajewicz, Ryszard Czarnecki, Krystyna Łybacka

22.05.2014
PR1, 08:20 prof. Kuźniar
TOK FM Janina Paradowska, Janusz Lewandowski
TOK FM, Poranek, Janina Paradowska, Paweł Wroński, Adam Szostkiewicz, Janusz Czapiński
TVN24, Bogdan Rymanowski, Adam Hofman
Polsat News, Krystyna Łybacka
TVP1, Wojciech Olejniczak, Jarosław Kalinowski
TVN24, 08:35, Henryka Krzywonos
Polsat News, 08:51, Jacek Kurski

TVN24. 09:40, Janusz Głowacki

TVN24, 12:44, prof. Wojciech Łukowski: “… to kretynizm, co wygaduje Hofman .. premier próbuje konstruktywnie odnieść się …”

Bartoszewski: Mamy duży wybór ale musimy uważać by się nie pomylić

Tendencyjny sondaż w stylu bolszewickiej propagandy poprzedzany wzajemnym nagradzaniem się i odznaczaniem postkomuny:

“Która z partii najbardziej obrażała swoich przeciwników”

Jakub Sobieniowski: “… Można odwołać mit. Krystyna Pawłowicz, Antoni Macierewicz, Jarosław Kaczyński. Możemy odwołać legendę, ten mit o przemyśle pogardy. Dyskutowaliśmy o wszystkim tylko nie o sprawach europejskich. Uciekali od tematu tak, ze musieliśmy rozmawiać o Conchitie Wurst …” – a przecież to dziennikarze systematycznie i na rozkaz przemilczali pełne nienawiści i pogardy wypowiedzi Bartoszewskiego, Tuska, Sikorskiego, Niesiołowskiego, Grupińskiego, Szejnfelda …, uciekali od zasadniczych tematów a wyciągali na tapetę m.in. babochłopa z brodą!

Tusk: To zbieg okoliczności, że jesteśmy dzisiaj w Żaganiu Nie znaliśmy sytuacji na granicy ukraińskiej To jest 119 czołgów Leopard od naszego sąsiada … modernizacja czołgów … Bumar wielomiliardowe to jest 500 nowych miejsc pracy …

16:15, PN Rozmowa Wydarzeń. Michał Kamiński, Zdzisław Krasnodębski, Krzysztof Kosiński (PSL)

– – – – – – –

A teraz zapoznajmy się z bajdurzeniem ministra Zdrojewskiego:

