Bez kategorii
Like

Żydzi to ofiary. Jak możemy im pomóc, pomagając jednocześnie sobie?

06/04/2012
382 Wyświetlenia
0 Komentarze
17 minut czytania
no-cover

Spojrzenie na sprawę, które wiele pokazuje i wyjaśnia, a z którym się nie spotkałem jeszcze. Perspektywa, którą warto poznać by zrozumieć więcej. Perspektywa, która może zaradzić złu, bo zła złem się nie zwycięża, tylko mądrością, miłością i prawdą.

0


Film, który pokazuje przemysł antysemityzmu, w nowym świetle. Polecam obejrzeć, składa się z 8-miu części, a pierwsza jest pod linkiem poniżej.

(8 części, polskie napisy)

Jest jednak w tym filmie ukazane drugie dno, ważniejsze i pozwalające zrozumieć wiele i na nie chciałbym zwrócić uwagę przede wszystkim.

W filmie pokazani są żydowscy nastolatkowie, których się "przygotowuje" do podróży do Oświęcimia, do Auschwitz, by wzięli udział w Marszu Żywych. To przygotowanie to nic innego, jak psychologiczne pranie mózgów. Jeszcze na początku w Izraelu, nauczyciel albo inna osoba tego rodzaju mówi i wpaja nastolatkom kłamstwa na temat szalejącego antysemityzmu, niby w Polsce. Wycieczka (klasa) wręcz dostaje niby, jako ochronę, przedstawiciela służb specjalnych. Poziom ich manipulacji widać, gdy mówią, że wg ich wyobrażeń straż graniczna w Polsce wygląda jak SS, a dziadkowie, którzy sobie żartowali, niby mieli być wrogo nastawieni i ich wyzywać, co jest oczywistą nieprawdą, bo na filmie widać i słychać co polski dziadek mówi. Innymi słowy manipuluje się młodymi Żydami, straszy ich i nieprzyjaźnie nastawia, by ich okłamać. Nastolatki się boją wyjść z hotelu wręcz.

Po co to wszystko?

Ktoś mógłby powiedzieć "co mnie to obchodzi?", tylko, że to tak samo ich problem, jak i nasz, a dlaczego?

A no dlatego, że to, że Żydzi robią krzywdę swoim własnym dzieciom, swojemu własnemu narodowi to jedno i teoretycznie mogliby sobie w takiej kulturze żyć skoro tak chcą. Tylko, że w wyniku tego manipulowania jednych Żydów przez drugich, cierpią także i inni, cierpimy także i my.

Jak to wygląda?

Ano tak, że rodzi się Żyd, a wiadomo, że dzieci, młodzi ludzie są bardzo "plastyczni" i można ich wychować, uformować w pewną ideologię i dokładnie tak się dzieje. Młodzi Żydzi są manipulowani rasizmem z Talmudu, są okłamywani antysemityzmem, są nastawieni wrogo do wszystkich innych (gojów) i separowani od innych.

Po co?

Po to by ich odseparować. Po to by nie poznali prawdy.

Dokładnie tak samo działają sekty. Sekty każą często urwać kontakty z wszystkimi innymi, a Żydzi są bardziej subtelni i ukryci z tym i straszą Żydów wszystkimi innymi, wmawiają im, że Żydzi są lepsi, po to by ich odseparować, by zbudować mur między Żydami a gojami, po to by mieć ich w garści. Gdy Żyd ufa tylko swoim, bo wszystkich innych widzi, jak wrogów, to nie będzie innym ufał, będzie ufał tylko swoim i to jest najprostsza droga do ich manipulowania.

To działa analogicznie do sekt i Ci Żydzi, którzy dają się zmanipulować, są jak ofiary sekt. Są w zamkniętym, odizolowanym środowisku.

Genialny film, który pokazuje socjologiczne, psychologiczne aspekty tych mechanizmów jest tutaj – (6 części, polskie napisy) to brytyjski dokument, którego obejrzenie polecam każdemu, kto chce zrozumieć mechanizmy tego jak działa taka nienawiść, taka sekta i zasada "dziel i rządź".

A po co Żydom naród zamknięty na innych?

Bo taki mają plan na zdobycie, zdominowanie świata.

Jeśli Żydzi nie byliby odizolowaną od świata społecznością, a zatem także i od mądrości, także i od moralności świata, to nie dawaliby się wciągać w złe praktyki. Innymi słowy, gdyby Żydzi byli otwarci na prawdę to nie wierzyliby w to co jest napisane w Talmudzie, nie chcieliby realizować tych złych rzeczy, nie chcieliby realizowac planów z Protokołów.

