Bez kategorii
Like

Ziobro ostrzega ,że Kaczyński myśli o europejskiej armii

03/11/2012
255 Wyświetlenia
0 Komentarze
9 minut czytania
no-cover

Ziobro.Jarosław Kaczyński . mówił także o armii Unii Europejskiej. To dla nas poważne ostrzeżenie…jest czas odejścia w niepamięć partii liberalno-komunistycznych.

0


 

Ziobro w wywiadzie z Rafałem Pazio „ Mam nadzieję, że jest czas odejścia w niepamięć partii liberalno-komunistycznych. „….Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla „Gościa Niedzielnego” z zeszłego roku mówił także o armii Unii Europejskiej. To dla nas poważne ostrzeżenie, co tak naprawdę myśli o Europie, i jeden z poglądów, z którymi się nie zgadzamy „….”Mam w pamięci to, że Jarosław Kaczyński mówił o silnej pozycji Polski w Unii Europejskiej, a poparł traktat lizboński i narzucił go innym ludziom, w tym mnie. Jak żaden inny akt międzynarodowy dwudziestolecia, ograniczył pozycję Polski i jej suwerenność„….”Jarosław Kaczyński nie realizował także polityki prorodzinnej. Realizują ją wszystkie kraje zachodnie. Warunkiem koalicji byłoby przeznaczenie ogromnych środków na wsparcie polityki prorodzinnej, poprzez przedłużenie urlopu macierzyńskiego, zapewnienie bezpłatnych przedszkoli i żłobków, ulg prorodzinnych, obniżenie VAT na artykuły dziecięce. Polityka prorodzinna jest ważniejsza niż autostrady. Bo kto będzie po nich jeździł? Polska się wyludnia. Nie możemy się z tym godzić, to wyzwanie w charakterze polskiej racji stanu. „….(źródło)
 
Solidarna Polska Ziobry to partia socjalistyczna , na szczęście są to socjaliści katoliccy. Uważam ,że Kaczyński powinien ich wykorzystać do wyeliminowania z polskiej sceny politycznej obcej Polakom importowanej lewicy. Ziobro określił je mianem liberalno komunistycznych .Rosyjskiej SLD, niemieckiej Palikota z jego Ruchem Poparcia i Tuska z jego Platformą .Słowa Krasnodębskiego uzasadniają twierdzenie Ziobry ,że Platforma to partia liberalno komunistyczna .
 
Krasnodębski „Widać to zwłaszcza w zestawieniu z poprzednim prezydentem Lechem Kaczyńskim, który był wybitnym intelektualistą, choć mało medialnym. Komorowski jest prezydentem, który nie jest w stanie wygłosić nawet jednego przemówienia, które warto zapamiętać „…”nastawiona na sprawowanie władzy, zachowanie status quo, cynizm i kompletny brak dbałości o dobro Rzeczypospolitej, a zamiast tego dbanie jedynie o interesy elity rządzącej. Charakteryzuje go też nielotność umysłowa, która jest dominującym rysem tej prezydentury. „….”bo PO jest w gruncie rzeczy również partią lewicową „…(więcej )
 
Ziobro oskarża Kaczyńskiego ,że ten próbuje grać w Europie przeciwko Niemcom , bo do tego sprowadza się próba zbudowania armii europejskiej , które dokonują w tej chwili gigantycznych zbrojeń (więcej) . Niemcy staja się na powrót zagrożeniem dla Europy i dla Polski. Najlepiej ilustruje to doktryna byłego prezydenta Niemiec Koehlera , która zakłada agresję Bundeswehry na inne kraje w celu osiągnięcia korzyści ekonomicznych przez Niemcy ( więcej )
 
George Friedman alarmuje ,że w związku z zagrażającymi militarnie Polsce Niemcami i Rosja , powinna ona przeistoczyć się w Izrael Europy i rozpocząć natychmiast zbrojenia , zwiększając dramatycznie nakłady do 6 procent PKB ( więcej )
 
Chciałbym zwrócić uwagę państwa na niezwykłe niebezpieczeństwo jakie dla Polski stanowi chęć wprowadzenia w Polsce europejskich rozwiązań politycznej poprawności w kwestii rodziny. O ile Kaczyński proponuje wprowadzenie wolności gospodarczej i pakiety reform Wilczka (więcej) o tyle Ziobro proponuje skopiować totalitarne sterowanie rodziną.
 
