POLSKA
Like

Zmienią nasze prawa, narzucą swoje obyczaje…

17/09/2015
702 Wyświetlenia
5 Komentarze
10 minut czytania
Zmienią nasze prawa, narzucą swoje obyczaje…

Jarosław Kaczyński powiedział niedawno tak: „Istnieje poważne niebezpieczeństwo, że zostanie uruchomiony proces, który w wielkim skrócie będzie wyglądał mniej więcej tak: najpierw liczba cudzoziemców gwałtownie się zwiększa, później nie przestrzegają oni naszego prawa, naszych obyczajów, a później narzucają swoją wrażliwość i swoje wymogi w różnych dziedzinach życia. I to w sposób bardzo agresywny i gwałtowny. Jeżeli ktoś mówi, że to nieprawda, niech się rozejrzy po Europie”

0


To jest ostrzeżenie przed tym, co może się stać w przyszłości. To jest poważne zagrożenie. Wielu innych polityków też ostrzega i się tego boi. Mogą przyjść do nas ludzie innej wiary, innej cywilizacji, innych obyczajów, mogą stać się większością i bez żadnej walki zbrojnej mogą nas zdominować i narzucić swoje prawa i obyczaje.
Ale ja chciałbym iść dalej w tych spekulacjach. Przypuśćmy, że to się ziści. Obcy nas zdominują i zmienią prawo i ustrój państwa. I będą rządzić. A my będziemy w mniejszości. Proponuję pomyśleć co będzie potem, po kilkunastu latach, czy może nawet po kilku pokoleniach. Pewnie wyginiemy jak Rzymianie i nasza cywilizacja upadnie. Ale załóżmy wariant optymistyczny. Ciągle będzie żyć mniejszość pamiętając nasze stare prawa, obyczaje i zasady cywilizacyjne i będzie chcieć ich powrotu.
Czy będziemy ciągle walczyć o powrót starego porządku? Czy będziemy tworzyć ruch oporu? Czy będziemy walczyć w podziemiu? Czy będziemy robić wszystko, by zaborcze państwo narzucone przez obcych obalić, zniszczyć? Wytrzymamy następne 123 lata niewoli?
No to przypuśćmy, że się uda. Przypuśćmy, że w końcu obalimy to obce państwo, albo ono samo upadnie, albo ktoś inny je zniszczy. I wróci wolność i demokracja. Czy wtedy wrócimy do naszych poprzednich praw i obyczajów, czy też będziemy kontynuować narzucony ustrój i żyć według narzuconych obyczajów?
No to proszę zwrócić uwagę na to, że to wcale nie są jakieś spekulacje, to nie jest jakaś przyszłość. To jest teraźniejszość! Dokładnie w tym puncie jesteśmy! Zaborcy zniknęli, a my nadal żyjemy po ichniemu, a nie po naszemu. Proszę zamienić w powyższej wypowiedzi Kaczyńskiego słowo: „cudzoziemcy” na: „socjaldemokraci” i proszę zauważyć, że wypowiedź ta przestanie wtedy być przyszłością, ale będzie mówić o historii – nie o tym co się ma zdarzyć, ale o tym co się już zdarzyło!
W Polsce kilka pokoleń temu rozpoczął się taki proces, że najpierw liczba socjaldemokratów zaczęła gwałtownie rosnąć, przestali przestrzegać prawa, zaczęli walczyć z naszymi obyczajami, urządzali strajki, zadymy, demonstracje, krwawe rozruchy, rewolucje i wojny, zaczęli narzucać swoją wrażliwość w większości dziedzin życia, narzucili swoją sprawiedliwość społeczną sprzeczną ze zwykłą sprawiedliwością, i robili to w sposób agresywny i gwałtowny. W końcu zdobyli władzę i zaczęli ją utrwalać. Jeżeli ktoś mówi, że to nieprawda, niech się rozejrzy po Europie!
Dziś wszystkie polskie partie parlamentarne w pełni popierają program socjaldemokratów. Wszyscy są za obowiązkiem ubezpieczeń, obowiązkiem szkolnym, intensywną ingerencją państwa w gospodarkę, za szczegółowym regulowaniem przez państwo wielu dziedzin gospodarki poprzez koncesje, licencje, politykę podatkową, redystrybucję etc. Wszyscy popierają „darmowe” szkolnictwo, „darmową” służbę zdrowia, rozdawnictwo zasiłków i tym podobne działania niszczące wolny rynek i demoralizujące ludzi. Komuna nie upadła.
