POLSKA
Like

Antypolskość mają w sercach – zdrajcy narodowych interesów

05/09/2021
376 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

Kto publicznie lży i poniża Żołnierzy Wojska Polskiego, lży i poniża Rzeczpospolitą Polskę, lży i poniża wszystkich Polaków. Skandaliczna wypowiedź Władysława Frasyniuka -aktywista KODu, w której polskich żołnierzy przyrównał do „watahy psów” i „śmieci”, odbiła się szerokim echem. Premier Morawiecki podkreślił, że te słowa powinny spotkać się z potępieniem, a szef MON zapowiedział skierowanie sprawy do prokuratury. Na wypowiedź zareagowała także część polityków opozycji. Wojsko Polskie cieszy się szczególnym szacunkiem wśród Polaków i nie chodzi tu tylko o słynne „za mundurem panny sznurem”. To nasi obrońcy i symbol suwerenności. A tu pojawia się taki pustak i wyzywa w studio, bo twarzą w twarz z żołnierzami nie stanął, taki odważny to nie jest. Podobnie ci zaprzańcy medialni z Nocnika i gw. […]

0


Kto publicznie lży i poniża Żołnierzy Wojska Polskiego, lży i poniża Rzeczpospolitą Polskę, lży i poniża wszystkich Polaków.

Skandaliczna wypowiedź Władysława Frasyniuka -aktywista KODu, w której polskich żołnierzy przyrównał do „watahy psów” i „śmieci”, odbiła się szerokim echem. Premier Morawiecki podkreślił, że te słowa powinny spotkać się z potępieniem, a szef MON zapowiedział skierowanie sprawy do prokuratury. Na wypowiedź zareagowała także część polityków opozycji.

Wojsko Polskie cieszy się szczególnym szacunkiem wśród Polaków i nie chodzi tu tylko o słynne „za mundurem panny sznurem”. To nasi obrońcy i symbol suwerenności. A tu pojawia się taki pustak i wyzywa w studio, bo twarzą w twarz z żołnierzami nie stanął, taki odważny to nie jest. Podobnie ci zaprzańcy medialni z Nocnika i gw. Te mega dzbany są w tej chwili sojusznikami Białorusi i Rosji, bo to one zwożą tych ludzi pod litewską i polską granicę. Tych z gw to nawet rozumiem, tradycje rodzinne; ich dziadowie, a i ojcowie, witali chlebem i solą Sowietów, wydając polskich urzędników, żołnierzy i policjantów w 1939 r. A Frasyniuk, „bohater finansowy” Solidarności- mega dzban tygodnia ex equo z tymi pustakami wcześniej wymienionymi

Na temat słów jakim Pan Frasyniuk – członek KODu obraził i lżył Żołnierzy Wojska Polskiego podaje prasa całej Polski. Internauci w komentarzach ( nie nadają się one do zacytowania) oburzeni nie pozostawili na Frasyniuku suchej nitki. Frasyniuk tak powiedział o polskich żołnierzach: „Wataha psów, śmiecie!” (https://niezalezna.pl/408493-n…(link is external)), ten wściekły i wulgarny Frasyniuka na antenie TVN na Polskę na Żołnierzy RP, to najświeższy dowód, że TVN musi, ale to musi być zlikwidowana. To antypolska stacja stająca raczej u boku naszych wrogów a nie narodowych interesów.

To Frasyniuk, według internautów, jest największym śmieciem jaki istnieje w polityce, po tych słowach jakie wypowiedział w stosunku do żołnierzy którzy strzegą Polskiej i Unijnej granicy i takim samym śmieciem jest telewizja która pozwala na tak haniebna retorykę. W głowie mi się nie mieści żeby ktoś kto ma działać w polityce dla dobra Polski i nas jako Narodu może coś tak wstrętnego wypowiadać na forum telewizji działającej na terytorium Polski i robi to bezkarnie, niech by spróbował coś takiego zrobić w którejkolwiek stacji telewizyjnej działającej na terytorium Niemiec czy Francji albo innego kraju należącego do Unii, już by dawno i jego i tej telewizji nie było.

Ten jąkający się prostak, jak piszą o nim w mediach, nigdy chyba nie służył ojczyżnie jako żołnierz. Nie wie, a to dziwne, że armia jest do obrony granic i kraju przed wszelkimi napaściami na nasz kraj. Tacy  jak on są gotowi nawet poddać nasz kraj oby tylko mieć szansę przejąć władzę. Za takie postawy i faktyczne próby osłabienia lub poddania kraju (nachodzcy, UE) powinni być sądzeni z całą powaga i surowością za zdradę narodową. Czas zrobić porządek ze zdadzieckimi osobnikami. To są ludzie zagrażający bezpieczeństwu naszego kraju.Armia Polska jest naszą narodową dumą, wzorem patriotyzmu i narodowych tradycji.

Frasyniukowi odebrać obywatelstwo Polskie.Niech  wraca do Izraela tam jego miejsce. A ta informacja ku pokrzepieniu serc cytuję:

„Tę informację podajemy jako pierwsi! „Złożymy jutro zawiadomienie do Prokuratury z art 226 kk. Słowa Frasyniuka uderzają w honor polskich żołnierzy, przypomnijmy, że w trakcie 20 lat operacji wojskowych na terenie Afganistanu życie straciło 44 polskich żołnierzy” – poinformował nas Dariusz Matecki, prezes Fundacji Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu w mediach.

Na granicy polsko-białoruskiej wojsko i Straż Graniczna zbudują wysoki na 2,5 metra płot – poinformował minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak. „Więcej żołnierzy będzie zaangażowanych w pomoc Straży Granicznej. Wkrótce przedstawię szczegóły dotyczące dalszego zaangażowania Sił Zbrojnych RP” – przekazał.

Za te uwłaczające godności Polski i jej Żołnierzy słowa – Frasyniuk powinien zostać przykładnie ukarany i pozbawiony obywatelstwa Polskiego na zawsze.

0

Tezeusz https://dziennikarzobywatelski.blogspot.com/

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

130 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758