HYDE PARK
Like

Żyrynowski: III Wojna Światowa już trwa

14/08/2014
923 Wyświetlenia
7 Komentarze
4 minut czytania
Żyrynowski: III Wojna Światowa już trwa

I Wojna Światowa  musi być wywołana w celu umożliwienia Iluminatom zdetronizowania mocy Carów w Rosji oraz uczynienia z tego państwa fortecy ateistycznego komunizmu. Różnice pomiędzy agenturami Iluminatów pośród brytyjskimi oraz niemieckimi imperiami  będą użyte z celu wywołania tej wojny. Na koniec tej wojny wykreowany będzie komunizm. Zostanie on użyty do zniszczenia innych rządów w celach osłabienia religii.     Druga Wojna Światowa zostanie podsycona różnicami pomiędzy faszystami i syjonistami politycznymi. Celem wojny jest zniszczenie nazizmu a polityczny syjonizm musi się wzmocnić na tyle, aby był w stanie ustanowić suwerenne państwo Izrael w Palestynie. W czasie II WŚ międzynarodowy komunizm musi się na tyle wzmocnić, aby zrównoważyć chrześcijaństwo, które będzie ograniczone i zachowane w tym stanie, do momentu. w którym będziemy […]

0


I Wojna Światowa  musi być wywołana w celu umożliwienia Iluminatom zdetronizowania mocy Carów w Rosji oraz uczynienia z tego państwa fortecy ateistycznego komunizmu.

Różnice pomiędzy agenturami Iluminatów pośród brytyjskimi oraz niemieckimi imperiami  będą użyte z celu wywołania tej wojny. Na koniec tej wojny wykreowany będzie komunizm.

Zostanie on użyty do zniszczenia innych rządów w celach osłabienia religii.

 

 

Druga Wojna Światowa zostanie podsycona różnicami pomiędzy faszystami i syjonistami politycznymi.

Celem wojny jest zniszczenie nazizmu a polityczny syjonizm musi się wzmocnić na tyle, aby był w stanie ustanowić suwerenne państwo Izrael w Palestynie.

W czasie II WŚ międzynarodowy komunizm musi się na tyle wzmocnić, aby zrównoważyć chrześcijaństwo, które będzie ograniczone i zachowane w tym stanie, do momentu. w którym będziemy je potrzebować do wywołania finałowego socjalnego kataklizmu.

 

 

Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, że Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz  ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.

 

co niniejszym czynię.

 

Tak wygląda plan Lucyfera, który został objawiony w XIX wieku i jest realizowany z niezwykle dużą precyzją pod przewodnictwem kolejnych rządy Stanów Zjednoczonych.

 

Nie jest tylko do końca jasne, po której stronie mocy stoi teraz Putin, czy chce pierwszy zająć miejsce w kotle, czy chce odwrócić bieg wydarzeń realizowany przez USA zgodnie z planem Lucyfera. 

 


 

Wszystkie obecne wydarzenia na świecie wskazują, że Lucyfer mocno się niecierpliwi i nawet puka do naszych drzwi. Ludobójstwo dokonywane przez Izrael a także przez nowo utworzone państwo ISIS (+18)  nie pozostawia złudzeń, że za chwilę spełni się wola Lucyfera. USA zbroi zarówno Izrael jak też wyznawców szatana z ISIS. Karty układają się coraz bardziej.

 

W tym samym czasie inne państwa – zgodnie z wolą Lucyfera – będą pogrążone w socjalnym kataklizmie (kryzys trwa w najlepsze, a sankcje tylko to spotęgują) i upadać moralnie, duchowo i ekonomicznie. To dzieje się już na Ukrainie wraz z obroną obywateli przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami z Majdanu.

Reszta podąża bez kompasu w oczekiwaniu na kolejne manifestacje Lucyfera, których z dnia na dzień przybywa.

 

Straszno? – to się dzieje.

Inne zapisy autora:

0

Polaczok
Polaczok

Tu jest Polska

105 publikacje
95 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758