Po drugie to Żydzi wymyślili masonerię (budowniczy świątyni Salomona dokładniej) to oni wiodą prym w tworzeniu tajnych stowarzyszeń, tajnych instytucji, wywiadu, mafii. Oni infiltrowali i infiltrują wszystkie możliwe służby specjalne, ich było tam najwięcej i jest najwięcej czy to było ZSRR, Polska, USA, W.Brytania czy jakikolwiek inny zachodni kraj. Dlaczego? Dlatego, że oni są do tego przyzwyczajani od małego, oni w tym żyją, oni od pokoleń ukrywają swoją prawdziwą tożsamość, swoją religię, narodowość, stąd są w tym tacy dobrzy. Mają swoje sposoby rozpoznawania się, tak samo jak masoni mają swoje, tak samo w służbach istnieją takie sposoby, bo to Ich wynalazek. To by tak dobrze nie działało, nie sprawdzało się, gdyby nie mieli tego w kulturze, we krwi, jak to się mówi.

Po trzecie robią mnóstwo złych rzeczy, o których opowiadał np. John Perkins czy inni agenci. Oni niszczą narody, oni realizują złe plany z Protokołów Mędrców Syjonu itp. a takich złych rzeczy nie da się jawnie, otwarcie robić, dlatego potrzebują tajności, skrytości, ukrytych działań.

Ale jakie zło?

Niszczenie ekonomii i grabienie bogactwa narodów. Powszechna demoralnizacja. Manipulowanie przez media. Nakładanie kolejnych pęt podatkowych. Obniżanie jakości medycyny, żywności. Wojny o władzę. Skryte morderstwa. Promowanie narkomanii i innych używek. Obniżanie poziomu edukacji. Ogłupianie rozrywką i "igrzyskami". Niszczenie religii, niszczenie podstawowych komórek społecznych/rodzin, niszczenie wartości. Promowanie zepsucia. Eliminowanie wybitnych jednostek innych nacji. Korupcja. Itp. itd. czyli wszystko to co zaplanowali realizować w Protokołach i co realizują.

Czyli: chcą rządzić światem ->

by to osiągnąć najszybciej, czynią to także złymi środkami ->

używanie złych środków wymaga skrytego działania ->

skryte działanie wymaga dyskrecji ->

by zmaksymalizować dyskrecję potrzeba kultury, potrzeba być przesiąkniętym tą skrytością ->

najłatwiej stworzyć taką kulturę skrytości separując się od innych, tworząc wirtualnego wroga ->

by wirtualny wróg wydawał się prawdziwy od dziecka manipulują swoje dzieci i swoje społeczeństwo propagandą anty-semityzmu

To jasny, klarowny i logiczny związek przyczynowo skutkowy.

I tak, Żydzi sami są ofiarami. Sami są ofiarami innych Żydów, swojej kultury i sami są ofiarami tych żadnych władzy, którzy są na szczycie. Innymi słowy bogaci i wpływowi Żydzi tak kierują propagandą, by pozostałych Żydów okłamywać, dla swoich własnych celów. Innymi słowy jedni drugim krzywdę robią, po to by Ci drudzy mieli otwartość do czynienia krzywdy trzecim/gojom/nam. Tak to działa.

Ten film to pokazuje. Talmud to pokazuje. Protokoły Mędrców Syjonu to pokazują. Ich czyny, ich owoce to pokazują.

Na początku filmu (tego pierwszego) jest pokazane jak media izraelskie są przesiąknięte tą propagandą.

Oni nastawiają Żydów przeciw nam, Żydzi zmanipulowani Talmudem i tą propagandą robią nam krzywdę, my to widzimy i odczuwamy i mamy niechęć do Żydów i kółko się zamyka, to się wzmacnia. Jednak najbardziej wzmacnia to koło nienawiści ich wpływ. Wg mnie, gdyby ADL i mu pokrewne przestały manipulować to po jakimś czasie zniknęłaby niechęć do Żydów, bo to oni dolewają oliwy do ognia. Warto by sami Żydzi to zrozumieli, bo gdy oni to zrozumieją to przestaną być podatni na manipulację, zresztą w tym filmie było wiele przypadków Żydów, którzy tej propagandzie się nie poddają.

To jest smutne i z tej perspektywy wręcz wygląda, że Żydzi mają gorzej, niż my. Dlaczego? Bo oni są zmanipulowani, oni są oprawcami i oni przez to zbierają grzechy, oni są niemoralni, oni zbierają złą karmę, oni brudzą swoje dusze tym złem. My cierpimy, ale to nie obciąża naszego sumienia, nie skala naszych dusz ani naszej karmy, więc u nas to minie, a u nich pozostanie. My mamy świadomość tego co oni czynią, oni nie mają często świadomości, że czynią zło, bo są zaślepieni talmudycznymi bzdurami. Oni są ofiarami tej sekty. Ale przez to, że oni są ofiarami sekty, to my pośrednio jesteśmy ofiarami też, bo oni realizują te złe plany z Protokołów ze szkodą dla nas.

