Bez kategorii
Like

Blogosfera polityczna.pl – Projekt badawczy. Pyt. 9.Salon24 po pięciu latach

12/11/2011
427 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Niedawno Salon24 obchodził swoje piąte urodziny. Kończy się okres, który stanowi przedmiot zainteresowań moich badań nad blogosferą (które kiedyś trzeba przecież skończyć).

0


Niedawno Salon24 obchodził swoje piąte urodziny. Kończy się okres, który stanowi przedmiot zainteresowań moich badań nad blogosferą (które kiedyś trzeba przecież skończyć). Piąte urodziny Salonu z jednej, a koniec kampanii wyborczej z drugiej strony stanowią dobry punkt, by zakończyć bieżącą obserwację. Pora na namówienie blogerów na podsumowania. Jeszcze w tym roku poproszę użytkowników Salonu24 o udział w kończącej badania dużej ankiecie, dziś zaś chciałbym spytać Was o Salon24.

9.Jak oceniacie Salon24 po pięciu latach działalności? Co zmieniło się przez te pięć lat w samym miejscu, a co w Waszym jego odbiorze?

9a. Czego spodziewaliście się po Salonie24?Na ile Salon24 spełnił Wasze oczekiwania, a na ile je zawiódł? Co jest jego sukcesem, a co porażką?

9b. Czy Waszym zdaniem Salon24 wpłynął na rozwój (w tym – na powstanie innych portali blogowych) i odbiór blogosfery w Polsce?

9c.Czy zmienił podejście do niej mediów i ich pracowników?

Pytanie dodatkowe do osób, które zdecydowały się na opuszczenie lub znaczące ograniczenie swej aktywności na łamach s24: 9d. Czemu zdecydowałeś się na całkowitą lub częściową rezygnację z publikowania w s24? Jeśli wśród czytelników znajdują się osoby, które w ogóle nie zdecydowały się na korzystanie z Salonu24 również poproszę o wyjawienie motywacji.

po co ta ankieta?

0

Budy

63 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758