NEWS
Like

ZZR KORONA: Przedłużyć zerową stawkę VAT w roku 2023 na żywność i nawozy

09/11/2022
255 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
ZZR KORONA: Przedłużyć zerową stawkę VAT w roku 2023 na żywność i nawozy

Bezczelność urzędników Komisji Europejskiej nie zna granic. Gdy szaleje inflacja, poziom życia Polaków drastycznie się obniżył, żądają oni by rząd zrezygnował z czasowych obniżek stawek VAT na energię, nawozy itp. Na razie nie wspominają jeszcze o żywności, ale to kwestia czasu. Przeciwko żądaniom Brukseli, 8 lipca wystąpił Związek Zawodowy Rolnictwa „Korona”. Przewodnicząca Związku Alina Ojdana wraz z byłem prezesem Elewarru – dr Danielem Alain Korona wystąpili do Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego o przedłużenie zerowej stawki VAT na żywność, nawozy i środki ochrony roślin (czyli art.146da ustawy o podatku od towarów i usług) w roku 2023 a przynajmniej do 30 czerwca 2023 roku.  W naszej ocenie poziom życia obywateli, społeczeństwa, ma charakter priorytetowy, niezależnie od tego, co w tej sprawie […]

0


Bezczelność urzędników Komisji Europejskiej nie zna granic. Gdy szaleje inflacja, poziom życia Polaków drastycznie się obniżył, żądają oni by rząd zrezygnował z czasowych obniżek stawek VAT na energię, nawozy itp. Na razie nie wspominają jeszcze o żywności, ale to kwestia czasu.

Przeciwko żądaniom Brukseli, 8 lipca wystąpił Związek Zawodowy Rolnictwa „Korona”. Przewodnicząca Związku Alina Ojdana wraz z byłem prezesem Elewarru – dr Danielem Alain Korona wystąpili do Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego o przedłużenie zerowej stawki VAT na żywność, nawozy i środki ochrony roślin (czyli art.146da ustawy o podatku od towarów i usług) w roku 2023 a przynajmniej do 30 czerwca 2023 roku.  W naszej ocenie poziom życia obywateli, społeczeństwa, ma charakter priorytetowy, niezależnie od tego, co w tej sprawie sądzą urzędnicy Komisji Europejskiej – stwierdzają Korony.
0

sprzeciw21

267 publikacje
0 komentarze
 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758