HYDE PARK
Like

Anglia – Unijne prawo zagraża suwerenności.

30/12/2013
1439 Wyświetlenia
6 Komentarze
3 minut czytania
Anglia – Unijne prawo zagraża suwerenności.

Każde suwerenne i praworządne państwo powinno stawiać krajowe prawo nad Unijnym. Tak robią mądre narody. Polska parlamentarna hałastra zmienia ustawodawstwo krajowe pod dyktando libertynów  których nikt w Polsce nie wybierał.

0


 

Były główny sędzia Anglii i Walii  twierdzi, że Europejski Trybunał  Praw Człowieka  zamierza ustanowić  prawa w kwestiach społecznych które zagrażają  suwerenności  parlamentarnej . Pan sędzia powiedział, że Parlament musi zdecydować, jakie ze swoich dotychczasowych uprawnień, jest gotów   oddać  Trybunałowi  w Strasburgu.
Tymczasem szef Europejskiego Trybunału powiedział, że Wielka Brytania narusza prawo międzynarodowe poprzez zakazywanie więźniom udziału w głosowaniach. Sędzia Dean Spielmann powiedział, że prawa  Wielkiej  Brytanii nie przystosowane są  europejskich praw człowieka i w związku z tym Unia może wyrzucić Brytyjczyków na zbitą twarz. Taki maleńki szantaż.

Lord Judge
Lord Judge, były sędzia główny Anglii i Walii, powiedział Radiu BBC że jest zaniepokojony, tym co stwierdził  sędzia Spielmann i  ze  zbyt dużo władzy przekazuje się dla sędziowskich ciał  niewybieralnych i których to orzeczenia nie mogą być kwestionowane.
„To jest sąd, który nie  odpowiada wobec kogokolwiek” powiedział.
W końcu ktoś zauważył że brukselska dyktatura sama sobie przyznaje uprawnienia których nikomu nie wolno kwestionować. To w takie bagno nas, Polaków, wprowadzono.

„Jeśli to prawda, to nie może być tak że nikt nie może tego (europejskiego) prawa odwołać. Naprawdę nie sądzę że jakiekolwiek ciało  sędziowskie – jakiegokolwiek szczebla – powinno mieć tego rodzaju  uprawnienia .”
Pan sędzia powiedział, że popiera Europejską Konwencję Praw Człowieka, ale podkreślił, że sąd sam  przekracza swoje uprawnienia  usiłując stosować dyktaturę , nie licząc się z ustawodawstwem państw  członkowskich.

Sędzia wezwał  rząd do zorganizowania w Europie sprzeciwu w celu powstrzymania zapędów sądu EU.

” Według punktu jego widzenia  (widzimisię sędziego Spielmanna) wynika  że sąd Europejski  ma prawo powiedzieć każdemu krajowi w Europie, jak to powinien się sam organizować.Takie stanowisko to bardzo poważny problem suwerenności – powiedział.
„To nie jest problem tylko w Zjednoczonym Królestwie. Kwestia suwerenności dotyka każdego pojedynczego kraju w Europie.”
PS. nasze marionetki , koalicja i opozycja, nie będą miały z tym żadnego problemu.

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758