Boimy się państwa islamskiego, boimy się prawa szariatu, ale nie boimy się państwa socjaldemokratycznego i sprawiedliwości społecznej. A to przecież w istocie to samo! Zamordystyczny fundament jest podobny, różne są tylko mało znaczące szczegóły. Nasze tradycyjne obyczaje i prawa już zostały zniszczone! Już nami rządzi opresyjny, zaborczy, destrukcyjny tyran obcy nam cywilizacyjnie. I zamiast go obalić, potulnie go akceptujemy. Mało tego – w ogóle nie jesteśmy świadomi tego, że nam już zniszczył cywilizację!
Bardzo dobitnie opisał to w swojej niedawnej notce: „Polskie Absurdy” Piotr Piętak – cytuję kluczowy fragment:
„(…) Dwa totalitaryzmy niszczyły nas z rzadko spotykaną determinacją i ogromna większość zniszczeń, mordów i przekształceń, dokonywała się za sprawą Niemców i Rosjan czasem w formie harmonijnej współpracy – jak w latach 1939 -1941 -, czasem zupełnie bez kooperacji, ale zawsze z zadziwiającym w swej konsekwencji kontynuowaniem wątku rozpoczętego przez poprzednika. Czy Polska została w latach 1939 – 1956, unicestwiona? W dużym – bardzo dużym – stopniu – tak. Znikła warstwa ziemiańska, która przez stulecia stanowiła fundament państwa polskiego. W latach 1939 – 41 zniszczona na kresach zachodnich przez Niemców i na wschodnich przez Rosjan. W Generalnej Guberni wydziedziczona przez okupantów i dorżnięta reformą rolną przez nową władzę komunistów. Większość z 20 000 tysięcy dworków, które były ostoją polskości, rozsypały się w pył. Zagłada Żydów – unicestwienie unikalnej cywilizacji, która od XIV wieku  rozwijała się na ziemiach Rzeczpospolitej Polski. Wytępienie Żydów  mobilizuje cały  niemiecki geniusz biurokratyczno-naukowy, który swoje marzenie o wyeliminowaniu na zawsze z historii ludzkości narodu Biblii, realizuje z matematyczną precyzją.  
Z pejzażu Polski zniknęła specyficzna architektura małych miasteczek zamieszkałych w 80 procentach przez Żydów. Polska zmieniła skórę.  Dzieci urodzone w Polsce po 1945 roku nie zobaczą już drewnianych synagog, których  architektura upodabniała je do wiejskich dworków. Polska jest zrównana z ziemią. W tyglu niemiecko-rosyjskich zbrodni i eksperymentów społecznych wytapia się nowy naród. PRL po 1956 roku jest budowany na hitlerowsko-stalinowskim fundamencie, który do dzisiaj ma jeszcze wpływ na nasz życie.(…)”
Te dwa totalitaryzmy, o których pisze Piotr Piętak, to były totalitaryzmy socjaldemokratyczne. W III Rzeszy rządziła partia narodowo-socjalistyczna, a w ZSRR partia komunistyczna – obie miały program w pełni socjaldemokratyczny. Do dziś ich ideologia w Polsce dominuje, mimo, że te partie i państwa już upadły. Już nam nikt socjalizmu nie narzuca, ale my siłą rozpędu dalej go stosujemy, zamiast wrócić do naszych dawnych obyczajów i praw.
Dawna Rzeczpospolita była jednym z najbardziej wolnościowych krajów świata. Nasze obyczaje były wolnościowe. Nasze prawa służyły głównie do ochrony naszej wolności i własności, a nie do szczegółowych regulacji naszego życia. To zostało zniszczone. Państwo islamskie nic w naszym obecnym ustroju nie zmieni – zamieni się tylko jeden zamordyzm na inny. My już jesteśmy niewolnikami! Polacy z Polski dziś uciekają! Mało kto do nas emigruje.
Zamiast obawiać się przejęcia władzy przez obcego zamordystę powinniśmy starać się obalić zamordystę, który nas już teraz zniewala. Tyrana, który już narzucił nam obcy ustrój i obce obyczaje. Socjaldemokracja to obca nam cywilizacja. To cywilizacja Prus, Austro-Węgier, Rosji, III Rzeszy, ZSRR i PRL-u. Ci wszyscy zaborcy byli tak sami źli jak złe będzie państwo islamskie. Te państwa już upadły, nie istnieją, a my nadal gorliwie trzymamy się ich praw i obyczajów.

