Bez kategorii
Like

zły Żyd i dobry Żyd???

18/01/2013
552 Wyświetlenia
0 Komentarze
8 minut czytania
no-cover

Cz w ogóle, istnieje problem dobrego i złego żyda, na przykładzie ,,kłótni” żyda DAWIDA WILDSTEINA z gazetą potocznie nazywaną przez Polaków koszerną, nie jest dymną zasłoną, żeby dzielić Polaków.

0


 

Żydzi udają, że się kłócą, żeby goj się podniecał, kłócą się żydzi sowieccy z żydami z usreala, żaden Żyd nigdy nie był oddany Polsce, żaden Żyd nie będzie służył Polsce, żydzi w Polsce lansują głupich gojów do władzy za pośrednictwem wszystkich mediów i swoich ogromnych zrabowanych gojom funduszy, by nimi skutecznie manipulować lub wprost wybierają swoich po linii narodowościowej lub agenturalnej lub masonerii, tak by najmniej do powiedzenia w naszym kraju mieli Polacy, choć jest nas prawie 80% narodowości Polskiej, ale niestety jesteśmy skutecznie ogłupiani przez nich. Dzisiaj sceną polityczną w naszym kraju sterują w 100% żydzi i niemcy. To tutaj szaleją różne obce wywiady, które mają podporządkowane wszystkie ,,polskie" służby specjalne, całą kadrę wojskowych, którzy wykonują polecenia agentów z rządu lub wprost z NATO. (chociaż niektórzy szkoleni w ZSRR). Polski praktycznie nie ma, jest tylko nazwa dla nie poznaki, żeby ludzie myśleli, że mają ,,swoje" Państwo.
Rządy w Polsce są po za rządami, sejm jest po za sejmem, prezydent jest po za prezydentem, to oni – ludzie z cienia, pociągają za sznurki swoich pajaców. 
Jak potrzeba, to żyd będzie prawicowy, jak zmieni się front będzie komunistą, bolszewikiem, a nawet antysemitą, by tylko być przy korycie. 
Obecnie w świecie jest tylko kilka państw, gdzie żydzi lub ich agenci nie rządzą to nin. Iran, Wenezuela (prezydent Chavez odsunął ich od koryta ropy i narodowej waluty), po części rozliczył złodziei żydów z KGB – Putin, część uciekła z Rosji do Izraela lud do Anglii jak Bierezowski, który organizuje i opłaca tzw. plan ,,osaczania Rosji"), kilku trafiło do więzienia jak np: Chodorkowski, żydzi na świecie marżą aby Rosją rządził taki obszczymur jak Jelcyn lub Gorbaczow to wtedy mieli by nie ograniczony dostęp do rosyjskich konfitur.
Jeżeli Polacy nie zaczną promować i nauczać własne dzieci polityki opartej na myśli Romana Dmowskiego to sami siebie zatapiamy.
Dzisiaj w szkołach największymi ,,bohaterami" ostatnich wieków jest Piłsudski i Wałęsa i ich stawia się jako wzór, a największą zdobyczą demokracji jest okrągły stół i Magdalenka oraz pierwszy ,,niekomunistyczny" Rząd Mazowieckiego. W czasie zaborów, Naród Polski podnosił się z kolan z powodu tęsknoty za utraconą Ojczyzną ucząc dzieci patriotyzmu i wskazując im prawdziwych wzorów do naśladowania. Dzisiaj hasło ,,róbta co chceta" jest w 90% siłą przewodnią Polskiej młodzieży. 
Polska nadal jest okupowana przez siły zła, nie rozliczono systemu komunistycznego, znacząca ilość dzieci komunistów lub ich wnuki mają najbardziej popłatne i kluczowe stanowiska w naszym kraju jak: sędziowie, dziennikarze, finanse, służby specjalne, NBP – czyli kluczowy aparat Państwa Polskiego. Tam gdzie nie ma pieniędzy i jest bieda – tam urzęduje Polak lub pałęta się po całym świecie za chlebem i w większości są niewolnikami danego systemu. Przez 23 lata nie zmieniono systemu w Polsce, tylko go przypudrowano, wprowadzono jeszcze większą dyktaturę pieniądza i mediów, zamiast pałki i celi jak było za komuny.
Polską rządzą w zdecydowanej większości dzieci i wnuki bandziorów z UB i SB, to oni są w mediach, w wymiarze sprawiedliwości i finansach pouczają ofiary swoich rodziców, jak ma wyglądać ,,demokracja" w naszym kraju. 
Nadal nikt nie walczy z obecnych partii politycznych o prawdę i ukaranie zbrodniarzy z UPA i OUN, ani lewica ani prawica nie są zainteresowani wyjawienia prawdy o ludobójstwie na kresach w wyniku czego śmierć poniosły w okrutny sposób nasi bracia i siostry w większości dzieci i kobiety. Dlaczego milczy świat polityków w sprawie ludobójstwa na kresach?????
Dlaczego nadal jest stosowana cenzura w sprawie zbrodni na Polskich oficerach w Katyniu, Miednoje, Charkowie. Dlaczego nie mówi się prawdy o ludziach, którzy wydali i wykonali straszną zbrodnie na Polakach w czasie II wojny światowej na byłych terenach ZSRR???? Dlaczego o tym milczy lewica i prawica???
Niestety, ale wina jest nas samych, to my, Polacy wybieramy do władzy swoich prześladowców, to my, nie potrafimy wpłynąć na szkołę i swoich dzieci aby były odpowiednio doinformowane, aby w szkole zdobywały wiedzę a nie papiery. 
Teraz dzieci zamykają się w swoich pokoikach w m3 i żeby był spokój rodzice kupują im komputer i gry i po pewnym czasie tracą kontrolę nad dzieckiem, ponieważ dzieci wychowuje już komputer i sekciarskie gry. Ile trzeba wysiłku rodzica aby wskazać co dobre i a co złe płynie z komputera. Kupno komputera i podłączenie go do sieci, nie zwalnia nas z kontroli nad dzieckiem, wręcz przeciwnie powinniśmy być bardzie czujni. Dziecko potrzebuje przede wszystkim miłości od rodziców a nie sekciarskich gier. To wszystko składa się pózniej na odpowiednią postawę moralną młodego człowieka, ten młody człowiek musi odróżnić dobro od zła, wtedy można z ludżmi świadomymi budować wolną, Niepodległą z Suwerennym Narodem Polskę. 
Mając więcej wiedzy, nie będziemy zdolni na manipulację, czego doświadczam codziennie tu na tym portalu. Brak podstawowej wiedzy o polityce, brak wiedzy o swoim Państwie jest zatrważający, tu z kilkoma ludzmi nie można polemizować tylko od razu wyzwiska i posądzanie o bolszewizm, strasznie boją się prawdy, ponieważ dali się zaszufladkować przez tych w/w na przeciwników jednych przeciw drugim, wrogowie Polski chcą dwubiegunowego systemu partyjnego jak w USA, czyli pełnej kontroli nad fałszywą lewicą i fałszywą prawicą i tak buduje się przez nich system zła, który nie rozliczy poprzedników i nie zbuduje nowego systemu opartego na wartościach Katolickich i Narodowych, a nie na sztucznym podziale ,,lewicy i prawicy".
0

Wrzodak Z.

22 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758