SPOŁECZEŃSTWO
Like

Źródło i cel antysemityzmu

22/01/2013
645 Wyświetlenia
0 Komentarze
14 minut czytania
no-cover

Illuminati wynajęli Hitlera by rozpoczął II wojnę światową. Jego zadaniem było zniszczenie Niemiec. Od początku ta fala antysemityzmu wydawała mi się być podejrzana.

0


 Radtrap.wordpress.com

Henry Makow, tłumaczenie Radtrap
 
Tusz na Traktacie Wersalskim nie zdążył jeszcze porządnie wyschnąć a Illuminati już zaczęli planować kolejną wojnę światową, budując partię nazistowską i wybierając swojego czarnego konia – Adolfa Hitlera.
 
 
Do roku 1919 Hitler był politycznym “zbirem do wynajęcia”, mającym wielu żydowskich przyjaciół, sympatyzującym z komunizmem i socjalizmem. Nagle, z dnia na dzień, stał się zapalczywym antykomunistą i antysemitą. Co się stało? Został oficerem wywiadu. W latach 20-tych Reichswehra potajemnie finansowała jego partię i trenowała Brązowe Koszule – SA.
 
Podejrzewam że generał Kurt Von Schleicher był agentem bankierów Illuminati pokroju Maxa Warburga, którego frankfurcka siedziba I.G.Farben została oszczędzona przez Aliantów w trakcie bombardowań. Dodatkowo, jego żydowska matka przez całą wojnę żyła komfortowo w Hamburgu.
 
W Protokołach Mędrców Syjonu, ich autor bankier Illuminati opisuje jak używać będą w przyszłości antysemityzmu dla swoich własnych celów – jeżeli niektóre państwa zaczynają protestować przeciwko nam, czynią to tylko dla formy, według uznania naszego i w myśl poleceń naszych, antysemityzm bowiem jest nam potrzebny dla rządzenia naszymi braćmi młodszymi. (Protokół 9).
 
 
Hitler jest przykładem tego jak stworzono antysemityzm.
 
My jesteśmy źródłem terroru wszechobejmującego… Na usługach swych mamy ludzi wszelkich poglądów, wszelkich zasad odnowicieli monarchii, demagogów, socjalistów. Wszystkich zaprzęgliśmy do pracy. Każdy z nich na swoją rękę toczy jak czerw resztki władzy, usiłuje obalić cały ustalony ład. Wszystkie państwa są przemęczone wskutek działań tych: wzywają pokoju, gotowe dla niego poświęcić wszystko, lecz my im pokoju nie udzielimy, dopóki jawnie i kornie nie uznają naszego nadrządu międzynarodowego. (Protokoły)
 
 
Czarno na białym mamy tam ukazane źródło NWO, ONZ, Unii Europejskiej i każdej wojny, która wybuchła do dnia dzisiejszego. Bankierzy zadbali o to, by ludzi zwracających na to uwagę przedstawiać jako „rasistów”.
 
Obecnie może trochę ponad 1% Żydów jest świadomych istnienia tej diabolicznej konspiracji.
 
Najnowsza historia opiera się na długoterminowym planie wszczynania niekończących się wojen, zniewoleniu ludzkości dzięki niszczeniu narodów, religii, rasy i rodziny. Większość historyków zarabia na życie, zatajając fakt, że ludzie odpowiedzialni za Auschwitz, gułagi, Hiroszimę i Verdun, wciąż rządzą światem. Ci ludzie są też odpowiedzialni za zamachy 11 września i inwazję na Irak.
 
Nasi politycy są przez nich dobierani pod kątem umiejętności kłamania i posłuszeństwa. Konflikty międzynarodowe i krajowe [USA-Iran, PO – PIS] są szaradami, w których obie strony służą tym samym panom.
(Jeśli jesteś tu nowy – w szeregi Illuminati wliczamy wybrane rody żydowskich bankierów, skoligacone poprzez małżeństwa z europejską i amerykańską arystokracją, ludzi osiągających najwyższe stopnie wtajemniczenia kabalistycznej masonerii, oraz Jezuitów.)
 
