Rewelacyjne informacje ! Naukowcy ze strachem ogłaszają swoje wyniki badań !
22/06/2011
395 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
UWAGA – czytanie dalej zagrożone jest karą pozbawienia dobrego samopoczucia, utraty nastroju błogości na czas dłuższy , a także wstrząsem w świadomości społeczno – politycznej.
Zazwyczaj pod hasłem „człowiek” mamy na myśli Homo Sapiens, czyli dosłownie tłumacząc człowiek myślący. Jak jednak sklasyfikować przypadki, kiedy do dwunożne zwierzę posługuje się mowa, nosi ubranie (a czasami i okulary) , potrafi napisać kilka zdań i nawet ma prawo jazdy, Ogólnie – z wyglądu człowiek, a jak się wsłuchać i przyjrzeć to jakoś tak nie do końca.
Wygląda jak człowiek,a nie myśli; mówi jak człowiek, ale nie potrafi powiedzieć co myśli – on jedynie powtarza opnie.
Jak takie curiosum nazwać ? Nie jest to problem nowy , jako taki został dość dawno zauważony, jednak nigdy wcześniej nie był badany.
W wyniku ostatnich badań powstało pojęcie zamienne – skoro nie jest to człowiek myślący, stwierdzono występowanie w naturze pojęcia CZŁOWIEK MYŚLOWATY .
Klasyfikacja ogólna nie zależy od wieku, zawodu, zainteresowań, a nawet płci i preferencji seksualnych. Przy dokładniejszej obserwacji da się jednak wyróżnić kilka cech szczególnych, które występując w pojedynczych przypadkach w rożnym natężeniu pozwalają jednak daną jednostkę badawczą zaliczyć do gromady myślowatych.
Zauważyć należy, że nieobecność lub znikomość jednych cech, jest zazwyczaj kompensowana nadmiarem pozostałych, niejako w celu zachowania równowagi obszaru cech odróżniającego badanego od grupy Homo Sapiens.
Tu czytelnikom należy się jedna, bardzo istotna uwaga –
przeprowadzone badania, ze względu na drażliwość tematu traktowane są jako poufne i dostępne jedynie niewielkiej liczbie osób, natomiast opracowane wyniki traktowane są jako dane wrażliwe i podlegają ochronie wywiadowczej.
Ich publikowanie w jakiejkolwiek formie zagrożone jest odpowiedzialnością karną i ścigane z bezwzględną konsekwencją porównywalną z działaniami wobec Antykomor.pl
Podziwiać należy w tym przypadku odwagę badaczy i ich desperackie działania mające na celu poinformowanie opinii publicznej o zaistniałej sytuacji. Nie było i tym bardziej nie jest łatwo przyznać się do prowadzenia badań nad zamieszkującymi Ziemię jednocześnie z Homo Sapiens innym gatunkiem człowieka , tym bardziej, że ze względu na specyficzne cechy ,myślowatymudało się objąć swoimi wpływami znaczną część polityki i biznesu, tym samym podkreślanie ich odmienności ściąga na badaczy represyjne i bezwzględne kontr działania uniemożliwiające publikacje wyników badań i poważną dyskusję naukową.
Tym bardziej docenić należy fakt, że wyniki badań pomimo wszystkich zaistniałych przeszkód zostają poniższym tekstem przedstawione do wiadomości publicznej.
UWAGA – czytanie dalej zagrożone jest karą pozbawienia dobrego samopoczucia, utraty nastroju błogości na czas dłuższy , a także wstrząsem w świadomości społeczno – politycznej.
Czytelnik czyta na własną odpowiedzialność ze świadomością dodatkowych restrykcji prawno – finansowych.
Należy zauważyć, że sam fakt zaistnienia w świadomości społecznej pojęciamyślowatychstanowi poważne zagrożenia dla grup wpływów i władzy bezpośredniej, która z pewnością użyje wszelkich dostępnych środków zarówno dla ukrycia przed opinia publiczną tego faktu, jak i ochrony obecnegostatus quoprzed ewentualnymi zmianami.
Jakiekolwiek bowiem zmiany w obecnej sytuacji są dlamyślowatychzjawiskiem krytycznym, który w efekcie ograniczenia sprawowanej władzy , utraty środków jej realizacji (jak np. media), dostępu do działań represyjnych (jak sądy, służby mundurowe itp.) jak i pozyskiwaniu środków finansowych (decyzyjność bezrefleksyjna,nepotyzm,interesowność grupowa wykluczająca niejednomyślność, korupcja,pro-myślowatedecyzje finansowe itp.)oznacza dlamyślowatychcałkowite i jednoznaczne zagrożenie istnienia gatunku.
Przyznać trzeba jednak z przykrością, że na szczupłość środków finansowych i wspomniane przeszkody z zagrożeniem życiem włącznie, zmusiły badaczy do ograniczenia zakresu badań jedynie do terenu Rzeczypospolitej Polskiej.
Badania wykonano w okresie 2007-2011 na reprezentatywnej populacji kraju, obejmującej ok. 55 % obywateli.
Zarówno metodyka badań, jak i wnioski z nich wypływające obejmują następujące grupy i zagadnienia :
-
pochodzeniemyślowatychi rys historyczny
-
cechy szczególne pozwalające na odróżnieniemyślowatychod Homo Sapiens
-
występujące podgrupymyślowatychi metodyka klasyfikacji
-
sposoby funkcjonowaniamyślowatychw społeczeństwie i stosowane przez nich metody maskowania różnic i wtapiania się w ogół obywateli kraju
-
przewidywany rozwój sytuacji z uwzględnieniem proporcji populacjimyślowatych i Homo Sapiensw skali kraju
-
proponowane wzorce zachowań umożliwiających przywrócenie kontroli nad badanym zjawiskiem i utrzymanie stabilności w skali kraju
Ze względu na szczupłość miejsca , całość materiałów podzielono na 3 części.
Tekst powyższy jest wprowadzeniem i ma na celu przyciągniecie uwagi dla publikację kolejnych części,które już wkrótce dziś wieczorem…