Komentarze dnia
Like

“Żołnierze Niezłomni, więc Wyklęci” wczoraj i dziś

02/03/2015
1620 Wyświetlenia
1 Komentarze
3 minut czytania
“Żołnierze Niezłomni, więc Wyklęci” wczoraj i dziś

Żołnierze Wyklęci – niezłomni żołnierze II Rzeczpospolitej. Nie złożyli broni po kapitulacji jednego z okupantów, by walczyć z drugim – spod znaku sierpa i młota. Nie uznając marionetkowej władzy, walczyli ze zbrodniczym systemem aż do końca. Ukrywając się w lasach, prowadzili partyzancką walkę marząc tylko o jednym – o wolnej Polsce. Bezskutecznie skazani na zapomnienie przez komunistyczne służby bezpieczeństwa, zajmują obecnie zaszczytne miejsce w panteonie polskich bohaterów narodowych.

0


polak

 

 

 

http://surgepolonia.pl/product-pol-402-Koszulka-patriotyczna-Zolnierze-Wykleci-Wilki.html

 

Uważni Obserwatorzy “kloaki politykierskiej” twierdzą, iż “główny ściek medialny” chce Polski Patriotyzm sprowadzić już tylko do “piosenki i chorągiewki“, co by w tym “getcie nadwiślańskim” (do jakiego to poziomu polską państwowość chce ograniczająco sprowadzić Unijna Targowica) szczytem Polskiej Niepodległości było paradowanie w patriotycznych koszulkach (a to i tak tylko do pewnego czasu, gdyż “poprawność polityczna” w końcu i za nie się weźmie – w pierwszym rzucie eliminując z obiegu te z naszywką “Red is Bad”, aby pozostawić już tylko te odpowiednio zneutralizowane, chociażby poprzez takie pejoratywne określenia jak “wyklęci”… na co zresztą trzeźwo uwagę zwróciła jedna z komentatorek ostatniej audycji “Rozmów Niedokończonych”).

 

Marzena pisze:

Szanowni państwo, przestańcie żołnierzy niezłomnych nazywać wyklętymi. Wyklęci to określenie pejoratywne.

 

 

http://www.radiomaryja.pl/multimedia/wykleci-bo-niezlomni-pamietamy-cz-i-tv-trwam/

 

http://www.radiomaryja.pl/multimedia/wykleci-bo-niezlomni-pamietamy-cz-ii/

 

 

Dlatego też warto mieć doskonałą świadomość tego, że tj. powojenni Niepodległościowcy byli skazywani na śmierć przez PRLowskie “Sądownictwo”:

 

https://

 

Tak też i bez jakiejkolwiek dekomunizacji Wymiaru (Nie)sprawiedliwości (którego nawet PiS w czasie swoich rządów w latach 2005-2007 nie raczył zdeUBekizować, co jasno dowodzi, że PO-PiS sprzyja Wrogom Polski) ich następcy dalej po staremu gnębią Naród Polski ze szczególnym uwzględnieniem tych najbardziej Ofiarnych z Nas…

 

https://

 

…, aby tym sposobem resztę zastraszyć i zniechęcić do jakichkolwiek patriotycznych uniesień, skoro te zaraz dyspozycyjni Sędziowie względem reżimowej Prokuratury analogicznie “nagrodzą“, co ich żydokomunistyczni mentorzy z czasów ZSRS/ZSRR.

 

http://new.livestream.com/premiummediapl/events/3837074 – dalsza część wraz z załganą mową osobnika, podszywającego się pod “Sędziego RP”, kiedy z Polską nic go nie łączy.

 

https://

 

Stąd też musimy sobie w końcu zadać pytanie: w jakiej Polsce chcemy żyć?!

 

http://parezja.pl/system-sie-boi-grzegorz-braun-skazany-po-6-latach-za-rzekome-pobicie/

 

I jeśli stwierdzimy, że jednak w takiej, o którą bohatersko walczyli Nasi przodkowie, to nie pozostaje Nam już na prawdę nic innego, jak tylko stanąć po stronie tych, którzy za Nas samych walczą w pierwszej linii natarcia i potrzebują jedynie Naszego poparcia:

 

https://

 

DO BOJU RODACY!!! SIŁA JEST W NASZEJ JEDNOŚCI!

 

https://

 

 

Grzegorz Braun – ku prawdzie i wolności

 

http://new.livestream.com/premiummediapl/events/3837086

Inne zapisy autora:

0

PaleoLibertarianin
PaleoLibertarianin

Antypartiokracyjny minarchista - chrześcijański libertarianin

29 publikacje
64 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758