 
WERSAL
 
Dr. E. J. Dillon z London Daily Telegraph pisał w swojej książce “The Inside Story of the Peace Conference,” (Nieznana Historia Konferencji Pokojowej – 1920): 
 
 
 “Wielu delegatów zrozumiało że odtąd światem zarządzać będą państwa anglosaskie, które same z kolei kontrolowane są przez element żydowski…” (czyli bankierów oraz ich sprzymierzeńców) str. 497
 
Niemcy były główną przeszkodą dla planu Illuminati użycia Anglii oraz USA jako narzędzi do przejęcia kontroli nad światem. Dlatego też zaczęto przygotowywać się do kolejnej, jeszcze tragiczniejszej w skutkach wojny światowej. Gdy się rozpoczęła, Brytyjczycy wetowali pomysły zlikwidowania lub zastąpienia Hitlera i upierali się przy “bezwarunkowej kapitulacji” Niemiec.
Hitler doszedł do władzy w 1933, lecz Niemcy zaczęły odbudowę armii już w 1919, wbrew ustaleniom Traktatu Wersalskiego. Alianci udawali że nie widzą komunistycznych i niemieckich żołnierzy szkolących się w Rosji z użyciem najnowszej technologii wojskowej… Gdy Hitler objął władzę w 1933 roku,  Niemcy dysponowały już potężnym lotnictwem.
 
Kolejnym sposobem Reichswehry na ominięcie ustaleń Traktatu Wersalskiego było finansowanie i szkolenie organizacji paramilitarnych w rodzaju nazistowskiej SA, które miały być w przyszłości włączone w szeregi armii. Owymi programami “czarnego Werhmachtu” dowodzili generał Kurt Von Schleicher oraz kapitanowie Karl Mayr i Ernst Roehm.
 
Sefton Delmer, korespondent Daily Express w Berlinie, opisał to wszystko w swojej autobiografii“Trail Sinister” (1961). Cytował dokumenty wskazujące na to że Hitler “na polecenie Mayra dołączył do niemieckiej Partii Pracy i zaczął proces jej rozbudowywania…” (64) Delmer twierdził że Mayr finansował również pamflety i spotkania na których Hitler wygłaszał tyrady przeciwko Żydom. “Owa antyżydowska kampania… była prowadzona przez najwyższych oficerów Reichswehry.”(63)
 
Celem Reichswehry było stworzenie potężnego, politycznego poparcia dla wszczęcia II wojny światowej. Według Delmera:
 
 „Schleicher wydał przynajmniej 2 miliony funtów z tajnych funduszy Reichswehry na nazistowskich szturmowców…” (120)
 
Byli oni też finansowani przez bankierów i przemysłowców Illuminati.
 
Urodzony i wychowany w Berlinie Sefton Delmer osobiście znał Hitlera, posiadał też dużą liczbę poufnych źródeł informacji. Podczas wojny Delmer koordynował prace brytyjskiej “czarnej propagandy” wymierzonej w żołnierzy niemieckich.
 
 
HITLER – ANTYKOMUNISTA I ANTYSEMITA?
 
Komunizm, nazizm, syjonizm – trójca będąca tworem Illuminati, stworzona w celu ogłupienia i manipulacji ludzkości.
 
W swojej książce“The Hidden Hitler” (Nieznany Hitler) Lothar Machtan, profesor historii z uniwersytetu w Bremie, pisze że Hitler był bardzo bliski wstąpienia do komunistów w 1918. Domagał się miejsca w kierownictwie organizacji lecz komuniści odmówili.
 
 “Hitler nie postawił stopy w obozie radykalnie prawicowym dopóki nie odrzuciły go grupy lewicowe.”(71)
 
Książka podaje też, że Hitler był homoseksualistą z grubą kartoteką policyjną, pełną spraw o molestowanie z terenów Wiednia i Monachium.
 
