POLSKA
Like

ŻydoKomuna Kaczyńskiego vs. Polak-Katolik Grzegorz Braun

02/03/2015
1136 Wyświetlenia
11 Komentarze
1 minut czytania
ŻydoKomuna Kaczyńskiego vs. Polak-Katolik Grzegorz Braun

  https://   https://   https://     Sami zdecydujcie, komu chcecie służyć: UnioBolszewickim zdrajcom Polskiej Racji Stanu z Kaczolandu, czy też Pobożnie Patriotycznemu Mężowi Stanu Grzegorzowi Braunowi?!     https://   https://     Jak już się z tego PO-PiS’owskiego Matrixu wybudzicie, to pomóżcie odesłać go w diabły, czyli na “śmietnik historii“, skoro tam jest właśnie miejsce tego całego okrągłostołowego układu antypolskiego, który już od dziesięciu lat w tej nowej odsłonie po staremu w magdalenkowym duchu powszechnego skłócenia i rozbicia (zgodnie z wytycznymi Kiszczaka) okupuje Polskę:     https://   https://     http://grzegorzbraun2015.pl/     http://podpisydlabrauna.wix.com/podpisydlabrauna Inne zapisy autora: Tekst z 2010 roku: “Czy Kaczo-Komorowa zaraza jest warta kaca moralnego?!”Reżimowa mediokracja wpadła w popłoch przed Grzegorzem Braunem!Bezdomny emigrant […]

0


prezydent

 

https://

 

https://

 

https://

 

 

Sami zdecydujcie, komu chcecie służyć: UnioBolszewickim zdrajcom Polskiej Racji Stanu z Kaczolandu, czy też Pobożnie Patriotycznemu Mężowi Stanu Grzegorzowi Braunowi?!

 

 

https://

 

https://

 

 

Jak już się z tego PO-PiS’owskiego Matrixu wybudzicie, to pomóżcie odesłać go w diabły, czyli na “śmietnik historii“, skoro tam jest właśnie miejsce tego całego okrągłostołowego układu antypolskiego, który już od dziesięciu lat w tej nowej odsłonie po staremu w magdalenkowym duchu powszechnego skłócenia i rozbicia (zgodnie z wytycznymi Kiszczaka) okupuje Polskę:

 

 

https://

 

https://

 

 

http://grzegorzbraun2015.pl/

 

 

http://podpisydlabrauna.wix.com/podpisydlabrauna

Inne zapisy autora:

0

PaleoLibertarianin
PaleoLibertarianin

Antypartiokracyjny minarchista - chrześcijański libertarianin

29 publikacje
64 komentarze
 

 1. Cytuję z s24, gdzie ta notka również widniała, zanim nie została tchórzliwie wykasowana:

  “Notka nt. żydokomuszej działalności PiSu OCENZUROWANA!

  http://rajan.salon24.pl/629961,notka-nt-komorowskiego-ocenzurowana

  Jak widać antypolski układ PO-PiSu jest na salonie24 otaczany cenzorską ochroną, dlatego po wcześniejszym usunięciu przez tutejszą administrację notki dotyczącej KGB’owsko-WSI’owych powiązań Komorowskiego, przezornie zawczasu tą wczorajszą odnośnie żydokomunistycznych korzeni Kaczyńskiego i jego partyjniackiej sitwy zapobiegawczo umieściłem również u konkurencji:

  https://3obieg.pl/zydokomuna-kaczynskiego-vs-polak-katolik-grzegorz-braun

  Niestety utracie uległa cała burzliwa dyskusja na wyżej poruszony arcyistotny temat (z której wyłaniał się jednoznacznie złowrogi obraz owej “kontraktowej opozycji” Jarosława K., jaki to bezpośrednio zagraża istnieniu państwa polskiego i na zgubę Polskiej Racji Stanu okrągłostołowe media forsują finalną turę wyborów z antypolską V-kolumną PO-PiS’owską w roli głównej), a wraz z nią około pół setki wiele wnoszących do tej problematyki komentarzy (pod wpływem których wielu dotychczasowych stronników POpulizmu i Socjalizmu się od tej Bolkowej pseudoopozycji zaczęło odwracać, co najwidocznie poważnie zaniepokoiło tych, którzy są zadaniowo przydzieleni na tym portalu do propagandy proKaczystowskiej i stąd postanowili ten wątek czym prędzej wykasować).”

  0
  • Powyższa notka także została pospiesznie usunięta, więc wystosowałem kolejną z zapytaniem na ten właśnie temat poniższej treści:

   ” “Treść ukryta… odblokuj filtr”, czyli “wolność słowa” na S24

   “Treść ukryta. Odblokuj filtr.”

   2013-12-16 14:15
   Ten komunikat pojawia się TYLKO wówczas, gdy jakimś cudem ktoś wystuka adres znikniętej notki. Ponieważ nikt takiego adresu poza autorem znać nie może, notka rzeczywiście jest “zniknięta”, jak u Orwella.

