NEWS
Like

Zygmunt Białas /Salon 24.pl/ NEon24.pl Opolski bloger został skazany zaocznie

08/10/2013
816 Wyświetlenia
6 Komentarze
3 minut czytania
Zygmunt Białas /Salon 24.pl/ NEon24.pl Opolski bloger został skazany zaocznie

http://zygmuntbialas.salon24.pl/539183,opolski-bloger-zostal-skazany-zaocznie http://zygmuntbialas.salon24.pl/539183,opolski-bloger-zostal-skazany-zaocznieWysoki Sądzie! Nas wszystkich nie da się ukarać ani zamknąć” – pisał w grudniu bloger Kula Lis “Witam, co Ty na to? – pyta mnie bloger  Kula Lis (wcześniej: Kula Lis 62). – Właśnie zaocznie zostałem skazany przez sąd w Opolu na ponoć rok i dwa miesiące, tylko nie wiem, czy w zawieszeniu, ponieważ nie otrzymałem odpisu wyroku, tylko jakieś pisemko z sądu, mówiące o poprawianych błędach, i że mam 7 dni na odwołanie, które jutro złożę, za me wpisy na moim nieczynnym od 2007 r blogu oraz  w Nowym Ekranie”. Pisałem już pięciokrotnie o sądowych kłopotach Kuli Lisa. Zaczęło się w październiku ub.r. od zabrania właścicielowi komputera przez prokuraturę, która zarzuciła mu “publiczne nawoływanie do nienawiści na tle […]

0


http://zygmuntbialas.salon24.pl/539183,opolski-bloger-zostal-skazany-zaocznie

http://zygmuntbialas.salon24.pl/539183,opolski-bloger-zostal-skazany-zaocznieWysoki Sądzie! Nas wszystkich nie da się ukarać ani zamknąć” – pisał w grudniu bloger Kula Lis

“Witam, co Ty na to? – pyta mnie bloger  Kula Lis (wcześniej: Kula Lis 62).Właśnie zaocznie zostałem skazany przez sąd w Opolu na ponoć rok i dwa miesiące, tylko nie wiem, czy w zawieszeniu, ponieważ nie otrzymałem odpisu wyroku, tylko jakieś pisemko z sądu, mówiące o poprawianych błędach, i że mam 7 dni na odwołanie, które jutro złożę, za me wpisy na moim nieczynnym od 2007 r blogu oraz  w Nowym Ekranie”.

Pisałem już pięciokrotnie o sądowych kłopotach Kuli Lisa. Zaczęło się w październiku ub.r. od zabrania właścicielowi komputera przez prokuraturę, która zarzuciła mu “publiczne nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych, jak też publiczne znieważenie poszczególnych osób z powodu przynależności narodowej, to jest przestępstwo z art. 256kk.

17 grudnia 2012r. wystosowała prokuratura akt oskarżenia przeciwko blogerowi, który na przełomie lat 2007 – 2008 pisał np.:

—  “Biblią wszelkich nazizmów, totalizmów, wyższości jakiejś jednej rasy (kasty lub klasy) nad innymi jest raczej żydowski Talmud. Tam są najważniejsze korzenie i szkielety tych późniejszych zgubnych, ludobójczych, szatańskich, rasistowskich ideologii. Wiele zbieżności z hitleryzmem można również znaleźć w żydowskiej Halasze (prawie żydowskim);

—  Zdzisław Kwaśniewski, ojciec prezydenta RP to żydowski zbrodniarz wojenny winny zbrodni przeciwko narodowi polskiemu”.

Czytamy w akcie oskarżenia, iż opolski bloger “wyjaśnił, że ma prawo pisać, i pisząc korzystać z przekazów rodziny oraz danych z internetu, przekazów książkowych, to jest m.in. książki Pająka, Piecucha, felietonów Michalkiewicza, a także korzysta z Bundesarchiv, Biblioteki Departamentu Stanu USA, archiwum Akt Nowych w Szczecinie oraz archiwum CIA”. Jednakże “z przytoczonych powyżej wpisów, objętych treścią postawionych podejrzanemu zarzutów, nie wynika, aby wypowiedzi w/w były jedynie cytatami zaczerpniętymi z literatury książkowej lub też stanowiły jedynie powtórzenie wypowiedzi osób trzecich, których Kula Lis 62 nie podziela”.