Według Iana Kershawa, Hitler brał udział w prosocjalistycznych i prokomunistycznych demonstracjach w latach 1918-1919 a także był przedstawicielem komitetu Żołnierzy Socjalistycznych. (“Hitler: 1889-1936 Hubris, str 118-120.)
 
 
kolei według Brigitte Hamann, najlepsi przyjaciele Hitlera w przedwojennym Wiedniu byli Żydami. Czerpał sporo korzyści z żydowskiej hojności. Większość jego obrazów została wykupiona przez Żydów. Z tego powodu był unikany przez prawdziwych antysemitów. (“Hitler’s Vienna: A Dictator’s Apprenticeship, str.347-352)
 
KONKLUZJA


Istnieje pewna nostalgia za Hitlerem wśród ludzi wierzących że reprezentował on opór przeciwko Nowemu Porządkowi Świata. W rzeczywistości był on tworem Illuminati, mającym za zadanie wszcząć kolejną wojnę światową. Możliwe, że w pewnym momencie sprzeciwił się ich woli. Z drugiej jednak strony, mógł celowo sabotować nazistowską sprawę, poprzez między innymi brak deklaracji wyzwolenia ludzi spod komunistycznego jarzma.
 
Dodatkowo jego krucjata przeciwko zwykłym Żydom przysporzyła mu wielu kłopotów, a całe Niemcy kosztowała brak międzynarodowego wsparcia i bomby atomowej. Kampania antysemityzmu była najwyraźniej koordynowana przez Illuminati, zaogniła walkę rasową i przygotowała mentalnie Żydów na przyjęcie rozwijającej się agendy syjonistycznej. Wskaźnik małżeństw mieszanych dochodził w Niemczech do 60% – jeszcze jedno pokolenie, a niemieccy Żydzi mogliby stracić swoją wartość dla Illuminati.
 
Ludzie potrzebują idoli, dlatego pokładają swoje nadzieje w ludziach takich jak Putin czy Ahmadineżad, lecz tak jak Hitler są oni tylko marionetkami, które doszły do władzy z pomocą niewidzialnych mocodawców. Nie istnieją żadni prawdziwi polityczni lub kulturalni przywódcy, dookoła są same marionetki illuminati.
 
 
Historia ludzkości zawsze wyglądała tak samo: garstka ludzi kosztem większości chce przejąć całą władzę i bogactwo.
 
Władzę dzierżą ludobójcy. Choćby nie wiem jak mili się wydawali, w najważniejszych momentach zawsze pokazują swoje prawdziwe oblicze. Inwazja na Irak czy zamachy 11 września to tylko jedne z przykładów.
 
Gdyby poświęcali na czynienie dobra tyle swojej energii co przeznaczają na zło, żylibyśmy w krainie mlekiem i miodem płynącej.
———————————————————
Część źródeł dla tego artykułu została zasugerowana w filmie dokumentalnym Jima Condita“The Final Solution to Adolph Hitler”
 
”Syjonizm za powstanie państwa syjonistycznego był gotów poświęcić wszystkich europejskich Żydów. Powstanie państwa Izrael było możliwe tylko dzięki wojnie światowej. Wall Street i żydowscy bankierzy finansowali obie strony konfliktu. Syjoniści są również odpowiedzialni za rozbudzanie nastrojów antysemickich w roku 1988.” (Joseph Burg, The Toronto Star, marzec 31, 1988).”
———————————————————-
 
Major Robert H. Williams opisał w swoim raporcie z lutego 1950 “Williams Intelligence Summary” rolę jaką odgrywał James P. Warburg’ w spisku wymierzonym w świat chrześcijański. Napisał:
 
„Zeszłego listopada na procesie norymberskim, wdowa po generale Ludendorfie bardzo przekonująco wyjaśniła powody, dla których jej mąż zerwał stosunki z Hitlerem.”
 
Zeznała że: „… wczesnym latem roku 1929 James P. Warburg przyjął zlecenie z kręgów finansowych Ameryki, pragnących wywarcia wpływu na Niemcach i wszczęcia rewolucji. Zadaniem Warburga było znalezienie w Niemczech odpowiedniego człowieka, dlatego wszedł w kontakty z Adolfem Hitlerem,  który zaczął przyjmować ogromne sumy pieniędzy, których łączna suma na dzień 30 stycznia 1932 wynosiła 27 milionów dolarów, plus kolejnych 7 milionów w przyszłości na potrzeby finansowania jego ruchu politycznego.’”
0

katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

107 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758