PR1 “Jedynka”, 26.05.2014 r., 07:20

Bogdan Zdrojewski:
“Na wybory patrzyłem poprzez pryzmat dwóch frontów. Jednego dużego. Wszyscy występowali przeciwko Platformie. Polacy wg mojej oceny dobrze oceniali poprzednią ekipę która była w PE.
PO razem z PSL-em będzie w EPP drugą albo trzecia siłą. Bez zwątpienia. Jeżeli to jest nawet tylko remis a nie zwyciestwo Platformy to trzeba pamiętać, że goniliśmy PiS … w ostatnich miesiącach były perturbacje w PO … Widać że elitarność wyborów takim dużym formacjom nie służy, natomiast służy zazwyczaj rozproszonej opozycji. Rozproszona opozycja miała nadreprezentatywność, jeśli chodzi o aktywność taką medialną. Ekipa rządząca była bardzo zaabsorbowana trudnym przecież procesem rządzenia. Płacimy za to pewnego rodzaju cenę. Wydaje mi się, że nie za wysoką.
… my walczyliśmy o wolność, demokrację … nie przykłada się tej wagi do frekwencji … nie ma tej edukacji ani w szkole, ani tak naprawdę w takim życiu społecznym … bardzo słabe życie NGJ-osów, czyli podmiotów, które budują życie obywatelskie, niewątpliwie czeka nas zadanie związane także z uspołecznieniem także sprawowania władzy … (o partiach które odpadły) Pierwszy raz mamy sytuację taką, że ci, którzy dość często zmieniają formacje polityczne tak zostali ukarani. Do tej pory, właściwie, zmienianie partii politycznych, kończyło się jednak najczęściej bonusem. Nie zawsze, ale jednak ta przewaga bonusów była. Naprawdę, podkreślam, bo to jest bardzo ważna obserwacja, mamy sytuacje taką, że politycy zmieniający poglądy, zmieniajacy partie polityczne, zostali bardzo poważnie ukarani. Wydaje mi się, że to będzie tendencja już dość trwała. Jednak konsekwencja w poglądach, konsekwencja w zachowaniach, jednak stabilność w poglądach, stabilność też w przynależności do określonej formacji, będzie bardziej doceniana, pomimo tego, że w określonych przypadkach będzie się ponosiło także koszt tego trwałego związku z określonym sposobem myślenia, czy z określoną formacją polityczną. Ale według mojej oceny, te wybory porzadkują scenę polityczną … (o Jaruzelskim) … byłem w opozycji … O jednej rzeczy także trzeba pamiętać, o polskiej tradycji. O zmarłych nie mówimy źle, wymieniamy funkcje. Natomiast jestem przeciwnikiem dokładania w chwili obecnej świętej pamięci generałowi Jaruzelskiemu. … powinien być pochowany na Powązkach. Tu nie mam wątpliwości i zresztą wracając do tej polskiej tradycji trzeba uszanować przede wszystkim ból rodziny, trzeba zachować daleko idącą wstrzemięźliwość także wobec osoby, która swoje ostatnie lata spędzała w jednak godności, w dystansie do tego bieżącego życia politycznego. Wielokrotnie była podmiotem bardzo takich dość racjonalnych opinii, które pojawiały się w ostatnich chyba dziesięciu, piętnastu latach. Ja muszę powiedzieć: przez te ostatnie 25 lat pozbyłem się tych bardzo silnych emocji, które miałem wobec reżimu, wobec osób stanu wojennego. Bardzo wyłagodniałem, jeśli chodzi także o poglądy. Nabrałem dystansu do tamtych wydarzeń i trochę się martwię wtedy kiedy słyszę Leszka Millera, który właśnie te takie łagodne emocje narusza oczekiwaniem na przykład, dniem żałoby narodowej. Według mojej oceny, to jest niepotrzebne … Małgorzata Kidawa Błońska jest osobą o wielu kompetencjach, także tych, które są związane z dobrym reprezentowaniem świata kultury. Jest osobą pochodząca z Warszawy. I to jest zawsze swego rodzaju atut, jeżeli chodzi o rozeznanie w środowisku. A trzeba pamiętać, że mówię o tym rozeznaniu środowiska dlatego że pozostał rok z kawałeczkiem do wyborów tych, które będą decydowały o składzie rządu. I jest na pewno kandydatem znakomitym, natomiast nie jedynym, oczywiście. Jeszcze raz przypomnę: Decyzja należy do premiera.”

http://www.polskieradio.pl/7/15/Artykul/1135114,Zdrojewski-general-Jaruzelski-powinien-byc-pochowany-na-Powazkach

Jak widać, wszystko się ministrowi pokręciło. Nie dość, że tylko perturbacjami w Partii nazwał ewidentne oszustwa wyborcze na Dolnym Śląsku, to ostro pojechał po chorągiewkach politycznych a zapomniał o wyhodowanej pełnej zakłamania i nienawiści partyjnej jedynce z lubelskiego. Jednak szczytem obłudy ze strony ministra było chwalenie Małgorzaty Kidawy Błońskiej, a którą już dawno temu “rozebrał” Mazurek.

http://normalny.neon24.pl/post/81817,malgorzata-kidawa-blonska-wzor-obludy-i-zaklamania-po

Później – oprócz obłudy – wielokrotnie dawała ona dowody braku wiedzy i umiejętności logicznego myślenia. Jako rzecznik rządu może “pochwalić się” wpadkami niegodnymi nawet gimnazjalistki … Ale to do ministra Bogdana Zdrojewskiego nie przemawia. On widzi inaczej … Tu widzi to czego nie ma, a w kwietniu 2010 roku był dziwnie ślepy, głuchy i nieporadny …

Czyżby wciąż chodziło o te aureole?