To tak jakbyśmy żyli w Polsce opanowanej przez państwo islamskie przez kilka pokoleń, a potem by ono upadło z jakichś powodów. A my zamiast wrócić do dawnych praw i obyczajów nadal byśmy stosowali prawo szariatu i żyli według muzułmańskich zwyczajów. Państwo islamskie narzuciłoby prawo nakazujące chodzić naszym kobietom w burkach i my byśmy potulnie je do tego zmuszali, po czym państwo islamskie by upadło, zapanowałaby demokracja, a my głosowalibyśmy na partie, które w swoich programach mają nakaz chodzenia w burkach. To byłoby głupie, nieprawdaż? To co teraz robimy?!!! Dlaczego utrzymujemy nadal te wszystkie socjaldemokratyczne idiotyzmy, które powodują, że jesteśmy biedni i zacofani? Kto nas do tego zmusza?

 

Grzegorz GPS Świderski

Inne zapisy autora:

0

Grzegorz
Grzegorz "GPS" Świderski http://gps65.salon24.pl/

Grzegorz P. Świderski - Sarmata, żeglarz, paleolibertarianin, katolik, informatyk, trajkarz, monarchista. Skrajnie konserwatywny arcyliberał. Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję. Mój główny blog jest tu: http://gps65.salon24.pl/

171 publikacje
112 komentarze
 

 1. pablo3 pablo3

  ale Polscy jakóbini, wcale nie byli socjaldemokratami, w obecnym znaczeniu – https://3obieg.pl/o-starej-i-nowej-lewicy-slow-kilka poza tym obecnie przejmujemy schede po latach niewoli i totalitaryzmow, ktore wyniszczyly i otepily narod, oszczpecily i zrujnowaly panstwo, a takze zagubily zdrowy rozsadek i najbardziej racjonalne rozwiazania spoleczno-ekonomiczne. pozostaja male kroki. na rewolucje, jest za malo ludzi. na ostatnim referendum widzielismy az nadto, jak slabym spoleczenstwem obywatelskim jestesmy. poza tym swiat jest rzadzony przez okreslony system polityczny, a to rowniez ma konsekwencje dla Polski. jesli ktos tego nie dostrzega, to znaczy, ze wierzy w zwykle mzonki…

  0
 2. Avatar Chwilunia :) ...

  Cytuję: – “Obcy nas zdominują i zmienią prawo i ustrój państwa. I będą rządzić…”

  Zwracam uwagę, że MAMY TO JUŻ, nieustannie, od mniej więcej 1944 roku, a całOM geMbOM – od roku 1953-go gdzieś… Nie zauważył Pan, Szanowny Autorze ?.. 🙂
  KTO rządzi Polakami ? W Parszawie i w strukturach w dół ?..
  We wszystkich kluczowych dziedzinach (resztek..) przemysłu i FINANSJERY ?..
  Może by tak PRAWDZIWYMI nazwiskami polecieć ?..
  Pani Haka Grundbaum ?.. Tyle dobrodziejstw za jej sprawą na Polaków spłynęłło 🙂
  A Pan Balcerowicz – JAK się, nazywa ?.. A Pan Belka ? 🙂 Sami dobroczyńcy, warci Nobla…
  Balcerowicz, z arogancką miną, znowu się pcha na Świecznik.. Mało narobił dobrego Polsce 🙂 ..
  Spoko. Ponieważ Polska (tzw. “obojga narodów”), to nowa Ziemia Obiecana dla Izra-hella, więc, miejmy nadzieję, że – zaserwowawszy nam “Judeochrześcijaństwo” – ISLAMU sobie do swojego własnego Koryta nie wpuszczą… Więc polscy Goyim mogą spać spokojnie, myślę…
  Zresztą – próżne strachy (i nie słuchajcie Prezia. To szczwany manipulator i – skoro można obiecać Goyim likwidację ZUS-u, to czemu nie opowiadać raz PRAWDY, skoro – oprócz punktów wyborczych – NIC z tego nie wynika ?.. Podwaliny zresztą położył już Szanowny Braciszek, swoim, podpisem,l od którego aż mu się stalówka złamała.. I pochowano go za to na Wawelu…
  Ciapate, nawet jeśli ich otoczyć drutem kolczastym (gotowe miejsca już są, w “polskich obozach koncentracyjnych”..), to I TAK uciekną biegusiem, bo pilno im defaultowo do Szwecji, po czym – sukcesywnie – zalewać będą “Zgniły Zachód”, aż po Szwajcarię…
  Orban (jedyny Mąż Stanu w tej okolicy..) – ocenia docelowo obecną falę, KTÓRA DOPIERO SIĘ SZYKUJE, pod wpływem masywnej propagandy – pokazującej Merkel i Gaucka, obcałowujących się przed kamerą z Afrykańskimi “uchodźcami” – na 100.000.000 (sto MILIONÓW dusz, nie wiem, czy ma tu ma myśli samych, młodych i męskich (i wyszkolonych przez USrael..) “uchodźców” ?.. Czy też ich liczne rodziny, które – w ślad za nimi – złożą (już składają !..) wnioski o “łącznie rodzin”…
  Salam Alejkem.

