Bez kategorii
Like

Zwalczanie rasizmu w piłce nożnej .. poprzez dyskryminację

16/12/2012
507 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

Ażeby kopać piłkę trzeba będzie kochać Żydów i zboczeńców ?

0


 

Polityczna poprawność wkracza również do sportu, w tym do piłki nożnej. Póki co, na razie jeszcze nie w Polsce. Przejawia się ona m.in. poprzez fetysze. Doprowadziły one do tego, że unika się nie tylko mówić i pisać krytycznie, ale i w ogóle na takie tematy jak Żydzi, zboczeńcy sexualni, Murzyni. Próby takie – to już „mowa nienawiści”. Niestety, podążamy w dalszym ciągu w tą otchłań, i, na podstawie obcego przykładu, można się spodziewać co i nas czeka.

 

Stowarzyszenie zawodowych piłkarzy Anglii i Walii PFA (The Professional Footballers’ Association) ogłosiło sześciopunktowy plan  zwalczania rasizmu w piłce nożnej.

Szef tego najstarszego związku zawodowego piłkarzy Anglii i Walii Gordon Taylor ogłosił sześciopunktowy plan działania aby poradzić sobie z rasizmem w piłce nożnej. Taylor zarysował plan działania, który wzywa do:

1/ przyspieszenie procesu przetwarzania zgłoszonego aktu rasistowskiego (racist abuse) ze ścisłą obserwacją każdego incydentu,

2/ rozpatrzenia wprowadzenia surowszych kar za akty rasistowskie i objęcie programem „świadomość równości” sprawców i klubów biorących w tym udział,

W tym momencie bez ogródek proponuje się zwykłą bolszewicką indoktrynację. Jak dotychczas nie określono co ma się rozumieć przez akty rasistowskie; ale gdy zostanie zdefiniowane, to zapewne będzie stanowić worek bez dna, do którego zmieści się nawet negacja, że to Polacy mordowali Żydów.3/ angielskiej formy „zasady Rooney’a" – wprowadzonej przez NFL w Ameryce w 2003 r. – aby upewnić się, że wykwalifikowani czarni trenerzy są na listach kandydatów na wolne miejsca pracy.Zasadę  Rooney’a ustanowiono w zawodowej Lidze Futbolu Amerykańskiego m.in. przy rekrutacji na głównych trenerów. Przedstawiciele mniejszości mieli być promowani w tym procesie. Eufemistycznie mówi się, że to przykład „pozytywnej dyskryminacji”.

Innymi słowy Biali mają być dyskryminowani w ramach akcji „zwalczania rasizmu”. Zwalczanie rasizmu wymaga ofiar, o których mało kto chce pamiętać.

4/ aby proporcja czarnych trenerów i menedżerów była monitorowana, a na wszelką nierówność lub postęp była zwracana uwaga,5/ w umowach z piłkarzami i trenerami – uznania aktów rasistowskich za wulgarne, grubiańskie zachowanie, a zatem potencjalnie za przestępstwo,„Nie ma tolerancji dla wrogów tolerancji” jak mawiali starożytni Rosjanie. Polityka „wyrównywania szans” czy też „polityka miłości” wymaga zdecydowanego działania i bezwzględnych kar. Wskazane byłoby zbudowanie obozów koncentracyjnych dla tych „nienawistników”, choćby takich jak prowadziła pokojowa partyzantka Czerwonych Khmerów.Z mocnym szkoleniem uświadamiającym.

6/ nie tracić z pola widzenia innych kwestii związanych z równością, takich jak płeć, orientację seksualną, niepełnosprawność, antysemityzm, islamofobii i Azjatów w piłce nożnej. 

We wcześniejszych 5 punktach mowa była jedynie o rasizmie. Oczywiście tylko tym przeciwko Czarnym. Ale przecież oprócz Murzynów są też jeszcze Metysi, Mulaci czy też Zambo. A oni zostali pominięci w tym planie. Czy to nie jawna dyskryminacja ?

Kolejną jest monitorowanie jedynie Azjatów. A gdzie mieszkańcy Australii i Oceanii, czy tez Biali mieszkańcy obu Ameryk.

Nie inaczej jest w przypadku antysemityzmu. A dlaczego nie ma wymienionego choćby antypolonizmu ? Polaków więc można dyskryminować ? Ale Żydów już nie ? To jaskrawa dyskryminacja Polaków, Czechów, Węgrów, … ale również Niemców i Rosjan.

Nie lepiej jest przy pozostałych kryteriach.

I jak na podstawie takiej listy przyjąć do pracy białego, heterosexualnego fachowca, gdy w kolejce czeka choćby ignorant, ale zboczeniec ?

Po prostu wspaniałe źródło dyskryminacji. Na jego podstawie można dojść wniosku, że idealnym kandydatem mógłby być zboczony zoofilią Żyd, choćby w ogóle nie miał pojęcia o futbolu.

 

0

astygmatyk

66 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758