Bez kategorii
Like

Po której stronie powstanie był/walczył „profesor” Bartoszewski ?

03/08/2012
497 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Buczenie jest formą dezaprobaty , chociaż w niektórych miejscach ( cmentarzach) nie powinno sie tego robić. Nie wolno nazywać patriotów faszystami (11 listopada) czy lidera partii opozycji (Kaczyńskiego). Ale na to jest zielone światło od władzy.

0


Minęła kolejna rocznica heroicznego zrywu Polaków , powstania warszawskiego. Władza , która nie reaguje na określanie patriotów maszerujących w rocznicę 11 listopada mianem faszystów, bicie ich przez niemieckich i polskich  lewaków wraz z polską policją, która nie reaguje na przypadki sikania przez towarzystwo  Tarasa na znicze umieszczane po tragicznej śmierci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz niszczenia zniczy przez Straż Miejską , nagle oburza się tym , że jest wybuczana.  Jak mają się zachować ci , którzy pamiętają słowa Bartoszewskiego , że w czasie wojny bardziej bał się Polaków niż Niemcówhttp://www.wprost.pl/ar/233766/Bartoszewski-w-czasie-wojny-balem-sie-bardziej-Polakow-niz-Niemcow/ udzieloną niemieckiej gazecie. Czy powstańcem mógł być człowiek , który gdy kapituła Orderu Orła Białego chciała nadać pośmiertnie Order rot. Pileckiemu głosował przeciw?http://grisznak.salon24.pl/91578,hanba-wladyslawa-bartoszewskiego

Czy wypuszczenie Bartoszewskiego z obozu koncentracyjnego ze względu na stan zdrowia  (chyba jedyny taki przypadek w czasie wojny) a Bartoszewski z tym słabym stanem zdrowia ma dziś 90 lat, nie zastanawia. Ciąganie tego staruszka na takie uroczystości i pętanie się jego przy tej antypatriotycznej władzy, mogło spowodować takie zachowanie, które jest nie na miejscu, ale które można zrozumieć.

 

 

0

Andy 51

Maz , ojciec lubiacy isc pod prad

194 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758