  0
 3. Avatar Chwilunia :) ...

  Panie Świderski !…
  Cytuję: – “Już nam nikt socjalizmu nie narzuca, ale my siłą rozpędu dalej go stosujemy..” CIACH !!
  JACY “MY”, przepraszam ??…
  Trzecie pokolenie nam już miłościwie rabuje i panuje, pokolenie KOGO ?…
  Boi się Pan nazwać rzeczy po imieniu ?..
  A ja – jeśli zaraz je tu nazwę – to cenzura biegusiem mi usunie wpis ?..
  Kasta nami rządząca, to trzecie już pokolenie (już czwarte się pojawia..) UBECJI, czyli tzw. ŻYDO-KOMUNY.. PRAWDAŻ ? 🙂 .. Mordującej Polaków jeszcze przed zakończeniem wojny…
  Czy ktoś się ośmieli zaprzeczyć ?.. Zaprzeczyć faktom i historii ?..
  CZYJE dzieci po wojnie uczęszczały do szkół teatralnych, bo mieli odpowiednio zasobne i chronione rodziny ?.. Nie ubliżając dzieciom, bo to często LEPSI POLACY byli, niż sami POLACY – dzisiejsi, coraz liczniejsi SZABES-GOJE ?…
  CZYJE dzieci brylują na świecznikach i przejmują schedy (i władzę !..) pop Rodzicielach, których życiorysy się zaczynajOM po roku 1990 ?…
  JAKI to “ustrój” teraz mamy ?.. SOCJALIZM może ?.. KPINY jakieś ?..
  A może KAPITALIZM, co ? 🙂 …
  Mamy system MAFIJNY… Wysługujący się każdemu, tylko nie Polakom..
  W przeciwieństwie do Węgier, gdzie tamtejsza UBecja służy włąsnemu NARODOWI, chroniąc Orbana…
  A KTO tworzy te mafie w Polszy ?.. NO KTO ?..
  KTO dostanie koncesje na stację paliwową, albo produkcję, czy handel spirytusem, czy tytoniem ? 🙂 ..a kto NIE dostanie ? 🙂 ..
  Mafie, zarządzane przez generałów – jako posiadających PAŁĘ do dyspozycji, pałę “Seryjnego Samobójcy”, o czym się przekonał Olewnik, Papała, Lepper, Kaczor, gdy zachciało mu się powiewać znacząco Aneksem do WSI ?… A przy okazji zginęła też Walentynowicz, jako jeden z ostatnich ŚWIADKW PRAWDY, m.in. o Panu Lejbie Kohne, znanemu, jako TW “Bolek”, a narodowi – jako płomienny Noblista – przywódca Solidarności, szczególnie przy wódce, z Giedroyiciem, Michnikiem, Kuroniem i innymi parchami… GEREMKIEM przede wszystkim…
  Wieelkie ajwaj z jakimiś “wyborami” i innymi Dudami…
  Trzeba poczekać, co oznajmi Narodowi generał Dukaczewski, albo Czempiński, w rozmowie ze “Stokrotką” w TVN-nie. I wszystko będzie jasne…
  Fuj ! 🙁 …

  0
 4. Avatar Libertarianin

  Doprawdy trudno jest narzucać swoje obyczaje gdy jest się… martwym. Każdy, kto będzie usiłował mi narzucić jakieś swoje “obyczaje” postawi się tym samym w sytuacji natychmiastowego i bezpośredniego zagrożenia swojego życia. Gdyby każdy miał takie podejście, nie byłoby się czego bać

  0
 5. Avatar kanton

  Wydaje się że Europa stanęła na rozdrożu. Nóżki jej się rozjechały i biedna nie wie co z tym zrobić. Scisnąć uda , jak przed bramami stoli 160.000 kawalerów chętnych ją zgwałcić . Ci kawalerowie zasłaniają się kobietami i dziećmi. Pchają się do europejskiego raju , który tak na prawdę rajem żadnym nie jest. Uciekają z własnego kraju , bo jest tak szariat . Toż to jest ich religia.
  Jarosław Kaczyński powiedział to głośno , to co każdy z nas czuje pod własną skórą.
  Grunt jest przygotowany . W końcu w Warszawie , za rządów HGW pobudowano 3 meczety.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816