Bez kategorii
Like

Życie Staje Się Pieklem

07/12/2012
260 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

OT, RYNSZTOK – ZBIERANINA ALFONSÓW, ZAPRZAŃCÓW, ZLODZIEJI I PROSTYTUTEK.
ROZBUDOWALI SWOJĄ PAJĘCZĄ ADMINISTRACJĘ – ROSNĄ BURDELE, BANKI I TYLKO ICH ZAROBKI – GINĄ SZPITALE, SZKOLY, DOMY KULTURY, ROSNĄ CENY.

0


 TYLKO PRZY KRZYŻU I NAUKACH CHRYSTUSA, MOŻNA ZBUDOWAĆ ŚWIAT OPARTY NA ZDROWYM FUNDAMENCIE, DOBRZE POJĘTEJ TOLERANCJI, ZROZUMIENIU I MILOŚCI. 

TE ZAŚ OBRAZY, GLOSY I SLOWO PISANE, WYWODZĄCE SIĘ Z PROLETARIACKIEGO OBOZU – ZAWSZE WIODLO I WIEŚĆ BĘDZIE W BAGNO – NIGDY SIĘ NIE ZMIENI. TE ICH PRZEKSZTALCENIA, TRANSFORMACJE, POROZUMIENIA NA POKAZ, TĘCZE, LIBERALIZM, GOLĄBKI POKOJU, SERDUSZKA, IGRZYSKA – TO TWORY DLA NAIWNYCH I SLUŻĄCE JEDYNIE PROPAGANDZIE – JAK ZA STARYCH CZASÓW. BO OD ZAWSZE W SERCACH TYCH TOWARZYSZY, POCHODZĄCYCH OD MALPY, A ZRODZONYCH INTERESEM KNAJPIANEGO OPRYCHA – ZLO, EGOIZM I WLASNA KIESZEŃ PIERWSZEŃSTWO MIALA I MIEĆ BĘDZIE. ZA RĘKĄ SOVIECKIEGO BRATA, NA TRON POLSKI DOSTAWSZY SIĘ W ROKU 1944, DO DNIA DZISIEJSZEGO ZARAZA WLADZY ODDAĆ NIE MA ZAMIARU.

TRZYMAJĄ SIĘ MOCNO STERÓW – WYSZKOLI SWOJE NOWE ROBACTWO I DALEJ ŻERUJĄ NA POLSKIM CIELE JAKO PASOŻYTY – ŚMIĄ SIĘ NAZYWAĆ ELITĄ – CZYJĄ SIĘ PYTAM?

ZA ICH TO WLADZY – OPARTEJ NA MARKSISTOWSKIEJ ZARAZIE – NA KOLCHOZACH, WSPÓLNOTACH BEZ WSPÓLNOTY, ROZWIĄZLOŚCIACH, ZAGRABIANIU CORAZ TO NOWSZYCH ZIEM, LEBENSRAUMACH, PAZERNOŚCI, WROGOŚCI, DONOSICIELSTWU – ZA CALEJ TEJ WLADZY KOMUCHO-FASZYSTÓW I WSZYSTKICH TYCH, CO Z DZIEL MARKSA, ENGELSA, LENINA I IM PODOBNYM CZERPALI IDEOLOGIĘ, LUDZIE UMIERALI MILIONAMI – GLÓD – GWALT – KANIBALIZM – NĘDZA I LUDZIE ODZIANI W SZMATY – CO KOMUCH I FASZYSTA NIE UKRADL – TO ZNISZCZYL. 

OT, RYNSZTOK – ZBIERANINA ALFONSÓW, ZAPRZAŃCÓW, ZLODZIEJI I PROSTYTUTEK.

ROZBUDOWALI SWOJĄ PAJĘCZĄ ADMINISTRACJĘ – ROSNĄ BURDELE, BANKI I TYLKO ICH ZAROBKI – GINĄ SZPITALE, SZKOLY, DOMY KULTURY, ROSNĄ CENY. 

ZA 5 ZL., CZY NAWET ZA 10 ZL. NA GODZINĘ – NIE PODOLASZ BRACIE UTRZYMAĆ SIĘ DLUGO NA NOGACH. MLODZI KTÓRZY JUŻ KLITEK, A NIE MIESZKAŃ SZUKAJĄ – RODZINY NIE ZBUDUJĄ.

OTO RZECZYWISTOŚĆ U BOKU OWYCH CZERWONYCH ZASRAŃCÓW – NIE SPODZIEWAJCIE SIĘ LEPSZEJ PRZYSZLOŚCI – CHYBA ŻE NA OBRAZKACH, W REKLAMIE, PROPAGANDZIE PRZEDWYBORCZEJ – W TYM ZAWSZE CZERWONE ROBACTWO WIODLO PRYM.

O, WY, MARKSISTOWSKIE SYNY – JAKI BYŚCIE GARNITUR NIE PRZYBRALI, ZAWSZE SZAMBEM BĘDZIE OD WAS JECHAĆ – TRUPIM JADEM.

WALCZĘ Z WAMI OPRYCHAMI I WALCZYĆ BĘDĘ – BO ZE ZLEM WALCZYĆ TO ŚWIĘTA RZECZ – JESTEŚCIE JAKO TE PRYSZCZE, KRYJĄCE W SOBIE JENO ŚMIERDZĄCĄ ROPĘ.

JEŚLI NAWET ODEJDĘ ŻYCIEM, TO POWRÓCĘ DUCHEM I BĘDĘ WAS DALEJ WYCISKAL – WCHODZIL W WASZE MARKSISTOWSKIE LBY I DOPROWADZAL WAS DO OBLĘDU. JUŻ ZA LAT KILKA, A Z CALĄ PEWNOŚCIĄ NIE WIĘCEJ JAK ZA LAT KILKADZIESIĄT – PRZEKONACIE SIĘ, CZY BÓG ISTNIEJE.

AMEN.

Inne zapisy autora:

0

Edward Snopek
Edward Snopek

Tyle czlowiek ma wolnosci, na ile kieszeń mu pozwoli, czas i zdrowie.

224 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816