Ten strach i spolegliwość wobec człowieka, który nie ma żadnego moralnego prawa by być pochowanym z honorami, pewnie wynika z tego, że nikt z nich nie wie nawet tego, kto jest tym depozytariuszem wiedzy, której nie ma w książkach Jaruzelskiego, ale za to jest w innych dokumentach …

Wiem, że odmawianie Wojciechowi Jaruzelskiemu prawa do honorów, jest niepojęte dla wszelkiej maści bolszewii, bo taki polityk, minister czy profesor widzi w nim także człowieka zasłużonego, który chciał dobra Polski. Tylko że jest to pogląd fałszywy. Jego fałszywość polega na tym, że gdyby nawet założyć, że Wojciech Jaruzelski zmienił się po 1989 roku, to:

warunkiem sine qua non – by można było w ogóle rozpocząć proces przyjmowania generała w poczet ludzi przyzwoitych, życzących jak najlepiej Polsce i Polakom – byłoby UJAWNIENIE wszelkich dokumentów świadczących o peerelowskich zbrodniach. Tak by uczynił każdy normalny człowiek, który szczerze chciałby wziąć na siebie rzeczywistą odpowiedzialność za swoje czyny, z głębi serca przeprosić tych, którzy przez niego tyle wycierpieli i gdyby naprawdę chciał pomóc Polakom w ich drodze ku wolności i demokracji. Zamiast tego mieliśmy palenie – także z pomocą Mazowieckiego, Kozłowskiego – akt bezpieki. Skutkiem odkładania na ruski rok, ujawnienia wszystkich kapusiów i agentów bezpieki – których wraz z ich latoroślami mamy całe zatrzęsienie w mediach, urzędach, firmach państwowych (zamiast zdolnych uczciwych ludzi) – było uniemożliwienie stworzenia państwa prawa, wolnego rynku i wolnej konkurencji. Widać, tego generał nie chciał zrobić, stając świadomie po stronie kłamstwa, obłudy i mętnych interesów jego towarzyszy partyjnych i wojskowych. Mamy więc obecnie cały wianuszek takich ludzi, udających się do Parlamentu Europejskiego z tym samym zamiarem, jaki prezentowali dotąd – nadal nam Polakom szkodzić!

Inne zapisy autora:

0

1normalnyczlowiek
1normalnyczlowiek

Nie musisz komentować. Wystarczy, że przeczytasz ... i za to Ci również dziękuję.

351 publikacje
9 komentarze
 

 1. Avatar AS

  Panie Szanowny. Jaruzelski był matrioszką. Niech Pan przyjmie to wreszcie do wiadomości. To co miał robić ruski agent? Robił to, czego życzyła sobie jego ojczyzna-Rosja. A że Pan się na tym nie poznał, to tylko pańska wina. Po 81-szym spolszczył się zupełnie, do cna. Ja na jego miejscu też bym się spolszczył. Zaczął się z Polską utożsamiać i było to widać. Ale w dalszym ciągu był radzieckim agentem. A odmowa wykonania rozkazu z Kremla groziła dekonspiracją. Piszą na forum, że to zdrajca, że to, że tamto. A to nie był żaden zdrajca. Tylko podstawiony Rosjanin. Ale spolszczony tak jak i WKs. Konstanty, nad którym pracowała jego żona, hrabina Grudzieńska. Ale cieszę się, ze spolszczenia każdego Rosjanina. Wolę takiego jak zniemczonego Bartoszewskiego. Był polskim generałem, za granicę nie uciekł, jak Gorbaczow i cała plejada dzieci radzieckich genseków. To trzeba docenić! A przed Ruskimi nas wybronił. Nie wierzę, że Ruskie odpuścili sobie interwencję w Polsce. Nie wierzę w przedstawione materiały. Były po to takie, aby skłócić Polaków. Materiały archiwalne w sprawie Czechosłowacji były podobne. Też z nich wynikało, że inwazji miało nie być. A była. Ruskim, to z samej definicji się nie wierzy. Amerykanom też. Bo to za duzi dla nas gracze.

