Media Watch i recenzje
Like

Żona prezesa Amber Gold w areszcie zaszła w ciążę… z klawiszem

27/03/2015
3756 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Żona prezesa Amber Gold w areszcie zaszła w ciążę… z klawiszem

Takiej afery w łódzkim więziennictwie jeszcze nie było – czytamy dziś w Dzienniku Łódzkim. W ciążę z oficerem zaszła aresztantka. Dyrektor Zakładu Karnego nr 1 w Łodzi odwołany ze stanowiska po skandalu obyczajowym.

0


Jarosław Kosmatka, autor opublikowanego w Dzienniku Łódzkim artykułu pt.: “Seksafera w łódzkim więzieniu. Aresztantka zaszła w ciążę z oficerem Służby Więziennej” pisze: “Gdy śledztwo związane z największą aferą finansową ostatnich lat było przenoszone do łódzkiej Prokuratury Okręgowej, nikt nie zakładał, że właśnie w Łodzi tak potoczą się losy antybohaterów afery. Historia kończy się wątkiem miłosnym, a dyrektor więzienia pożegnał się ze stanowiskiem”.

 

“(…) Tymczasem okazuje się, że Katarzyna jest w drugim trymestrze ciąży. Jak to możliwe?

– Sprawcą tego szczęścia, tudzież nieszczęścia, jest jeden z oficerów Służby Więziennej w ZK nr 1 w Łodzi – mówi nam anonimowo jeden z funkcjonariuszy, pracujących w łódzkim więzieniu.

– Do zbliżenia doszło w pokoju wychowawców, gdzie jeden z oficerów zaprosił panią Kasię – opowiada strażnik. Schadzka odbyła się za zgodą i akceptacją obu stron.

– Nie wpłynęło dotychczas żadne zawiadomienie o możliwości popełnienia w ostatnim czasie przestępstwa gwałtu na terenie któregokolwiek z łódzkich zakładów karnych – informuje Krzysztof Kopania.

Informacje potwierdzają dwaj inni strażnicy, którzy dodają, że wychowawca, który spotykał się z panią Katarzyną, ma żonę i dwoje dzieci.

Więzienie huczy od plotek.

(…) Choć miłość nie wybiera i nigdy nie wiadomo, kogo trafi strzała Amora, ta sytuacja wskazuje na rażące naruszenie regulaminu zakładu karnego i wewnętrznych procedur, obowiązujących strażników i wychowawców. Obcowanie strażnika z osadzonymi nie może mieć miejsca. Z naszych informacji wynika, że oficer zajmujący się panią Katarzyną został przesunięty do innych obowiązków”.

 

Cały artykuł dostępny na stronie dzienniklodzki.pl

 

/mp

 

Źródło: Dziennik Łódzki

 

Inne zapisy autora:

0

Wiadomosci 3obieg.pl
Wiadomosci 3obieg.pl

Napisz do nas jeśli w Twoim otoczeniu dzieje się coś, co wymaga interwencji dziennikarskiej redakcja@3obieg.pl

1314 publikacje
11 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816