   Oczywiście nie jest to żadna nowość, tak było przez 35 lat PRLu. Dopiero w roku 1981 udało się wywalczyć potężnemu ruchowi niepodległościowemu “Solidarność”, pomalowanemu dla utrudnienia zwalczania barwami związku zawodowego, znaczenie ingerencji cenzorskich znakiem [—-] z podaniem paragrafu, na podstawie którego ingerencja nastąpiła. Ta wielka zdobycz cywilizacyjna komunizmu wmuszona przez “S” przetrwała stan wojenny! Sowieccy funkcjonariusze, Jaruzelski i Kiszczak doszli bowiem do wniosku, że pozostawienie tej regulacji z czasu wielkiego zrywu będzie uwiarygadniać “normalizację”. Oczywiście, w rzeczywistości powrócili do znacznie bezpieczniejszej metody orwellowskiej zachowując jedynie dla pozorów od czasu do czasu słynne zaznaczenia, zwłaszcza wówczas gdy czytelnik mógł się domyślić, że chodzi n.p. o przekleństwo “robotnika” wypowiadającego się o nieszczęściach jakie na Polską Republikę (Rzeczpospolitą) Ludową sprowadziła ekstrema “S”.

   Znikając wiadomości bez śladu decydenci portalu “salon24.pl” przywrócili standardy zimnowojennego komunizmu. Jest to tylko jeden z niezliczonych przejawów spychania Polski z powrotem na rosyjską orbitę, o czym również traktował mój zniknięty wpis. Na szczęście są portale, na których wolność słowa wciąż istnieje, na których mrożące krew w żyłach uwikłania Komorowskiego nie są zasłaniane. Na jednym z nich można znaleźć to co mi na portalu “salon24.pl” zablokowano.

   http://naszeblogi.pl/42969-tresc-ukryta-odblokuj-filtr

   Taki o to tekst wyszukał mi m.in. Wojek Google, zaraz po tym, kiedy sam u siebie na tutejszym salonowym blogu spostrzegłem, iż poniższą notkę niewidoczną dla nikogo z poziomu “Mój blog” mogę jeszcze tylko odszukać u siebie (jak na razie, bo ta moja kolejna informująca wszystkich zainteresowanych na temat jej zniknięcia została z miejsca bezpowrotnie wykasowana, co jest jakimś totalnym kuriozum i doprawdy trudno jest mi pojąć te skandaliczne zachowanie w stosunku do niej tutejszej administracji) z poziomiu “Zarządzaj” —> “Lista notek” i gdy chcę w nią wejść, to niestety wywala mi zaraz komunikat poniższej treści (z którym nie wiadomo, co zrobić, skoro tamtejszy odsyłacz do działu Pomocy zaraz wywala Nam Error, tak jakby celowo ktoś chciał, co by nie dało się już tego filtra odblokować):
   http://rajan.salon24.pl/634672,zydokomuna-kaczynskiego-vs-polak-katolik-grzegorz-braun

   <>

   https://3obieg.pl/zydokomuna-kaczynskiego-vs-polak-katolik-grzegorz-braun

   Dlatego niniejszym zwracam się publicznie do Amidnistracji Salonu24 o wyjaśnienie tych wszystkich poruszonych tutaj kwestii, bo bez tego Prawo do Wolności Słowa staje się w tejże blogosferze jedynie iluzoryczne i praktycznie od co najmniej dwóch lat nic się w tej bulwersującej sprawie nawet jak widać ku lepszemu nie zmienia.”

   0
 2. Udało mi się uzyskać z s24 chociaż dojście do komentarzy, ale niestety do każdego z osobna, a nie bynajmniej w formie całościowej rozpiski dialogowej, dlatego przytaczam poniżej moje wymiany zdań z kilkoma jedynie salonowymi komentatorami, przez które zapewne cała ta notka została przed opinią publiczną ukryta, co by już nikt inny nie miał do jej przebiegu dojścia.

  Najpierw prezentuję moją rozmowę z blogerem “wlodek k”:

  @Autor
  Obawiam sie ze osmiesza pan G, Brauna. Jak to bylo w tym slynnym powiedzeniu?… ze dobrymi checiami pieklo jest wybrukowane??? jakos tak

  @WLODEK K
  To że Ty sam się ośmieszasz agitując za marionetkowym Dudą jedynie Ciebie samego stawia w żałosnym świetle i dobrze by było, abyś zawczasu zmądrzał zanim ten wzorem Sikorskiego, któregoś dnia zadecyduje przejść do POmyleńców.

  A takich zupełnie bezkolizyjnych transferów kadrowych na PO-PiS’dowskiej linii mieliśmy już przecież bez liku, więc może pora najwyższa samemu oprzytomnieć!

