NEWS
Like

Zygmunt Białas /Salon 24.pl/ NEon24.pl Opolski bloger został skazany zaocznie

08/10/2013
1046 Wyświetlenia
6 Komentarze
3 minut czytania
Zygmunt Białas /Salon 24.pl/ NEon24.pl Opolski bloger został skazany zaocznie

http://zygmuntbialas.salon24.pl/539183,opolski-bloger-zostal-skazany-zaocznie http://zygmuntbialas.salon24.pl/539183,opolski-bloger-zostal-skazany-zaocznieWysoki Sądzie! Nas wszystkich nie da się ukarać ani zamknąć” – pisał w grudniu bloger Kula Lis “Witam, co Ty na to? – pyta mnie bloger  Kula Lis (wcześniej: Kula Lis 62). – Właśnie zaocznie zostałem skazany przez sąd w Opolu na ponoć rok i dwa miesiące, tylko nie wiem, czy w zawieszeniu, ponieważ nie otrzymałem odpisu wyroku, tylko jakieś pisemko z sądu, mówiące o poprawianych błędach, i że mam 7 dni na odwołanie, które jutro złożę, za me wpisy na moim nieczynnym od 2007 r blogu oraz  w Nowym Ekranie”. Pisałem już pięciokrotnie o sądowych kłopotach Kuli Lisa. Zaczęło się w październiku ub.r. od zabrania właścicielowi komputera przez prokuraturę, która zarzuciła mu “publiczne nawoływanie do nienawiści na tle […]

0


http://zygmuntbialas.salon24.pl/539183,opolski-bloger-zostal-skazany-zaocznie

http://zygmuntbialas.salon24.pl/539183,opolski-bloger-zostal-skazany-zaocznieWysoki Sądzie! Nas wszystkich nie da się ukarać ani zamknąć” – pisał w grudniu bloger Kula Lis

“Witam, co Ty na to? – pyta mnie bloger  Kula Lis (wcześniej: Kula Lis 62).Właśnie zaocznie zostałem skazany przez sąd w Opolu na ponoć rok i dwa miesiące, tylko nie wiem, czy w zawieszeniu, ponieważ nie otrzymałem odpisu wyroku, tylko jakieś pisemko z sądu, mówiące o poprawianych błędach, i że mam 7 dni na odwołanie, które jutro złożę, za me wpisy na moim nieczynnym od 2007 r blogu oraz  w Nowym Ekranie”.

Pisałem już pięciokrotnie o sądowych kłopotach Kuli Lisa. Zaczęło się w październiku ub.r. od zabrania właścicielowi komputera przez prokuraturę, która zarzuciła mu “publiczne nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych, jak też publiczne znieważenie poszczególnych osób z powodu przynależności narodowej, to jest przestępstwo z art. 256kk.

17 grudnia 2012r. wystosowała prokuratura akt oskarżenia przeciwko blogerowi, który na przełomie lat 2007 – 2008 pisał np.:

—  “Biblią wszelkich nazizmów, totalizmów, wyższości jakiejś jednej rasy (kasty lub klasy) nad innymi jest raczej żydowski Talmud. Tam są najważniejsze korzenie i szkielety tych późniejszych zgubnych, ludobójczych, szatańskich, rasistowskich ideologii. Wiele zbieżności z hitleryzmem można również znaleźć w żydowskiej Halasze (prawie żydowskim);

—  Zdzisław Kwaśniewski, ojciec prezydenta RP to żydowski zbrodniarz wojenny winny zbrodni przeciwko narodowi polskiemu”.

Czytamy w akcie oskarżenia, iż opolski bloger “wyjaśnił, że ma prawo pisać, i pisząc korzystać z przekazów rodziny oraz danych z internetu, przekazów książkowych, to jest m.in. książki Pająka, Piecucha, felietonów Michalkiewicza, a także korzysta z Bundesarchiv, Biblioteki Departamentu Stanu USA, archiwum Akt Nowych w Szczecinie oraz archiwum CIA”. Jednakże “z przytoczonych powyżej wpisów, objętych treścią postawionych podejrzanemu zarzutów, nie wynika, aby wypowiedzi w/w były jedynie cytatami zaczerpniętymi z literatury książkowej lub też stanowiły jedynie powtórzenie wypowiedzi osób trzecich, których Kula Lis 62 nie podziela”.

 

Bardzo proszę rozpowszechniać w innych mediach.

To wszystko zaczyna być już groźne….

Inne zapisy autora:

0

Anna Słupianek
Anna Słupianek

111 publikacje
102 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816