POLSKA
Like

Żydzi rządzą i to “bez dyskusji”

27/06/2018
297 Wyświetlenia
4 Komentarze
3 minute czytania
Żydzi rządzą i to “bez dyskusji”

Właśnie dotarła do mnie informacja z Sejmu, że trzecie czytanie nowelizacji Ustawy o IPN odbędzie się po drugim i to do godziny 15-tej dziesiejszego dnia. Zwołano w tym celu nadzwyczajne posiedzene Sejmu na którym dla jaj chyba ma być procedowana również ustawa śmieciowa. “Dobra zmiana” natychmiast przegłosowała skandaliczną poprawkę o braku dyskusji na temat nowelizacji tej ustawy. Po co dyskusja w polskim Sejmie się pytam? Dyskutowano w końcu jej treść z parlamentarzystami izraelskimi. W ten sposób oto nakazano nielicznym Polakom zasiadającym w Sejmie zamknięcia swojej “polskiej gęby”. Poseł R.Winnicki właśnie ogłosił godzinną blokadę mównicy sejmowej i to jest jedyny niestety pojedyńczy akt odwagi. Poinformował ten “poseł nazista”, że to jest skandal aby wycofywać z ustawy treść o karalności za pomawianie […]Właśnie dotarła do mnie informacja z Sejmu, że trzecie czytanie nowelizacji Ustawy o IPN odbędzie się po drugim i to do godziny 15-tej dziesiejszego dnia.
Zwołano w tym celu nadzwyczajne posiedzene Sejmu na którym dla jaj chyba ma być procedowana również ustawa śmieciowa.
“Dobra zmiana” natychmiast przegłosowała skandaliczną poprawkę o braku dyskusji na temat nowelizacji tej ustawy.
Po co dyskusja w polskim Sejmie się pytam? Dyskutowano w końcu jej treść z parlamentarzystami izraelskimi.
W ten sposób oto nakazano nielicznym Polakom zasiadającym w Sejmie zamknięcia swojej “polskiej gęby”.
Poseł R.Winnicki właśnie ogłosił godzinną blokadę mównicy sejmowej i to jest jedyny niestety pojedyńczy akt odwagi.
Poinformował ten “poseł nazista”, że to jest skandal aby wycofywać z ustawy treść o karalności za pomawianie narodu polskiego o zbrodnie określane jako “kłamstwo oświęcimskie”
Jak on śmiał w ogóle dyskutować! ten ohydny narodowiec skoro wcześniej nasza “dobra zmiana” temat dyskusji zamknęła w “demokratycznym” oczywiście głosowaniu!!
Co to znaczy dla nas wszystkich? Ni mniej ni więcej tylko tyle, że w dalszym ciągu za spalenie kukły żydowskiej każdy Polak może trafić i będzie trafiał do więzienia bo tak ustanowili żydzi natomiast za ohydne ich kłamstwa i poniżanie Najjaśniejszej Rzeczpospolitej … prawo karne przestaje działać.
Co mnie najbardziej zastanawia i wkurza to fakt że próbuje się Polakom ten akt haniebnej kapitulacji podać jako zwycięstwo….
To koniec marzeń o jakiejkolwiek próbie suwerennej polityki Polski… to jest niestety kolejny przykład kłamstwa pisowskiego.
Premier Morawiecki nazwał ten skandal “drobną poprawką” i to przy brawach co niektórych posłów. Jak on śmie mówić o bronieniu pamięci o naszych przodkach i polskim państwie podziemnym?
Moim subiektywnym zdaniem ten pan nie ma prawa odwoływać się do ostatniego jak się okazuje prawdziwego państwa polskiego, które w tych strasznych czasach potrafiło wykonywać wyroki za zdradę Polski i nieważne było czy skazanym był Polak czy żyd.

Ustawa została uchwalona i już pozamiatane… jak szybciutko… w ciągu trzech godzin… jak to nazwać?

Inne zapisy autora:

Anna Słupianek
Anna Słupianek

104 publikacje
104 komentarze
 

4 komentarz

 1. skandal oswiecimski trwa

  tajne osoby negocjowaly w izraelu tajny projekt zmiany ustawy

  powtorka z sejmu rozbiorowego

 2. zx

  no to nie pozostaje nic innego Narodowcom tylko głosować na PO

 3. Jan

  poniewaž ta ustawa była bublem prawnym, słusznie została skorygowana. Szkoda, że tak późno, bo pojęcie “polskie obozy śmierci” zostały przez nią niezasłużenie spopularyzowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217