Bez kategorii
Like

Arabski Telefon

14/09/2012
452 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Arabski Telefon to nazwa gry towarzyskiej, w której kilku graczy szybko komunikuje miedzy sobą z ucha do ucha zdanie wymyślone przez pierwszego gracza. Z reguły zdanie wypowiedziane przez ostatniego gracza rożni się znacznie od pierwowzoru.

0


Przez służalczą nadgorliwość sędziego Milewskiego z Gdańska, Tomasz Arabski będzie miał teraz problemy z telefonicznym połączeniem się ze swoimi kontaktami. Ludzie będą super ostrożni na sama wzmiankę o “telefonie z kancelarii Tomasza Arabskiego”. Z emaliami nie będzie lepiej. Czy Tomaszowi Arabskiemu grozi numeryczna samotność ?

 

Tomasz Arabski spisał się na medal w sprawie smoleńskiej i w nagrodę ma podobno dostać stołek ambasadora RP w Madrycie. Miała to być jeszcze jedna kolesiowska nominacja w MSZ Sikorskiego. Tomasz Arabski po hiszpańsku nie mówi, ale to nie jest problemem dla wizjonerskiej europejskiej dyplomacji III RP. Większym problemem może być kontekst historyczny, po najazdach Maurów Hiszpanie mogą źle reagować na Arabskiego z Polski.

 

Tomasz Arabski będzie miał przed sobą ciężki okres. A ponieważ nieszczęścia chodzą parami, Tomasz Arabski obwieścił nam niedawno nie jest nawet spokrewniony w Marcinem P.

 

Co dalej Arabskim ? Może wepchną go w końcu do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRT) na front walki z TV Trwam ? Już w 2006 roku Arabski był kandydatem PO do KRRT. Ale w KRRT numeryczna samotność Arabskiego może też być problemem.

Na szczęście zawsze pozostają spotkania wieczorną porą na cmentarzach. Analogowo i dyskretnie.    

 

Obywatelu uważaj, on może zadzwonić pewnego dnia do ciebie

 

0

Stanislas Balcerac

Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wplywie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polske -- czytaj cala prawde calodobowo -- na www.wsi24.pl oraz Facebook / Goodbye ITI -- i mysl samodzielnie, bez TVN24 !!

676 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758