  Nie sądzisz?! 🙂

  @KONSERWATYWNY LIBERTARIANIN
  Ja nie wiem czy ja akurat agituje za Duda. Uwazam ze kazdy kandydat oprocz B. Komorowskiego jest wartym poparcia, chociazby z takiego prostego powodu ze kazdy z nich to mlody inteligentny wyksztalcony czlowiek i nie ma tu czego wogole porownywac do starego durnego pryka.
  Grzegorz Braun jest madrym i inteligentnym gosciem, takiej tez potrzebuje kampanii. No chyba ze dostal pan instrukcje wiec moja czpka z glowy.

  @WLODEK K
  Jak masz wątpliwości, to się może sam odeślij do przedostatniej notki swojego autorstwa, w której to m.in. czytamy takie oto Twoje uwielbienie dla Dudy: “Oczywiście całym sercem życze panu zwycięstwa i wierzę że pan wygra te wybory.”

  No, ale jeśli głupio jest Ci się nawet do niego teraz przyznawać, to pewnie sam podświadomie czujesz, że Ci ta Kaczystowska agitacja bynajmniej w dobrym świetle nie stawia.

  Z tą “instrukcją” to niech Pan może już zmieni płytę, bo tej szkoda nawet słuchać.

  @KONSERWATYWNY LIBERTARIANIN
  Ok, skoncze juz z panem moja duskusje, jako ze moja notke trzeba bylo dyskutowac na moim blogu. Tu jest pana notka a wedlug mnie dla osoby takiej jak ja ktore rownie dobrze zyczy G, Braunowi, to wykonuje pan krecia robote ktora panu Braunowi nie pomaga. Lepiej byloby uwypuklac zalety pana Brauna a jak juz atakowac kogokolwiek to na Boga atakuj pan Bronka a nie PiS i A Dude. Wal pan panie jak w beben bo nie mozna dopuscic zeby ten gosc zostal ponownie wybrany. Tu lezy sedno obowiazku obywatelskiego.

  @WLODEK K
  Myli się Pan, albowiem znacznie poważniejszym zagrożeniem jest “wilk w owczej skórze”, a nie bynajmniej ten już dobrze zidentyfikowany.

  Dlatego to Pan tu robi za V-kolumnę, skoro świadomie zachęca Pan do popierania “kontraktowej pseudoopozycji” Kaczystowskiej, przez którą tylko Merkelowi POmyleńcy mogą się tak długo utrzymywać u władzy, albowiem jak bardzo by się aferalnie po raz kolejny z rzędu nie skompromitowali to Bolkowy JarKacz zawsze im się usłużnie podłoży, byle tylko nie wykorzystać żadnej nadarzającej się okazji do przejęcia władzy.

  Wcześniej mnie to strasznie irytowało (bowiem byłem w 2005 roku bardzo zaangażowany w podwójne zwycięstwo braci Kaczyńskich), ale “nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło” i nie inaczej jest w tym wypadku, jako że przynajmniej dzięki temu mogliśmy się przekonać, iż w co bardziej kluczowych głosowaniach antypolskich PO-PiS zawsze głosuje rączka w rączkę (szczególnie się to rzuca w oczy wtedy, kiedy bez poparcia ze strony PiSu dana targowicka ustawa nie mogłaby przejść i wówczas zawsze Kaczoland przychodzi POrypańcom z pomocą).

  Dzięki Opatrzności Bożej ta demaskacja zdradzieckiego PiSuaru się w ostatnim czasie wyjątkowo mocno nasiliła, albowiem lobby żydowskie zaczyna widocznie za bardzo Jarka K. poganiać w kierunku skrystalizowania na ziemiach polskich okupacyjnych wytycznych Judeopolonii i stąd zarówno w przypadku głosowania nad “rentami” żydowskimi, jak i równie skandalicznego popierania antypolskiej propagandy w “Idzie” przez stronnictwo POpulizmu i Socjalizmu widać dokładnie jak na dłoni, że korzenie Targowicy Kaczystowskiej wyrastają wprost z Przedsiębiorstwa Holocausta, które na trupie Polski chce zbudować u Nas swój Nowy Izrael.

  Reasumując jeśli chcemy zniszczyć Partię Obłudy, to nie dokonamy tego bez unicestwienia również żyjącego z nim w pełnej symbiozie Kaczystowskiego ścierwa i stąd właśnie nie chcę zastępować jedynie dżumy cholerą, jak obie te zarazy są równie śmiercionośne dla Narodu Polskiego, skoro stanowią obie strony tej samej monety.

  @KONSERWATYWNY LIBERTARIANIN
  Chcialbym tylko jeszvcze raz wyjasnic ze traktuje S24 jako forum dyskusyjne. Akcja odbywa sie gdzies indziej i nie tu.
  Moja odpowiedz do panskiego komentarza jest taka, i raz jeszcze posluze sie przyslowiem, ze lepiej jest miec wrobla w garsci niz kanarka na dachu. A bywa nawet tak ze ten wrobel to wrobel a kanarek to tylko wyglada na kanarka bo patrzymy na niego z pewnej odleglosci.
  Oczywiscie ze moje zyczenia wygranej ida w kierunku pana Brauna… tylko czy podolacie z taka formula?

