Bez kategorii
Like

Adamie Małysz nie idź tą drogą….

25/03/2011
451 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Są na świecie autorytety, które nie potrzebują żadnego wsparcia. One świecą własnym blaskiem bez dodatkowego źródła zasilania. Takim autorytetem dla nas Polaków jest Adam Małysz – nasza „PERŁA W KORONIE” .

0


 Adamie przez wiele lat zaskarbiłeś przychylność wszystkich Polaków. Twoje wyrzeczenia i ciężki codzienny trening dał efekt w postaci mistrzowskich tytułów, tytułów na skalę światową. Cenimy Cię i kochamy. Jesteś naszym dobrem narodowym. Twój talent , oprócz sukcesów sportowych, przyniósł Ci również odpowiedni status materialny. Masz wszystko aby żyć godnie i wygodnie. Nie będzie chyba w tym przesady, jeżeli Twój fenomen określę mianem "Perły w Koronie Polski"

Źli politykierzy dostrzegli w Twojej osobie cenne źródło do wykorzystania w propagandzie medialnej. Już udało się im wmanewrować Cię w niezręczne wypowiedzi na temat żałoby po śp Prezydencie Lechu Kaczyńskim. Apeluję do Ciebie nie daj się sterować, pozostań tym kim jesteś. Znam dość dobrze polskich Górali .W czasie pobytu w Ameryce podziwiałem ich zwartość, szacunek do Polski i głęboką wiarę w Boga. Czym przy nich są separatystyczne "zapędy" Ślązaków i fałszywy autorytet Kutz’a ? Czy chcesz stanąć w jednym szeregu z Palikotem…Niesiołowskim…Heńką Krzywonos ? i razem z nimi opluwać i wyśmiewać się z polskiego patriotyzmu, z naszych tradycji ? 

Wierzę głęboko, że nie dasz się zmanipulować i wykorzystać, tym, ktorzy z Polski chcą zrobić nic nieznaczące kondominium. Twój zdrowy rozsądek i instynkt samozachowawczy, powinne obronić Cię przed przeobrażeniem Twojej osobowości w nic nieznaczącą kukłę. Wybierz taką drogę abyś nigdy nie musiał się wstydzić i abyśmy nadal pozostali z Ciebie dumni zarówno ci z prawa…..z lewa….jak i ci pośrodku.

Życzę zdrowia Tobie jak i Twojej Rodzinie.

0

lem

emeryt,amatorsko muzykuje, podrózuje, kocham zwierzeta. Duzo czasu poswiecam pielegnacji dzialki rekreacyjnej.

10 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758