Media Watch i recenzje
Like

Żółtek zapowiada, że Wipler nie dostanie biorącego miejsca

01/08/2014
3877 Wyświetlenia
2 Komentarze
9 minut czytania
Żółtek zapowiada, że Wipler nie dostanie biorącego miejsca

anusz Korwin-Mikke ściągnął na siebie krytykę, przyjmując do partii byłego posła PiS Jarosława Jagiełłę. – Rzeczywiście pojawia się pytanie, czy to słuszna droga. Ja bym deklaracji pana Jagiełły nie podpisał – mówi w „Bez autoryzacji” Stanisław Żółtek, poseł do Parlamentu Europejskiego z list KNP. „…”Stajecie się platformą ratunkową dla sierot po PiS.Dlaczego tak pan uważa?
Najpierw przyjęliście Przemysława Wiplera, wybranego z listy PiS, teraz Jarosława Jagiełło, także byłego polityka tej partii. A im bliżej wyborów, tym takich transferów będzie więcej.

0


J
Z tego co wiem, pan Jagiełło jeszcze nie jest członkiem KNP, bo nikt nie podpisał jeszcze jego deklaracji członkowskiej. Musi to zrobić albo członek zarządu partii, albo członek zarządu oddziału.Poseł Wipler i prezes Korwin-Mikke na Facebooku pisali, że Jagiełło jest już członkiem.Być może, to niczego nie zmienia. Pytanie, co to znaczy „platforma dla posłów PiS-u”? Jeden zapisał się do nas już dawno, jeszcze zanim odnieśliśmy sukces, a poza tym przez lata był w Unii Polityki Realnej. Nie wiem, czy w tym jest coś złego.Z kolei poseł Jagiełło, co widać po jego głosowaniach, nie podziela programu KNP. To zaczyna wyglądać jak zbieranina ludzi, których łączy tylko to, że po najbliższych wyborach chcą dorwać się do władzy. Nie sądzę, żeby się dorwali do władzy, bo nie będą wystawieni z pierwszych miejsc. Taka jest decyzja władz partii. Każdy może się zapisać, także posłowie. Proszę pamiętać, że podpisując deklarację członkowską pospisują też program partii i zobowiązuje się go głosić. Może mają nadzieję, że coś z tego będą mieli, pewnie też pan Jagiełło, ale nie sądzę, żeby tak było, nie dostaną miejsc biorących. „..”Rzeczywiście pojawia się pytanie, czy to słuszna droga. Ja bym deklaracji pana Jagiełły nie podpisał. Gdyby pokazał, że przez jakiś czas głosuje zgodnie z naszym programem, głosi go, to może zmieniłbym zdanie. Ale dzisiaj nie przyjąłbym go do partii. Ale o to, co robi Korwin musi pan pytać jego. „…(źródło )

Stanisław Żółtek „ Z kolei poseł Jagiełło, co widać po jego głosowaniach, nie podziela programu KNP. To zaczyna wyglądać jak zbieranina ludzi, których łączy tylko to, że po najbliższych wyborach chcą dorwać się do władzy. Nie sądzę, żeby się dorwali do władzy, bo nie będą wystawieni z pierwszych miejsc. Taka jest decyzja władz partii. Każdy może się zapisać, także posłowie”

———
Mój komentarz

To ciekawe , czy Wipler wie ,że jest jakaś decyzja władz partii , która z góry skazuje go na bycie drugorzędnym członkiem partii , czymś w rodzaju pariasa, dal którego poza jego zasięgiem jest biorące miejsce na listach Kongresu nowej Prawicy . I co z władzą Korwina Mikke , któremu jak widzimy zaczyna rzucać wyzwanie Żółtek.