  @WLODEK K
  Szczerze mówiąc, ja po prostu jestem już szalenie zmęczony “wyborem mniejszego zła” i zwyczajnie mam już po dziurki w nosie takiego konformizmu, że co dają, to należy brać i nawet się nie pytać, co się z tym na finale wiąże.

  Proszę zrozumieć, że nie jest wcale przypadkiem sytuacja, w której to od samego początku tej kampanii prezydenckiej (jak i również tych dwóch wcześniejszych z 2005 i 2010 roku) media reżimowo-koncesjonowane już na samym starcie ustawiają ją wyłącznie pod “jedynie słuszny” PO-PiS’owski układ i już samo to powinno dać Panu ostro do myślenia (bo nic nie dzieje się przypadkiem i wszystko ma jakiś cel).

  Na to wszystko składa się na domiar złego i to, że te najbliższe wybory majowe są Naszą już na prawdę ostatnią deską ratunku i jeśli tylko je po raz kolejny z rzędu zaprzepaścimy na rzecz okrągłostołowej zmowy PO-PiSu, to z Polską możemy się już żegnać – mówię poważnie i nie jest to żadna przesada z mojej strony, albowiem wszystko wskazuje na to, iż jeśli tylko dopuścimy do ustawianej finalnej tury Komoruskiego z Dudą, to możemy być pewni, że Ci Targowiczanie jeszcze przed końcem tej dekady przypieczętują upadek polskiej państwowości (jest za dużo znaków o tym fakcie świadczących, aby je ignorować, skoro praktycznie co rusz wychodzą na jaw nowe dowody, iż Izrael już przebiera nogami, aby ze swoimi 5 milionami wpakować się w miejsce tych Polaków, których już wysłano na przymusową emigrację od czasu sfałszowania referendum akcesyjnego do WE/UE).

  0
  • Następnie z tanim trollingiem “Adama J.”:

   @Autor
   Grzesiek jest wporzo, ale ten jego stryj Juliusz, mam obawy, że Grześ jest pod jego wpływem.

   @ADAM J.
   W każdej rodzinie trafi się tzw. “czarna owca”, a ta akurat z dalszej rodziny Grzegorza Brauna nie ma na niego najmniejszego nawet wpływu i stąd nie zaprasza go nawet do TV”P”.

   Gdyby było inaczej, to już by Pan tu miał pewnie pod ręką jakiś link z nagraniem z owej reżimowej stacji – a że sama w tym względzie tylko posucha, to i nie ma jak Grzegorza Brauna skutecznie nawet oczernić, co niejednemu Trollowi spędza sen z powiek :-)))

   @PIKO
   Przedstaw argumenty.

   Przecież przedstawiłem, moje obawy budzą związki rodzinne Pana Grzegorza.

   @ADAM J.
   Czyli jednym słowem nic Pan nie ma przeciwko Grzegorzowi Braunowi, stąd przyczepił się Pan do jego dalszego krewnego, który nie ma na niego żadnego wpływu i stąd woli nie zapraszać go do reżimowych mediów, aby ten swoim patriotyzmem mu nie zaszkodził.

   Także te oczernienie zupełnie Panu nie wyszło, bowiem przerodziło się ono tym samym w wielką zaletę Grzegorza Brauna, który kieruje się w swoim nienagannym postępowaniu wyłącznie własnym cnotliwym Kodeksem Moralnym, a nie złymi wyborami innych.

   @KONSERWATYWNY LIBERTARIANIN
   stąd przyczepił się Pan do jego dalszego krewnego

   Stryj to bardzo bliska rodzina.

   @ADAM J.
   Nie na tyle, aby mieć jakikolwiek wpływ na kogokolwiek poglądy.

   Na ten przykład mój stryj nawet nie wiem kogo popiera, a nawet jakbym się w końcu dowiedział, to nijak by to nie miało na mnie najmniejszego nawet wpływu, więc to co Pan tu bredzi jest zwyczajnie niedorzeczne i każdy może to na przykładzie własnych relacji rodzinnych ze swoim wujostwem stwierdzić.

   Także na przyszłość radzę się bardziej do tego trollingu przyłożyć, aby uniknąć tego typu majaczeń w jakie Pan tu popadł, czepiając się bzdur, które narażają Pana na same drwiny.

   0
  • Aby przejść do rozwścieczonego PiS’owskiego Trolla “Dariusz123”:

   @Autor
   Ale przeciez Grzegorz Braun to paskudny Zyd, czy prawdziwy Polak i patriota moglby nazywac sie Braun? Slowo braun jest zydowska forma angielskiego brown -brazowy, przeciez kolor brazowy kojarzy sie kazdemu myslacemu patriocie z kolorem fekaliow, czy ktos taki moze dobrze zyczyc polskiemu narodowi?