  0
 2. Ścierwo Zbrodniczego Psa Stalina, który rozłożył polską armię żydobolszewika Margulisa syna warszawskiego szewca Będzie Odesłane Do Rassiji!!! Zresztą całe Powązki trzeba będzie oczyścić z żydobolszewickiego łajna oraz innych matrioszek. W Wolnej Polsce Polacy muszą zrobić wszystko aby szczątki tego ruso-żydo- komunistycznego zbrodniczego łajna, zostały odesłane tam gdzie jest ich miejsce – do ludobójczej, dziadowskiej Rassiji. Skandalem był też luksusowy byt tego rosyjskiego bandyty-zbrodniarza i jego przygłupiastej rodzinki darmozjadów. PO-ruso-żydokomunistyczny reżim w III RP/PRLbis, obciążył Polaków od 1989 roku do dzisiaj, 50 milionami złotych na luksusy żywot tego bandyty i jego rodzinki. A za czasów komuny kosztował Polaków ten ruski zbrodniarz i czerwony żydobolszewik setki milionów dolarów ! W porównaniu – POdobny komunistyczny zbrodniarz Ceausescu nie kosztował Rumunów nic, także taki Hitler nic nie kosztował Niemców po wojnie. Dlaczego Polski Naród, który cierpi do dziś biedę będącą skutkiem zbrodni tego rosyjskiego bandyty-tyrana i gnoja, musiał łożyć na jego luksusowe życie w “jego” ukradzionej Polakom luksusowej willi, tak gigantyczne pieniądze ?! Teraz jeszcze Polacy poniosą koszty pogrzebu i ochrony miejsca pochówku tego zbrodniarza!!!.

  Ps. Tawariszcz agent gienierał z własnego nadania, żydokomunistyczny, zbrodniarz i łajdackie capo Moskwy na Polskę czyli rosyjski dyktator-bandyta Margulis vel jaruzel, (zbrodnicza żydobolszewicka “matrioszka” ruskich służb po zamordowanym Polaku Wojciechu Jaruzelskim) zaczynał swoją karię w najbardziej ponurych stalinowskich czasach od członkostwa w kryminalno-zbrodniczym rosyjskim SS – Informacji Wojskowej – tchórzliwie zabijał Polskich Patriotów. Był wiernym psem Stalina potem Chruszczowa, a na koniec Breżniewa. Do owej kryminalno-zbrodniczej sowieckiej organizacji IW zwerbowany został 23 marca 1946 r. Przyjął pseudonim “Wolski”. Od jesieni 1945 r. do początków 1947 r. tawariszcz jaruzel uczestniczyłw rejonie Hrubieszowa w podstępnym mordowaniu polskich partyzantów ochraniających polską ludność przed ruso-sowieckimi bandytami. Prof. Szaniawski opublikował nigdy przedtem nie ujawniane szokujące tajne raporty sowieckie ze spotkań Breżniewa, Gromyki, Czernienki z Margulisem vel jaruzelem i Jaszczukiem w kwietniu 1981 i maju 1982. Wynika z nich, że stan wojenny został zaplanowany przez Sowietów w pażdzierniku 1980, a bandyta jaruzel podpisał zgodę na wprowadzenie stanu wojennego już w kwietniu 1981. Ale najbardziej szokujące jest to, że czerwony żydobolszewicki -zbrodniarz jaruzel nie był pewny polskich ludowych wojskowych i bał się oporu Polaków, więc błagał Breżniewa o wejście dywizji sowieckich. Dostał jednak odmowę ! bo ruso-sowieci bali się drugiego Afganistanu. Po udanym wprowadzeniu stanu wojennego tawariszcz Margulis vel jaruzel pojechał do Soczi w maju 1982 aby na kolanach złożyć Breżniewowi raport i odebrać po cichu nagrodę – platynowo-złoty Order Lenina najwyższe odznaczenie sowieckie, które mógł dostać jedynie obywatel Związku Sowieckiego, które to obywatelstwo za swe “zasługi” otrzymał w 1947 roku. Czyli “pierwszym” preziem postpeerelowskiej III RP/PRLbis BYŁ SOWIECKIJ CZEŁAWIEK, OBCY I NIE POLAK, CO BYŁO NIEZGODNE nawet z żydokomuszą posstalinowską konstytucją, lecz to skrzętnie ukryto przed ogłupionymi Polakami. Z tym ”przyjęciem sakramentów” przed śmiercią, to też jest jakaś ściema, jak z całym życiem tej sowieckiej kanalii. Podobno ksiądz za niego się nawrócił, bo on był nieprzytomny, podobno tak można. No i oczywiście od razu go spalili, więc z DNA będzie problem. Trzeba by pobierać od rodziny…Jego DNA już się nie da porównać(chyba że ktoś po cichu pobrał?). I to jest kolejny dowód, że był ruską żydobolszewicką matrioszką o tetełe Margulis.

