Bez kategorii
Like

Agent Tomek: Tusk działa na rzecz rosyjskich służb

25/11/2012
535 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

– Polskie służby specjalne są w fatalnym stanie. Tusk świadomie je rozmontowuje, a coraz większe wpływy zdobywają służby rosyjskie – stwierdził na spotkaniu z mieszkańcami Opola Tomasz Kaczmarek, poseł PiS, szerzej znany jako agent Tomek.

0


Tomasz Kaczmarek, obecnie poseł Prawa i Sprawiedliwości, najbardziej słynny agent CBŚ i CBA, gościł w sobotę wieczorem w Opolu na zaproszenie tutejszego klubu "Gazety Polskiej" i NSZZ Solidarność Uniwersytetu Opolskiego.

Miał mówić o kondycji polskich służb specjalnych. Najpierw jednak zaczął opowiadać o swoich najgłośniejszych akcjach. Wspominał sprawy Beaty Sawickiej ("Cieszę się, że organy sprawiedliwości nie dały się zwieść łzom przestępcy"), domu Kwaśniewskich w Kazimierzu Dolnym ("Jestem optymistą w tej sprawie. Wszystko w rękach organów sprawiedliwości, jeśli PiS wygra wybory, na pewno poznacie prawdę") oraz Weroniki Marczuk.

– To, że jej sprawa została umorzona, nie znaczy, że ta pani jest niewinna. Prokuratura na wniosek jej prawników bada, czy w tej sprawie funkcjonariusze CBA nie przekroczyli uprawnień. Będę we wtorek ponownie przesłuchiwany w tej sprawie. Jeśli się okaże, że nie przekroczyliśmy, to trzeba będzie wznowić śledztwo. Prawo jest równe dla wszystkich. Nie ma świętych krów. Jak ktoś jest celebrytą, nie może myśleć, że jego to nie dotyczy – grzmiał Kaczmarek.

Temat kondycji polskich służb ograniczył do kilku zdań, stwierdzając, że najlepszym szefem CBA był Mariusz Kamiński, który stworzył biuro od podstaw. – Nie mieliśmy nic, nawet biurek czy długopisów. Mariusz Kamiński ściągnął młodych oficerów, między innymi z policji i straży granicznej. Jak został odwołany z funkcji szefa, wielu biznesmenów odetchnęło z ulgą i pomyślało sobie: "już można". Teraz jest coraz gorzej. Donald Tusk świadomie rozmontowuje służby specjalne. Widać coraz większe wpływy rosyjskich służb. Niewłaściwe osoby piastują najwyższe stanowiska w służbach, a rola oficerów operacyjnych ogranicza się jedynie do rozdawania politykom ulotek z informacją, jak nie dać się skorumpować – opowiadał poseł PiS.

Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12920017,Agent_Tomek_w_Opolu_o_Tusku__ktory_dziala_na_korzysc.html?lokale=warszawa

 

0

Jan Pi

938 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758