   @DARIUSZ123
   https://translate.google.pl/?hl=pl&tab=wT#de/pl/Braun

   No patrz, a od kiedy to niemiecki jest tożsamy z żydowskim?!

   Jak widać ŻydoKomuna Kaczystowska już ostro robi pod siebie, skoro ma takie autodyskredytacyjne skojarzenia 🙂

   A wystarczy tylko wejść na w/w stronkę http://grzegorzbraun2015.pl/ , aby w zakładce Życiorys można było się wszystkiego o tym Wielkim Polskim Patriocie dowiedzieć.

   Ale rozumiem, że tą Trollowniczą zagrywką chcecie odwrócić uwagę od własnego zażydzonego aż do przesady PiSowskiego podwórka:

   https://www.youtube.com/watch?v=BgslDlN5QNA

   https://www.youtube.com/watch?v=Rf9M2eG5Zwk

   Także może się z tego w końcu ŻydoKomuchy od JarKacza wytłumaczycie?!

   https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE

   @KONSERWATYWNY LIBERTARIANIN
   Jezyk Zydow, jidysz, jest oparty w duzym stopniu na niemieckim, wiec kojarzenie nie bylo tak z czapki jak mogloby sie wydawac osobie niezorientowanej. Braun w jezyku jidysz oznacza brazowy.

   W tym wszystkim pomijasz fakt, ze jakkolwiek Braun nie musi byc angielskim czy niemieckim czy nawet jidysz nazwiskiem, to przeciez na pewno nie jest nazwiskiem polskim. A czy polski patriota moze miec niepolskie nazwisko?
   Nie moze.
   Nieprawdaz?
   Prawdaz, prawdaz.

   To co sobie jakis zyd napisal w biografii, czy co jemu inni zaprzyjaznieni zydzi napisali nie moze miec znaczenia dla oceny jego polskich i patriotycznych korzeni. I tak jak kiedys wielka polska poetka napisala “nie bedzie Zyd plul nam w twarz……tak nam dopomoz Bog”, tak wszyscy polscy patrioci odpowiedza temu zydowskiemu pomiotowi NIE, NIE WYBIERZEMY CIE. I tak nam dopomoz Bog.

   @DARIUSZ123
   “Po owocach ich poznacie”, a te Grzegorza Brauna są na wskroś Polsko-Katolickie, kiedy z kolei te pochodzące z Twojego Kaczolandu przeżarte są na wskroś antypolską i antykatolicką ŻydoKomuną, co jak widać Tobie podobnych klakierniczych Trolli doprowadza do szału.

   Co zaś się tyczy rodowodu Pana Brauna, to temu nikt nie był w stanie dowieść, że są w nim zawarte jakiekolwiek przekłamania, kiedy z kolei genealogia braci Kaczyńskich jest skrzętnie tylko przed całą opinią publiczną ukrywana, co jasno dowodzi, że chcą ją zatuszować.

   Reasumując, ile byś tam jeszcze tych swoich trollowniczych wymiocin tu nie spreparował, to te jedynie Twoich Kaczystowskich mocodawców będą coraz tylko bardziej pogrążały, zaś Grzegorzowi Braunowi nie uczynią najmniejszej nawet szkody, ujawniając kto go zwalcza.

   0
 3. Po drodze być uraczony jeszcze “życzliwymi” uwagami a la “Toffus”:

  @Autor
  Inwektywami chce Pan pozyskac poparcie?

  @TOFFUS
  Proszę to zapytanie skierować do tutejszych Kaczystowskich Trolli z Dariuszem123 na czele, bo w oszczerczych “inwektywach” to się tutaj wyłącznie oni sami specjalizują.

  https://www.youtube.com/watch?list=PLJ4lcKO-kmnRbSfioFr0Iu-7MtdQ-emgP&v=9XG_uyqPN6g

  ŻydoKomuna istnieje i Kaczoland coraz bardziej udowadnia swoimi proizraelsko-antypolskimi głosowaniami, a także wypowiedziami swoich czołowych liderów, że jest z nią tożsamy.

  0
  • Aby te mogły się przerodzić w “obiektywizm inaczej” na całego a la “Kairos”:

   @Autor
   To jest jakieś kuriozum. “Wspierający” Grzegorza Brauna robią mu jakąś niedźwiedzią przysługę. Kampania jest prowadzona w takim stylu, że ciężko by było liczyć o wybór nawet na wójta, proszę krytycznie popatrzeć na stronę www kampanii. http://grzegorzbraun2015.pl/ Nie wstyd panu? To nawet nie jest amatorszczyzna. Żeby zrobić tak fatalną stronę, to na prawdę trzeba się postarać.

   Inni supporterzy skarżą się, że to przez brak dotacji. A gdzie wsparcie finansowe sympatyków? Nie jesteście się w stanie złożyć na dobrą stronę kampanijną za 5000 zł? Jeśli nie, to raczej nie macie czego szukać w tych zawodach. Po prostu nie jesteście dość zorganizowani. Trochę się temu dziwię, bo prawdziwi libertarianie to ludzie z klasą i kasą (ponoć). Jak możecie tolerować takie dziadostwo.