  0
 3. Skromny żołnierski pogrzeb (cyt. z tow. prof. Nałęcza)
  On i jego towarzysze broni z IW, UB, LWP, KBW „chowali” Fieldorfa, Pileckiego, „Żelaznego”, „Jastrzębia”, „Łupaszkę”, „Inkę” + 120 tys. pozostałych następującą metodą:

  – niemiecki mundur
  – kula w potylicę
  – transport zwłok w workach pod przykryciem furmankę około północy
  – pochówek warstwowy z posypaniem wapnem
  – zasypanie ziemią
  – maskowanie miejsca pod płotem w tym ułożenie trawy dla niepoznaki

  A, bym zapomniał. Żołnierzowi Rzeczpospolitej „Lalkowi” po zamordowaniu Go w 1962 odrąbali głowę i zakopali w gnoju.

  Może by tak zastosować zasadę wzajemności?

  Słyszałem ze spalił się ze wstydu i teraz jest w puszce. W pudełku to chowałem kiedyś chomika. Człowieka grzebie się w trumnie. Jak to tak jest to po co zajmować miejsce na cmentarzu? Niech go tak pochowają, jak on chował tych Polaków w bezimiennych mogiłach, potem niech go przysypią gaszonym wapnem, a potem na jego bezimiennej mogile niech postawią publiczny wychodek…Niech mu wyprawia pogrzeb w Rosji, gdzieś w okolicach Łubianki za pieniądze podatnika rosyjskiego, a nie polskiego. wolnorynkowiec chce się dokładać ze swoich pieniędzy do pogrzebu państwowego zorganizowanego również za jego pieniądze pochodzące z podatków. I niech rodzina Jaruzelskich odda dom prawowitym właścicielom… Przedpelskim.

  0
 4. Avatar Kamil

  @Kula Lis 62

  Brakowało mi Pana komentarzy ostatnio na 3obiegu!

  0
  • Z sieci: tekst Warszawianki Prośba do Episkopatu o wyjaśnienie
   2014-05-29 08:34
   Mam prośbę o wyjaśnienie, na czym polegało nawrócenie gen. Jaruzelskiego przed śmiercią. W mediach pojawiają się bardzo różne informacje. Np. w tytule wiadomości mówi się o sakramentach (w liczbie mnogiej), a w treści tylko o sakramencie namaszczenia chorych. Nie jest napisane, czy przyjął go świadomie. Jestem przekonana, że dla Polaków jest to bardzo ważna wiadomość i powinna być podana do wiadomości publicznej jednoznacznie. Jeśli rzeczywiście gen. Jaruzelski przystąpił do spowiedzi, to jest ona, moim zdaniem, niestety nieważna. Nie został bowiem spełniony warunek zadośćuczynienia bliźniemu. Wyobrażam sobie, że w jego przypadku powinno to być słowo “przepraszam”. Ponieważ ono nie padło, to jeśli przyjął komunię św, została ona przyjęta w sposób świętokradzki. Interesuję się tą sprawą, ponieważ mój ojciec był więźniem politycznym Rakowieckiej w stanie wojennym za obrazę gen. Jaruzelskiego. Nie jestem żądna zemsty, ale domagam się sprawiedliwości. Nie mogę zrozumieć decyzji kościoła o Mszy św w jego intencji. Był zdeklarowanym ateistą i mordercą. Podobno o Mszę św poprosiła rodzina. Wg mojej wiedzy ta rodzina (żona) rozwodziła się z nim publicznie jeszcze miesiąc temu, podając pikantne szczegóły dotyczące jego romansu z opiekunką. Będę wdzięczna za wyjaśnienie dla spokoju mojego sumienia.

   0
  • Byliśmy miesiąc poza domem.

