Bez kategorii
Like

ZRÓBMY INTRONIZACJĘ JEZUSA CHRYSTYSA KRÓLA POLSKI W NASZYCH DOMACH

17/11/2012
332 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Otrzymałem pocztą… za dwa dni możemy odprawić siedmiodniowe nabożeństwo intronizacyjne w naszych domach …króluj nam Chryste…

0


Już po raz trzeci organizujemy akcję modlitewną na Uroczystość Chrystusa Króla. Polega ona na odprawieniu Siedmiodniowego Nabożeństwa Intronizacyjnego i dokonaniu aktu Intronizacji Jezusa Króla Polski w Uroczystość Chrystusa Króla. W tym roku modlitwę rozpoczniemy 19 XI i przez siedem dni do 25 XI będziemy trwać na modlitwie przy Bożym tronie.
Każdy modli się u siebie w domu, w wybranym przez siebie czasie. Nabożeństwo można odprawiać indywidualnie, jak też w rodzinie lub we wspólnocie. Osoba, która dokona aktu Intronizacji Jezusa Króla Polski poprzez Siedmiodniowe Nabożeństwo Intronizacyjne, zostaje wpisana do księgi Chwała Korony, znajdującej się na ołtarzu w kaplicy Jezusa Króla Polski w Szczyglicach. W intencji osób wpisanych do Księgi w każdy pierwszy piątek miesiąca odprawiana jest Msza św. W związku z tym prosimy wszystkich uczestników o zgłoszenie dokonania Intronizacji Jezusa Króla Polski.
Nabożeństwo Intronizacyjne wielokrotnie jawiło się nam w rozważaniach jako pieczęć. Natomiast każdy, kto poprzez nie dokonał aktu Intronizacji Jezusa Króla Polski, staje się opieczętowanym sługą Jezusa Króla.
Poddanie się pod władzę i panowanie Jezusa Króla nie jest pojedynczym aktem, lecz rozpoczęciem wędrówki z Jezusem po Królewskiej drodze światła prowadzącej do Tronu Jedynego Boga.

Przewodnikiem po tej drodze jest najnowsza broszurka Droga do chwały, która w bardzo prosty i przystępny sposób opisuje, jak podążać za Chrystusem i nie dać się sprowadzić z właściwej drogi odwiecznemu wrogowi człowieka – Szatanowi. Broszurka jest materiałem formacyjnym, który uczy, jak wytrwale i dobrze dążyć z Chrystusem do pełni powołania. Zachęcamy nie tylko do podjęcia Królewskiej drogi światła, ale również do zaoferowania jej Waszym bliskim: rodzinie i przyjaciołom.
 

link do źródła :

http://intronizacja.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=333:naboestwo-intronizacyjne-krolewska-piecz&catid=37:aaa

Inne zapisy autora:

0

Avatar
trybeus

...czterdziestoletni moher i katol z kosciola torunskiego ...diecezja podhalanska...lowca jehowitów...

82 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816