   A tymczasem główne ostrze jest skierowane przeciwko PiS. Wy chyba chcecie pozbawić pana Brauna dochodów. Przecież najwięcej jego filmów kupują właśnie PiSowcy. Z czego on będzie żył po tej jakże owocnej kampanii, jak zrazicie do niego jego, jak dotąd najwierniejszych widzów? Chcecie go skasować finansowo?

   Chyba, że wy nie jesteście jego sympatykami, tylko chcecie zniszczyć jego wiarygodność…

   @KAIROS
   Zacznijmy może od tego, że to “nie szata zdobi człowieka”, a jedynie to co ten sobą reprezentuje, także skoro za Panem Braunem nie stoją żadni marketingowcy polityczni, a jedynie zwykli bezpartyjni obywatele, to przynajmniej owa strona to dobitnie podkreśla i nikt nie będzie miał przez to żadnych wątpliwości, że ten jest w pełni niezależny.

   Łatwo bowiem przewidzieć, co by się tu działo, gdyby Grzegorz Braun dysponował elegancko odpicowaną stronką, skoro wcześniej już go bezpodstawnie posądzano, że go tam jacyś możni finansują – a że nic na to nie wskazuje (bo i www jakieś takie wręcz ascetyczne), to tylko się mogę cieszyć z tego tytułu :-)))

   A od kiedy to niby oprawa stricte marketingowa jest ważniejsza od rzeczowego przesłania?! Pan się chyba za dużo naoglądał tych reżimowych mediów, które Panu jak widać wmówiły, iż aby wygrać wybory, to trzeba na nie full kasy wybulić, bo bez socjotechnicznej propagandy dla takich miernot intelektualnych jak PO-PiS, to ani rusz.

   Jaką produkcję niby Ci Pańscy PiSowcy Panu Braunowi choćby tylko dofinansowali?! Pan nawet jednego tytułu nie potrafi wymienić, więc proszę sobie oszczędzić tych dalszych samokompromitacji, które wynikają tylko z prostego faktu, że Ci Pańscy pożałowania godni Kaczyści w otwartej debacie z Grzegorzem Braunem nie mają najmniejszych nawet szans i to Was po prawdzie napawa takim lękiem, że się jedynie głupawych pierdół czepiacie.

   Reasumując Pan Braun ma na tyle Dobre Imię w przeciwieństwie do tego Waszego miałkiego Dudy oraz tych, którzy nim w PiSie sterują, że doprawdy aż szkoda te Wasze klakierniczo-partyjniackie podjazdówki nawet w tym względzie komentować.

   @PIKO
   > Dlaczego do autora tego bloga zwracasz się WY?
   Do autora zwracam się per pan, w pierwszym akapicie, cytuję: ” Nie wstyd panu?”

   Per WY zwracam do mitycznych libertarian – supporterów Grzegorza Brauna, którzy nie potrafili się zorganizować i wystawiają go na pośmiewisko.

   > Strona GB nie jest tragiczna jak piszesz
   No to zapytaj kogokolwiek kto się na tym zna. Ja w internecie, kiedyś jeszcze pisanym wielką literą działam od czasu, kiedy wszystkich polskich internautów było 30 000 a łącza stałe miały od 14400 do 28800 bps i mówię ci, że ta strona to jest szyderstwo z kandydata i potencjalnych wyborców.

   > Wygląda, że jesteś takim “przyjacielem” który gorszy jest od wroga.
   Gdyby każdy “przyjaciel” zorganizował GB tyle spotkań z publicznością co ja, twoim zdaniem, “wróg” to kampania nie miałaby tak żenującego przebiegu.

   @KAIROS 00:33
   Pan najwyraźniej zupełnie nie pojmuje, że Libertarianie z samej swej zasady są Indywidualistami i stąd unikają jak ognia wszelkich organizacji, które śmią ich nazywać swoimi członkami.

   Dlatego właśnie ja tu bynajmniej nie występuję w roli przedstawiciela jakiejkolwiek grupy, a wyłącznie swoim własnym i Pańskie generalizowanie jedynie samego Pana naraża na pośmiewisko.

   Po raz n-ty Panu powtarzam, że strona internetowa sympatyków (sic!!!) Pana Brauna ma wyłącznie za zadanie INFORMOWAĆ, a nie bynajmniej MARKETINGOWO urabiać i stąd prosta forma.

   I na zakończenie proszę się obłudnie nie podszywać pod stronnika Grzegorza Brauna, gdyż tacy z takim pustym krytykaństwem jakie Pan tutaj zaprezentował, nawet by nie wyskoczyli.

   @KONSERWATYWNY LIBERTARIANIN
   > Zacznijmy może od tego, że to “nie szata zdobi człowieka”,
   Na ślub też pójdziesz w brązowym dresie?