Określenie Wiplera i Jagiełły zbieraniną jest też bardzo ciekawe . Wnioski są takie że stara gwardia zwalcza Wiplera . Drugi wniosek . Ponieważ Korwin Mikke ma już 74 lata to oczywistą sprawą jest aktualna kwestia kto przejmie sukcesje i partię. Agentura wpływu w KNP już się uruchamia . Warto przypomnieć ,że Żółtek był oskarżony o korupcje . Dziwnym trafem dowody okazały na końcu paromiesięcznego pobytu w więzieniu tak słabe , że mógł dalej kontynuować karierę polityczną . Na przykład stanął murem za OFE , lichwiarstwem i oligarchami , którzy są ich właścicielami i czerpią korzyści z eksploatacji Polaków . Oczywiście użył tutaj starego prymitywnego zabiegu socjotechnicznego .Taki stary trik . Otóż Żółtek jest w ogóle przeciwny przymusowym ubezpieczeniom ,ale jeśli już Polacy mają być okradani tym podatkiem to państwo powinno grabić i oddawać zrabowane pieniądze koncernów i oligarchom . Zgodnie ze starym przysłowiem, które mówi ,że dużo trzeba zrobić, aby wszystko pozostało po staremu .

Żeby zrozumieć komu Żółtek służy , i niestety Wipler również przypomnę historię rozwoju prywatnych kolei w Europie . Otóż we Francji Rothschildowie zapewnili sobie najpierw monopol na ich budowę . Następnie po przekupieniu ministrów zapewnili sobie subsydia . Rząd francuski aby dać pieniądze, subwencje na prywatne monopolistyczne linie kolejowe Rothschildów musiał pożyczyć pieniądze na wysoki procent od … Rothschildów .

I dokładnie tak samo jest z OFE . Rząd , aby równocześnie wypłacać stare emerytury i transferować pieniądze do właścicieli OFE musi pożycza pieniądze na wysoki procent od .. lichwiarstwa ,, czyli właścicieli OFE . Inny bardzo niebezpieczny mit który króluje w partii Korwina Mikke  , który gwarantuje lichwiarstwu i lewicy ,że żadna likwidacja wysokich podatków nie nastąpi jest twierdzenie że nie można pozbawić komunistów i urzędników i innych ich wysokich emerytur.

A tymczasem przymusowe ubezpieczenie społeczne należy zlikwidować natychmiast, co wiąże się tym że wysokich chorych komunistycznych nie da się utrzymać i tyle . Wolnorynkowe pomysły Korwina Mikke kończą się jego postulatem  podniesienia na dziesięciolecia lewackiego VATtu na co najmniej j 25 procent , aby sfinansować dotychczasowe zobowiązania państwa wypłacania wysokich emerytur wobec komunistów i zwrócenia lichwiarzom pieniędzy OFE .

VAT należy natychmiast zlikwidować za wszelka cenę. Pod rządami pseudo wolnorynkowca Korwin Mikke i jego chorego VATu Polska do reszty zdechnie

Widać wyraźnie że Żółtek blokując „zbieraninę” i kontestując publicznie decyzje w tej sprawie Korwina Mikke planuje zapewne przejąć po Korwinie Mikke KNP. Wipler zapewne też to planuje . I powoli zbiera siły , grupuje „ zbieraninę”: do której zapewne wkrótce dołączy Migalski i inni .

Trzymam w tej rozgrywce za Wiplerem, chociaż nie oceniam wysoko jego szans na zostanie przywódcą Kongresu Nowej Prawicy.

Ciekawe co to za dokument , który zrobił z Wipler drugorzędnego członka partii Korwina Mikke .Ciekawi mnie też czy Wipler już został wycięty ze startu na prezydenta Warszawy z ramienia Kongresu Nowej Prawicy Janusz Korwin Mikke , bo tak chyba śmiesznie brzmi pełna nazwa partii .

video Nowa Prawica o koalicji z Jarosławem Gowinem w wyborach do PE i grabieży OFE (04.02.2014 Kraków)
video Kokainowe Rządy [Dokumentalny]
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz  i Twitt

Link do Różne takie

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
ozdziały 1„ Dobre złego początki „ 2 Na końcu którego będzie o bogini Kali „ 3 „Nie należy nerwosolu pić na oko 4 „ O rzeźbie Niosącego Światło 5 „Impreza u Starskiego „ 6 „Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „

Rozpocząłem pisanie VIII rozdziału
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska

0

Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758