 

Bardzo proszę rozpowszechniać w innych mediach.

To wszystko zaczyna być już groźne….

Inne zapisy autora:

0

Anna Słupianek
Anna Słupianek

111 publikacje
102 komentarze
 

 1. Motto: “jeżeli boisz się głosić prawdę – już jesteś niewolnikiem”. Obserwuję uważnie rządzących i wnioski nasuwają się jedyne z możliwych. Rządzi nami sowiecka sowiecko niemiecka hołota z czworaków. Mentalnie usadowiona jedna nogą po stronie Moskwy, której na kolanach jest wdzięczna za „”awans” społeczny a drugą nogą tkwiąca w zbrodni sowieckiej w Polsce, zatuszowaną trzecim pokoleniem chamów z czworaków i nagrzanymi sądami. Wszelkiej maści mendy ludzkie od kryminalistów sowieckich, szmalcowników i donosicieli oraz zabójców działających w imieniu swej “ludowej” ojczyzny, bo nie Ojczyzny, Ojcowizny. Te stworki, POtwory jako osobniki wyzute z moralności prowadzą cyniczną wojnę ze wszystkimi naszymi uczuciami, wartościami z naszym jestestwem. Walczą w perfidny sposób z Kościołem Katolickim i polską rodziną. Próbują narzucić nam swój chamski język i sposób walki w której osiągnęli szczyty możliwości. Podzieli nas jako Naród, codziennie puszczają newsy mające zohydzić nasze wartości. Chcą mieć rodziny pedalskie i lesbijskie. Chcą by dzieci uprawiały seks od 13 roku życia. Nie dajmy im tej satysfakcji . Brońmy stanowczo naszych polskich tradycji, rodziny i wiary. Pozwolę na koniec sobie tylko przypomnieć – po raz pięćsetny, że likwidację obcej agentury tak sowieckiej jak i niemieckiej, rozpocząć należy od wyczyszczenia tzw. organów ścigania i sądownictwa oraz obcych nam kulturowo żydowskich mendiów, prasy ogłupiających Polaków. Do zera.

  0
  • jest jeszcze pokaźna żydochazarska agentura z bezprawnie? buszującym Mossadem w tle.

   0
  • Sowiecka hołota z czworaków – to są ci zarażeni sowieckim wirusem. Pełno jest jeszcze tej hołoty. Ktoś kiedyś powiedział, że trzy pokolenia muszą minąć, żeby tą zarazę sowiecką wytępić. W Polsce już trzy pokolenia żerują na narodzie polskim. Lustracji nie było – to jest przyczyna.

   0
   • Pisał o tym Ossendowski w swoim dziele “Lenin” – zakazanym i skazanym na niebyt tak w PRL jak i w POlsce czyli III RP/PRLbis! Wystarczy przeczytać książkę tego genialnego pisarza, który zetknął się dość mocno z żydokomunistami i komunistami tuż po rewolucji 1917 by zrozumieć co to znaczy motłoch, mierzwa, bydło ludzkie (przepraszam biedne zwierzątka – język już się taki przyjął – bez Waszej winy).

    0
 2. Avatar kamerdyner

  zaocznie nie oznacza że bezprawnie, szkoda że sentencji wyroku nie przytoczone, tak wychodzi bełkot bez sensu i składu, szkoda,
  odnoszę wrażenie że dla piszącego najistotniejsze było że bloger coś tam wyjaśnił w kwestii korzystania z jakiś materiałów i informacji, a nie opisanie o co chodzi w tym wyroku i za co został wymierzony [choćby poprzez przytoczenie i ustosunkowanie się do sentencji],

  0
  • Tak odpisu jak i uzasadnienia jeszcze nie mam, gdy otrzymam to zamieszczę. Złożyłem także wniosek o nieprzeprowadzanie rozpraw bez udziału strony, czyli mnie do czego mam niezbywalne prawo. Czekam na rozpatrzenie wniosku, i przesłanie tak odpisu jak i uzasadnienia.Zaistniała pomyłka w sądzie, wezwano inną osobę, tak mi podano w piśmie do mnie, ja żadnego zawiadomienie o terminie rozprawy nie otrzymałem, a ze względu na chorobę przebywam cały czas w domu, Małżonka także.

   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816