   > nikt nie będzie miał przez to żadnych wątpliwości, że ten jest w pełni niezależny.
   Taaa… niezależny i kompletnie niezorganizowany. Tyle da się zrozumieć z przekazu. Jak komuś takiemu zaufać?

   > że go tam jacyś możni finansują…
   Ma pan prymitywne i na dodatek błędne pojęcie o organizacji kampanii. Ron Paul miał zorganizowaną kampanię grassroots. I zebrał od ludzi kilkanaście milionów dolarów. Jeśli zaś chodzi o możnych stojących za kampanią GB to proszę nie licytujmy się…

   > A od kiedy to niby oprawa stricte marketingowa jest ważniejsza od
   > rzeczowego przesłania?!
   Gazetę Wyborczą przestałem czytać, kiedy jakiś dziennikarz opisał swoje narkotyczne odjazdy, podczas których poznał od istoty wyższej wzór na wrzechświat. Następnym razem postanowił zapisać ten wzór, żeby go nie zapomnieć. Znalazł potem napis cegłą na murze: “zabić sąsiada skurwysyna!” – to co widzę, w pańskim przesłaniu to dalekie popłuczyny po tej idei. Więc z tym przesłaniem i jego rzeczowością jest dość słabo.

   > iż aby wygrać wybory, to trzeba na nie full kasy wybulić
   Napoleon, który oczywiście był antychrystem, twierdził, że do prowadzenia wojen są potrzebne tylko trzy rzeczy. A kampania to taka mniejsza wojna. Z resztą tak bijecie w kandydata Dudę, że chyba nie muszę wam tego tłumaczyć. Wnioskuję, że wasza opinia na ten temat jest inna i postanowiliście po raz pierwszy w historii wygrać wybory bez realnego zaangażowania. Bardzo zacnie. Taka… wyimaginowana kampania… Parafrazując: “Złudzenia nie zastąpią wam kampanii”.

   > Jaką produkcję niby Ci Pańscy PiSowcy Panu Braunowi choćby tylko dofinansowali?
   Osobiście organizowałem dwa spotkania GB i premierę jednego z filmów, którego tytułu nie wymienię, żeby mógł mieć pan nadzieję, że go nie znam.

   > Kaczyści w otwartej debacie z Grzegorzem Braunem nie mają najmniejszych
   > nawet szans i to Was po prawdzie napawa takim lękiem, że się jedynie głupawych
   > pierdół czepiacie.
   Och zapewne tak jest. Zaplecze GB przerasta wszystkich o dwie głowy. Właśnie, kto jest tym zapleczem GB? Można gdzieś poznać jakiekolwiek rozpoznawalne nazwiska poza panem Węgrzynem, którego szanuję? Kto będzie Koziejem prezydenta Brauna a kto Nałęczem? Gdzieś to można zobaczyć w internecie?

   > Reasumując Pan Braun ma na tyle Dobre Imię
   W praktyce to jest tak, że GB miał Dobre Imię. Ale takie szczeniackie zachowanie jego “sprzymierzeńców” może spowodować, że to może już tylko czas przeszły…

   @KAIROS
   Co ma “ślub” wspólnego z czysto informacyjną stroną internetową?! Pan się dobrze czuje???

   Niezorganizowany tylko dlatego, że nie wybula kasy na zbędny marketing?! Pan się dobrze czuje???

   Jak można już zbierać kasę na kampanię, kiedy się jeszcze nie zarejestrowało kandydata?! Pan się dobrze czuje???

   Na Pańskie michnikowskie zwierzenia mogę jedynie po raz kolejny zapytać, czy Pan się dobrze czuje???

   Jeśli Pańscy PO-PiS’dowscy kandydaci nic sobą merytorycznie nie reprezentuje, to nie dziwne, że cały nacisk kładą tylko na to, co mogą za kupić, więc proszę samego siebie zapytać: “Czy ja się abym dobrze czuję, bo bredzę tylko tutaj jak najęty przez Kaczystowskich moich sponsorów?!”

   Pragnę zatem Pana uspokoić, że już wyraźnie dał Pan Nam tutaj do zrozumienia w imieniu jakich reżimowych mocodawców został Pan tutaj przysłany, więc nie musi się Pan aż tak gorączkowo i przez to zupełnie nieudolnie maskować :-)))

   Co się zaś tyczy tych organizacji spotkań z Panem Braunem, to te nie są żadną wielką zasługą, skoro tacy bezideowi karierowicze jak Pan zupełnie nie dbają o to komu je urządzają i co do tego już Nas Pan tutaj wszystkich w przekonaniu utwierdził, także proszę się już tak z tego tytułu nie napinać 🙂

   Doradców Pan Braun sobie w odpowiednim czasie bez większych problemów sam znajdzie, a że “nie dzieli się skóry na niedźwiedziu przed jego upolowaniem”, stąd też musiałby być niespełna rozumu, aby już ich sobie dobierać – zatem wypada ponowić moje zapytanie: “czy dobrze się Pan czuje???”

