Bez kategorii
Like

Ziobro się myli i Kaliszowi zabiera płaszcz. Przyszłość prawicy w cieniu afery na Kolskiej?

02/01/2012
272 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Zbigniew Ziobro, kreowany przez WASP-owskie media na kolejną “ostatnia nadzieję białych” dziwnie się zachowywał tego ranka. Najpierw się spóźnił na poranną audycję do Radio TOK FM, a potem wychodząc…

0


Informacje z nasluchu judeo-chrzescijańskiej rozgłośni TOK FM. Bedącej ripostą środowiska Gazety Wyborczej i radia ZET na "Rozmowy Niedokończone" Radio Maryja.

Zbigniew Ziobro, kreowany przez WASP-owskie media na kolejną "ostatnia nadzieję białych" dziwnie się zachowywał tego ranka (poniedziałek 2 stycznia 2012). Najpierw się spóźnił na poranną audycję do Radio TOK FM, a potem wychodząc ze studio ubrał się w płaszcz Ryszarda Kalisza, który występował na antenie tej rozgłośni po nim. Dziwne zachowanie lidera nowo tworzonej partii, który jak sam oznajmił tego dnia w judeo-chrześcijańskim radio TOK FM – wypil jedynie szampana na sylwestra budzi najgorsze skojarzenia z "chorobą filipińską" Kwasniewskiego chwiejącego się nad grobami polskich oficerów w Charkowie.

Ktokolwiek by wiedział co jest powodem dziwnych zachowań ministra Ziobry – proszę o pilny kontakt. Mam z PiS-owcami (w tym równiez – z byłymi PiS-owcami) na pieńku od czasu afery na Kolskiej. I w związku z tym – nie odpuszczę im!

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Eugeniusz Sendecki

Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

123 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758