   0
 5. Ksiądz czy rabin Mokrzycki? Wobec podejrzeń, że W. Jaruzelski był matrioszką, jego oświadczenie, że był ochrzczony i chce rozgrzeszenie i mszę jest nic nie warte. Jeśli bowiem to matrioszka, to nie był chrzczony, a więc msza będzie za kogoś kto nie jest chrześcijaninem, a więc biada kapłanom-matrioszkom, bo dosięgnie ich wcześniej czy później ręka sprawiedliwości. Ot chociażby z powodu tajemnicy spowiedzi.

  0
 6. Ale uwiarygadniają tego skurwysyna żydobolszewickiego Margulisa, sowiecką matrioszkę przed częściowo zidiociałym już narodem, czyli pranie mózgownic trwa w najlepsze. Ot bezczelny tupet!!! Jak Jaruzelski pochował ojca na Syberii. „Ukradł deskę i sznur, położył na desce ciało ojca i ciągnął ją na plecach na wzgórek, by ochronić zwłoki przed rozszarpaniem przez dzikie zwierzęta” http://wpolityce.pl/historia/198644-jak-jaruzelski-pochowal-ojca-na-syberii-ukradl-deske-i-sznur-polozyl-na-desce-cialo-ojca-i-ciagnal-ja-na-plecach-na-wzgorek-by-ochronic-zwloki-przed-rozszarpaniem-przez-dzikie-zwierzeta To niezbity dowód, że żyjemy w UKŁADZIE DOMKNIĘTYM a nie w wolnej Polsce…(Śp. Kurtyka: domykają układ, teraz będą ginąć ludzie, i niestety się sprawdziła Jego prorocza wypowiedź.) (świadczy o tym wyrok w sprawie Baumana. NIE WOLNO GŁOŚNO I PUBLICZNIE WYRAŻAĆ SWOJĄ NIENAWIŚĆ DO SYSTEMU KOMUNISTYCZNEGO? No ja p….lę. Taka jest sentencja wyroku. Proszę sobie sprawdzić.). Płakać się chce nad tym zdziczałym narodem głupich niewolników. Rozbiory tak nas nie upodliły jak sowieci, rakiem toczącym ten naród są dwa pokolenia żydobolszewi, która jest obecną „elitą” tego biednego kraju. Skasowali sens życia bojowcom. Wraz z wiadomym pogrzebem skończyła się pewna epoka. Epoka w której wypadało udawać, że szefostwo opozycyjne i komusze władze stały po przeciwnych stronach. Tw. Litwin Szczynukowicz vel Komorowski łkając na mszy unieważnił sens walki i życia tysięcy prostych solidarnościowców, którzy nie połapali się do czego zostali wynajęci. Przecież od wczoraj jest jasne że zamiast wygłupiać się ze strajkami trzeba było porozumieć się już w 1980 z bratnim Jenerałem sowiecką żydobolszewicką matrioszką i „patriotą”. „Przecz z komuną, precz z komuną”” – hasło przewodnie demonstracji w latach 80. Pewnego razu, po licznych demonstracjach, zdenerwowany Premier Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, I sekretarz KC PZPR, Przewodniczący Rady Państwa, Poseł IX kadencji Sejmu PRL gen.Wojciech Jaruzelski(żyd Margulis, syn szewca) w TVP z patosem obiecał demonstrantom : (żydo)”Komuna była, jest i będzie”. Słowa dotrzymał. Przez dwadzieścia pięć lat nie potrafiliśmy osądzić, nawet symbolicznie, sprawców stanu wojennego. Ba, nawet nie umiemy (nie potrafimy? nie dają nam?) oddać sprawiedliwości ofiarom, zlikwidować choć przywileje oprawców o i ich także należałoby zlikwidować..Ps. Moja propozycja: a może by tak publikować nazwiska rodzin resortowych i chazarskich, sędziów, prokuratorów, etc…etc…zaczynając od zbrodniarzy? Ta wiedza w społeczeństwie jest znikoma. Wiem, zaraz zostanę nazwany antysemitą. Otóż wyjaśniam, że aktywny antypolonizm wywołuje działania obronne nazywane przez Chazarów antysemityzmem. A przecież Chazarowie to nie Semici. To plemiona z azjatyckich stepów, które dla kasy przyjęły judaizm. Przypominam, że wśród współczesnych żydów Chazarowie stanowią ok. 90% – co wynika z badań genetycznych.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816