   A od kiedy to niby na Dobre Imię kogokolwiek pracują inni, a nie wyłącznie on sam?! Dlatego po raz n-ty zapytuję: “Czy Pan się aby dobrze czuje???”

   Mam bowiem poważne obawy, co do Pańskiego zdrowia psychicznego, bo te Pańskie stany psychodeliczne wskazują na to, że Pan całkowicie odleciał.

   0
 4. Oczywiście było również wiele sympatycznych komentarzy, jak chociażby autorstwa:

  Komentatora “ormin”:

  @Autor
  Kandydatura Brauna z pewnością wstrząśnie wyborami prezydenckimi.

  @ORMIN
  Też jestem co do tego przekonany, dlatego każda osoba Panu Braunowi przychylna powinna mu to antysystemowe zadanie możliwie jak największą ilością stosownych podpisów pod jego kandydaturą umożliwić – te zaporę 100 tysięczną w końcu partiokracja OkrągłoStołowa nie bez kozery postawiła przed wszystkimi niezależnymi kandydatami, którzy ich partyjniackiej tyranii status quo chcą swoją antypartyjnością zagrozić.

  0
  • A także bardzo wartościowych informacji od “artemida-moderna”:

   @ADAM J.
   Pan Jerzy Braun, autor tekstu piesni harcerskiej “Plonie ognisko i szumia knieje” (wiem, bo bylam harcerka) to zdaje sie brat dziadka pana Grzegorza Bauna?

   http://www.legitymizm.org/jerzy-braun-katolik-integralny

   @ADAM J.
   I jeszcze jeden link:

   http://polskietradycje.pl/authors.php?author=164

   Widac skad pan Braun czerpie inspiracje. Z takich tradycji rodzinnych moze byc tylko dumny, czyz nie?

   Z kolei ja jako wroclawianka z ogromnym sentymentem wspominam Teatr Wspolczesny lat siedemdziesiatych, w ktorym ojciec pana Brauna byl dyrektorem i rezyserem. Wspanialy repertuar, wysoki poziom artystyczny tego teatru sprawial, ze w moich latach szkolnych i studenckich bywalam tam niemal co tydzien. Wroclaw byl w tamtych latach mocna pozycja w dziedzinie sztuki teatralnej nie tylko w skali kraju, ale i swiata i zapewne pan Braun senior mial w tym spore zaslugi. Kto tu wtedy nie mieszkal ten nie wie… 🙂

   0
  • Jak i merytorycznego wsparcia ze strony blogera “piko”, za co mu dziękuję:

   @ADAM J.
   …mam obawy, że Grześ jest pod jego wpływem (wuja Juliusza)

   Przedstaw argumenty.

   @ADAM J.
   Nic nie przedstawiłeś. To nie jest żaden argument.

   W wielu wypowiedziach wypowiadał się negatywnie o stryju. Cała jego publicystyka, zaangażowanie polityczne i twórczość jest w całkowitej opozycji do tego co robił i robi stryj.

   Mówisz bzdury. Pół biedy jak wynikają z niewiedzy, gorzej jak mącisz świadomie.

   @KAIROS
   Dlaczego do autora tego bloga zwracasz się WY?

   Autor tego bloga faktycznie działa jakby chciał GB zaszkodzić.

   Strona GB nie jest tragiczna jak piszesz, niczym nie odbiega od innych. Braun ma trafiać treścią do zwolenników. Formą raczej nie ma szans.

   Mam wrażenie, graniczące z pewnością, że z tzw. pozycji “niezależnego zatroskanego” chcesz przysrać kandydatowi.
   Wygląda, że jesteś takim “przyjacielem” który gorszy jest od wroga.

   @KAIROS
   Przejrzałem trochę twoich notek. Nie masz żadnej przedstawiającej poglądy Brauna, żadnej relacjonującej jakiekolwiek spotkanie i jego wypowiedzi, żadnej propagującej jego osobę.
   W jednej notce piszesz:

   Z radością informujemy, że dzięki uprzejmości pana Grzegorza Brauna oraz wsparciu udzielonym przez Niepoprawneradio.pl, Offca.tv zaprasza wszystkich chętnych do wrocławskiego klubu Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56. Spotkanie odbędzie się w czwartek 28 listopada 2013 r. – w wigilię rocznicy wybuchu powstania listopadowego.

   My to znaczy kto? Z tego tekstu nie wynika, że GB dziękuje wam za zorganizowanie czegokolwiek, tylko raczej, że Wam umożliwił relację.

   Znalazłem natomiast kilka twoich komentarzy, np. taki charakterystyczny:

   Ja chętnie słucham tego co mówi Grzegorz Braun bo szanuję jego wyjątkową kulturę wypowiedzi i inteligencję ale też lubię wiedzieć jaka jest rosyjska propaganda a jestem za leniwy, żeby czytać w oryginale.

   Tylko się upewniłem, że jesteś tzw. “przyjacielem”.

   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816