KULTURA
Like

ŻydoKomuna PiSowska zachwycona AntyPolską „Idą”

23/02/2015
1131 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

  http://awojt.salon24.pl/633275,prawicowy-bloger-dumny-z-oskara-dla-idy   Jak widać niewiele musiało upłynąć wody w Wiśle, aby stronnictwo Dudy w imię Grossowej propagandy antypolskiej zmieniło o 180 stopni swoją retorykę ws. owych „łajdackich” propagandówek, albowiem teraz Kaczoland nie tylko te PolakoŻercze produkcje toleruje, ale wręcz (jak ten w/w pseudoPrawicowy bloger Kaczystowski) się nad nimi zachwyca, gdyż dzięki temu „oscarowemu” nagłośnieniu będzie można zdemonizowanych tak Polaków znacznie łatwiej okradać i pozbawiać mienia na rzecz przedsiębiorstwa holocaustu.     http://marcin-halas.salon24.pl/620927,poklosie-siekierka-ida-skalpelem   Także bardzo dziękuję za tę tak wymowną demaskację tych wszystkich z POpulizmu i Socjalizmu, którzy niniejszym nie pozostawili Nam żadnych złudzeń, że z „Patriotyzmem” mają dokładnie tyle samo wspólnego, co Partia Obłudy z „WolnoRynkowością”, czyli nic.   https://   W zasadzie teraz należałoby już tylko odpowiedzieć […]

0


poklosie

 

http://awojt.salon24.pl/633275,prawicowy-bloger-dumny-z-oskara-dla-idy

 

Jak widać niewiele musiało upłynąć wody w Wiśle, aby stronnictwo Dudy w imię Grossowej propagandy antypolskiej zmieniło o 180 stopni swoją retorykę ws. owych „łajdackich” propagandówek, albowiem teraz Kaczoland nie tylko te PolakoŻercze produkcje toleruje, ale wręcz (jak ten w/w pseudoPrawicowy bloger Kaczystowski) się nad nimi zachwyca, gdyż dzięki temu „oscarowemu” nagłośnieniu będzie można zdemonizowanych tak Polaków znacznie łatwiej okradać i pozbawiać mienia na rzecz przedsiębiorstwa holocaustu.

 

holocaust

 

http://marcin-halas.salon24.pl/620927,poklosie-siekierka-ida-skalpelem

 

Także bardzo dziękuję za tę tak wymowną demaskację tych wszystkich z POpulizmu i Socjalizmu, którzy niniejszym nie pozostawili Nam żadnych złudzeń, że z „Patriotyzmem” mają dokładnie tyle samo wspólnego, co Partia Obłudy z „WolnoRynkowością”, czyli nic.

 

https://

 

W zasadzie teraz należałoby już tylko odpowiedzieć sobie na pytanie:

 

Co się w takim razie z tej mitycznej „Prawicowości” PiSmenów jeszcze uchowało, skoro już nie tylko pozbawili się jej na gruncie gospodarczym (są bowiem lewicowymi socjalistami w przeciwieństwie do wolnorynkowej Prawicy), ale również kulturowym (są bowiem – z Dudą na czele – eugenicznymi aborcjonistami, tj. całe antyprawicowe lewactwo), zaś teraz na dobitkę także narodowym (są bowiem takimi samymi antypolskimi Targowiczanami, jak cała reszta tej POstKomuny, skoro wybielają za gloryfikowaną przez siebie „Idą” zdrajców Polski i jednocześnie oczerniają Polskich Patriotów wraz z całym Narodem Polskim)???

0

PaleoLibertarianin

Antypartiokracyjny minarchista - chrześcijański libertarianin

29 publikacje
64 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758