POLSKA
Like

Żydzi rządzą i to “bez dyskusji”

27/06/2018
1916 Wyświetlenia
4 Komentarze
3 minut czytania
Żydzi rządzą i to “bez dyskusji”

Właśnie dotarła do mnie informacja z Sejmu, że trzecie czytanie nowelizacji Ustawy o IPN odbędzie się po drugim i to do godziny 15-tej dziesiejszego dnia. Zwołano w tym celu nadzwyczajne posiedzene Sejmu na którym dla jaj chyba ma być procedowana również ustawa śmieciowa. “Dobra zmiana” natychmiast przegłosowała skandaliczną poprawkę o braku dyskusji na temat nowelizacji tej ustawy. Po co dyskusja w polskim Sejmie się pytam? Dyskutowano w końcu jej treść z parlamentarzystami izraelskimi. W ten sposób oto nakazano nielicznym Polakom zasiadającym w Sejmie zamknięcia swojej “polskiej gęby”. Poseł R.Winnicki właśnie ogłosił godzinną blokadę mównicy sejmowej i to jest jedyny niestety pojedyńczy akt odwagi. Poinformował ten “poseł nazista”, że to jest skandal aby wycofywać z ustawy treść o karalności za pomawianie […]

0


Właśnie dotarła do mnie informacja z Sejmu, że trzecie czytanie nowelizacji Ustawy o IPN odbędzie się po drugim i to do godziny 15-tej dziesiejszego dnia.
Zwołano w tym celu nadzwyczajne posiedzene Sejmu na którym dla jaj chyba ma być procedowana również ustawa śmieciowa.
“Dobra zmiana” natychmiast przegłosowała skandaliczną poprawkę o braku dyskusji na temat nowelizacji tej ustawy.
Po co dyskusja w polskim Sejmie się pytam? Dyskutowano w końcu jej treść z parlamentarzystami izraelskimi.
W ten sposób oto nakazano nielicznym Polakom zasiadającym w Sejmie zamknięcia swojej “polskiej gęby”.
Poseł R.Winnicki właśnie ogłosił godzinną blokadę mównicy sejmowej i to jest jedyny niestety pojedyńczy akt odwagi.
Poinformował ten “poseł nazista”, że to jest skandal aby wycofywać z ustawy treść o karalności za pomawianie narodu polskiego o zbrodnie określane jako “kłamstwo oświęcimskie”
Jak on śmiał w ogóle dyskutować! ten ohydny narodowiec skoro wcześniej nasza “dobra zmiana” temat dyskusji zamknęła w “demokratycznym” oczywiście głosowaniu!!
Co to znaczy dla nas wszystkich? Ni mniej ni więcej tylko tyle, że w dalszym ciągu za spalenie kukły żydowskiej każdy Polak może trafić i będzie trafiał do więzienia bo tak ustanowili żydzi natomiast za ohydne ich kłamstwa i poniżanie Najjaśniejszej Rzeczpospolitej … prawo karne przestaje działać.
Co mnie najbardziej zastanawia i wkurza to fakt że próbuje się Polakom ten akt haniebnej kapitulacji podać jako zwycięstwo….
To koniec marzeń o jakiejkolwiek próbie suwerennej polityki Polski… to jest niestety kolejny przykład kłamstwa pisowskiego.
Premier Morawiecki nazwał ten skandal “drobną poprawką” i to przy brawach co niektórych posłów. Jak on śmie mówić o bronieniu pamięci o naszych przodkach i polskim państwie podziemnym?
Moim subiektywnym zdaniem ten pan nie ma prawa odwoływać się do ostatniego jak się okazuje prawdziwego państwa polskiego, które w tych strasznych czasach potrafiło wykonywać wyroki za zdradę Polski i nieważne było czy skazanym był Polak czy żyd.

Ustawa została uchwalona i już pozamiatane… jak szybciutko… w ciągu trzech godzin… jak to nazwać?

Inne zapisy autora:

0

Anna Słupianek
Anna Słupianek

111 publikacje
102 komentarze
 

4 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816