Bez kategorii
Like

Apel do Władz Rzeczpospolitej Polskiej

13/11/2011
470 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Armia baranów, ktorej przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana – Napoleon I

0


Ekscesy w wykonaniu bojówek potomków Hitlera, który nie tak dawno zdewastował mój kraj i zniszczył moje dzieciństwo, przypomniały mi tragedię tamtych lat…. Ze zdziwiwieniem przecieram oczy , z jaką łatwością grupka zdziczałych szwabów przyjeżdża do stalicy mojego kraju  WARSZAWY i na ulicach pali samochody i niszczy co się da. A ja doskonale pamiętam, że ich dziadkowie spalili i zrównali z ziemią tą piękną stolicę …zniszczyli zabytki starej architektury…tego czego nie spalili, wywieźli i do dziś nie zwrócili. Ulice tej naszej stolicy są pełne miejsc martyrologii, to tu na każdym skwerze miemieccy faszyści mordowali Polaków – mieszkańców tego bohaterskiego miasta .

Dziś z zadziwiającą łatwością, ich wnukowie, oszukali Prezydenta i Premiera mego kraju  i w samym sercu stolicy znów dali próbkę teutońskiej buty i wandalizmu. Panie Tusk, Panie Komorowski nie głosowałem na was, bo czułem w sercu, że nie sprostacie wymogom jakie przed wami stawia współczesna Polska, kraj wkraczający w XXI wiek, kraj jednego z największych na świecie autorytetów moralnych, jakim stał się błogosławiony Jan Paweł II . Zawiedliście nie tylko mnie, zawiedliście cały narod.

Dziś trzeba wziąć biały ręcznik w swoje niezbyt "czyste" ręce, przetrzeć te fałszywe szklane okienka TVN-u i przyznać się do swojej nieudoności. Jeżeli Wy Przywodcy 40 milionowego państwa daliście  oszukać się grupce rozwydrzonych pętaków to czy jesteście godni pełnić tak prestiżowe funkcje w państwie ? Tak Panowie, pomogliście wskrzesić w mojej pamięci demony pożogi wojennej, pozwoliliście, że ta bohaterska stolica znów została sponiewierana. Osądźcie sami czy jesteście godni reprezentować naród polski, nad ktorym nadal unosi się wspomnienie ZNACZĄCYCH słów naszego Papieża: Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi…Tej ziemi.

0

lem

emeryt,amatorsko muzykuje, podrózuje, kocham zwierzeta. Duzo czasu poswiecam pielegnacji dzialki rekreacyjnej.

10 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758