Co może przerwać to koło? Co może to zakończyć?

Wiedza. Świadomość. Prawda.

Atakując Żydów tylko wspieramy ten proces, dodajemy energii temu zamkniętemu kołu nienawiści i niezrozumienia.

Dopiero pokazując Żydom prawdę można to zmienić, pokazując, że "patrzcie, tu jest napisane w Waszym Talmudzie, że wszyscy gojowie uprawiają seks ze zwierzętami, a teraz popatrzcie dookoła i pokażcie kto tak robi", "patrzcie tu jest napisane, że gojowie to zwierzęta, a nauka jednoznacznie pokazje, że wszyscy ludzie to jeden gatunek, ma te same geny, wszyscy mają czerwoną krew, różnimy się tylko wyglądem i kulturą", "patrzcie, jak tutaj i tutaj Wami manipulowali, jak Was okłamywali, od dziecka i wpajali Wam nienawiść", "patrzcie na ten film (drugi) o tym jak się manipuluje społeczeństwami i zobaczcie, że to samo Wam robili, zobaczcie, że tak działają sekty".

Co da atakowanie ich? Da to, że się utwierdzą w tym, że inni ich nie lubią, że inni są antysemitami i utrwalą mury dzielące ich od innych, dzielące ich od świata, dzielące ich od prawdy.

Co da pokazywanie im argumentów, dyskusja z nimi? Da to, że może się zastanowią i z czasem dojdą do wniosku, że w sumie mamy rację, że to ta ich religia, to ich ADL i ten ich syjonizm jest takim rakiem, który toczy żydowski naród, wrzucając ich do sekty nienawiści i manipulując by krzywdzili wszystkich innych.

Tak to wygląda. Tak to działa.

I nie mam zamiaru bronić ich złych czynów, bronić tego co robią zgodnie z Protokołami, bo te czyny są złe, ale to są czyny. Ich bronić też nie mam zamiaru, gdy czynią źle, bo źli ludzie czynią źle. Ale każdy zły człowiek może się zmienić to po pierwsze, a po drugie warto zrozumieć, jak to działa, dlaczego tak działa i jakie to ma konsekwencje, bo wtedy można to też im wytłumaczyć i wyrwać ich z tej sekty. A z czasem, gdy wielu z nich wyjdzie z sekty i zacznie kolejnych wyciągać to ta sekta padnie. Ta sekta na pewno nie padnie z atakowania jej, bo to tylko wzmacnia mury sekty.

I jeszcze jedno na koniec. Dzieci, młodzież są plastyczni, ich umysły są plastyczne, są chłonne jak gąbka. Nic dziwnego, że poddawani indoktrynacji, manipulacji i praniu mózgów, młodzi Żydzi zaczynają wierzyć w talmudyczne, rasistowskie i antysemickie bzdury. Każdy prawie by uwierzył. Oni są planowo, programowo manipulowani krok po kroku, elementem tego są Marsze Żywych, gdzie wpływa się na nich, wywołując silne emocje smutku i płacz, jak widać na pierwszym filmie. Młodzi ludzie są na to podatni. Nie jest to więc ich winą, że zostali zmanipulowani, bo prawie każdy dałby się zmanipulować otaczającej propagandzie. Winni są Ci propagandziści, którzy by utrzymać swoją władzę, manipulują własne dzieci, własny naród, by realizował dla nich to co chcą by realizował. To jest smutne. Oni nie są źli z natury, oni nie są inni, oni są tacy sami, jak my, tylko padli ofiarą sekciarskiego prania mózgów. Prawda może ich wyzwolić, uratować. Nie uwolni ich odczuwana wrogość od innych. Piętnujmy zło, piętnujmy tych co czynią zło, ale pamiętajmy i zrozumiejmy, że czynią to tylko dlatego, że ktoś im to wpoił, ktoś ich tego nauczył i że są ludźmi takimi samymi jak my, tylko po prostu zbłądzili, bo ktoś ich oszukał. Czujmy zrozumienie i empatię, brońmy się przed złem, ale nie nienawidźmy ich, bo po prostu oni są ofiarami manipulacji. Szkoda ich, że dali się tak oszukać, opętać przez zło i kłam. I wg mnie szybciej to zło zakończy świadomość i zrozumienie, niż walczenie z tym złem.

Pozdrawiam 🙂 wszystkich, wszystkich myślących, zarówno Żydów, jak i Gojów, Polaków i w ogóle wszystkich myślących. Zobaczcie tę manipulację i nie dawajcie się jej omotać!

Podawajcie dalej!

Inne zapisy autora:

0

Dobrodziej

15 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758