Co oznaczają propozycje Ziobry aby „ Jarosław Kaczyński nie realizował także polityki prorodzinnej. Realizują ją wszystkie kraje zachodnie.”…..” przeznaczenie ogromnych środków na wsparcie polityki prorodzinnej, poprzez przedłużenie urlopu macierzyńskiego, zapewnienie bezpłatnych przedszkoli i żłobków, ulg prorodzinnych, obniżenie VAT na artykuły dziecięce.”
 
Nie możemy dopuścić do tego aby ziścił się plan Ziobry traktowania Polaków jako nowej klasy niewolników, chłopów pańszczyźnianych. Bo dlaczego Polakom według Ziobry jest potrzebna polityk rodzinna typowa dla krajów zachodnich , zdominowanych przez ideologię socjalistycznej politycznej poprawności . Urlopy macierzyńskie, bezpłatne przedszkola , żłobki , ulgi .
 
Religia polityczna , socjalistyczna polityczna poprawność to totalitarny , bandycki system podatkowy okradający Europejczyków i Polaków z owoców ich pracy . Czy pracujący Polak , ojciec rodziny, potrzebowałby łaski Ziobry, gdyby nie był okradany podatkami niczym niewolnik . Nie potrzebowałby .
 
Obawiam się że Ziobro chce zachować niewolniczy ustrój gospodarczy i społeczny II Komuny. Polakom potrzebna jest wolność. I prawo do owoców swoje pracy. Centrum Adama Smitha obliczyło ,że Polakowi II Komuna po obrabowaniu go podatkiem dochodowym , zusem, vatem, akcyza itd. zostawia z jego pracy …..17 procent . (więcej )
 
Polacy nie potrzebują łaski Ziobry . Polacy potrzebują dotrzymania obietnicy przez Kaczyńskiego . Wprowadzenia na powrót ustaw Wilczka, likwidacji większości podatków i obniżenia reszty.
 
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stroniefacebooka Marek Mojsiewicz
 
Kaczyński „ Stworzenie wspólnej armii przez UE dałoby Brukseli status supermocarstwa porównywalnego z Waszyngtonem. Chcę, by Europa była supermocarstwem. Jestem eurorealistą i popieram silną Europę, zwłaszcza w aspekcie polityczno-militarnym – mówił Jarosław Kaczyński na XXI Forum Ekonomicznym w Krynicy „….(więcej)
 
Rokita. „Traktat lizboński – absolutny majstersztyk niemieckiej polityki – uznaje właśnie de iure najważniejszą rolę Niemiec w Unii.”..”Niemcy odzyskaly polityczna sile”…”.Premier Putin nawet nie stara się ukryć swoich marzeń o tym, aby „dwa wielkie historyczne narody” – Rosjanie i Niemcy – stworzyły polityczne fundamenty nowego europejskiego porządku„…”Francja dla pozyskania niemieckiego poparcia zrzekła się nawet dumnie strzeżonego przez lata francusko-niemieckiego parytetu w Unii Europejskie”…Polska przez ostatnie lata miota się z niemieckim problemem, nie mogąc sama sobie odpowiedzieć na pytanie, czy nowe niemieckie mocarstwo to bardziej kłopot dla polskiej suwerenności (jak sądzą Kaczyńscy), czy raczej jedyny sojusznik i deska ratunku dla Polski pozbawionej przecież mocnych sojuszników w Europie (jak uważa Tusk). Owo miotanie się nie jest zresztą bynajmniej dowodem na jakąś polską histerię albo rozdwojenie jaźni. Bo dzisiejsza potęga Niemiec to dla Polski właśnie i szansa, i strach. „…(więcej)
 
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stroniefacebooka Marek Mojsiewicz
 
 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816