Bez kategorii
Like

Ziemkiewicz i Korwin Mikke Mafia Tuska boi się rozruchów

31/07/2012
338 Wyświetlenia
0 Komentarze
7 minut czytania
no-cover

Rewiński ” „Dzisiaj zamordyzm jest doskonały „…W mediach następuje domykanie systemu.pozostanie chyba tylko wynosić się z Ubekistanu,.Ludzie kiedyś dochodzą do granicy, za którą nie mogą już funkcjonować. Ale gdzie jest ten moment? Nie wiem”.

0


 

Korwin Mikke „Przypominam, że wojsko i policja otrzymały właśnie podwyżki i ćwiczą rozpraszanie tłumów… (źródło)
 
Ziemkiewicz „ Sześcioro działaczy antypeerelowskiej opozycji wystąpiło z apelem do parlamentarzystów, wzywając ich do odrzucenia nowelizacji prawa o zgromadzeniach publicznych. Pod apelem podpisani są Bujak, Frasyniuk, Labuda, Lis, Krzywonos-Strycharska oraz Pinior. W III RP nie wszyscy z nich zasłużyli na taki sam szacunek, na jaki zasługiwali wtedy; w każdym razie w dokonanym przez dominujących polityków podziale Polski pomiędzy sektę Kaczyńskiego i mafię Tuskamniej lub bardziej ochoczo poparli tego drugiego. „….”władza nie ogląda się na żadne protesty. Wie zapewne, że sprzeczna z konstytucją i prawem wspólnotowym nowelizacja nie utrzyma się długo, ale widać potrzebuje jej na teraz, na tę jesień i ten Marsz Niepodległości, słusznie bojąc się wybuchu społecznego gniewu na ulicach.
Właściwie jestem ciekaw tylko jednego: jakimi retorycznymi łamańcami wiernopoddańczy wobec władzy salon rozgrzeszy się z zignorowania apelu takich osób?"….(źródło)

 
Pisałem wczoraj o groźbach Orbana ,że aby ocalić Węgrów przed wyzyskiem oligarchii europejskiej wprowadzi rządy autorytarne ..(więcej) W Polsce Kaczyński apeluje , aby Polacy wsparli na ulicach parlamentarny bój o obalenie Tuska i zastąpienie go rządem przejściowym fachowców…(więcej) Coraz liczniejsze są głosy, aby przy użyciu „siły” jaka są masowe pokojowe manifestacje zmusić Tuska i jak to określił Ziemkiewicz jego mafię do ustąpienia .

 
Instytucje międzynarodowe oficjalnie klasyfikują system II Komuny jako „demokrację wadliwą „ ..”"The Economist", który umieścił Polskę na 48 miejscu w rankingu państw pod względem rozwoju demokracji.- Polska w tymże indeksie niestety została zaliczona nie tyle do demokracji, co do wadliwych demokracji „….”Polskę w tymże raporcie prześcignęły, jeżeli chodzi o realizację zasad niezbędnych żeby uznać system za demokratyczny, takie państwa jak: Timor Wschodni, Jamajka, Trynidad i Tobago czy Botswana „…..(więcej )

 
System ekonomiczny w Polsce, jaki w całej Europie jest w fazie załamania . Wyniszczenie podatkami rdzennej ludności krajów europejskich i masowa imigracja doprowadziły do zapaści , implozji społeczeństw w całej Europie. Oba te czynniki wstrząsają w tej chwili fundamentami systemów politycznych . Oligarchia zniszczyła wszystkie silne ośrodki polityczne . A bez silnych suwerennych w stosunku do oligarchii i rodów lichwiarskich ośrodków władzy procedury demokratyczne są fikcja. Parlamenty i rządy wyłaniane w mających cechy rytuału wyborach są jedynie fasadami . Mamy w Europie fazę rządów ochlokratycznej oligarchii i klientystycznej w stosunku do nich kasty koncesjonowanych przez oligarchie polityków. Medialny terror propagandowy religii politycznej , jaką jest socjalistyczna polityczna poprawność zniszczyły doszczętnie instytucje rodziny , fundament jakiegokolwiek racjonalnego systemu społecznego . Nadchodzi czas ” Chaosu „ w Europie .

 
Jest to idealny czas dla socjalistów spod znaku totalitarnej politycznej poprawności , aby przejąć całkowitą kontrolę nad społeczeństwami Europy . Narzucić ustrój totalitarnego socjalizmu politycznej , poprawności , zbliżony do tych nie tak dawno panujących nad całą Europą totalitarnego socjalizmu niemieckiego Hitlera, czy socjalizmu rosyjskiego Stalina.

 
Orban jako jedyną obronę przed zbudowaniem półniewolniczego ,socjalistycznego społeczeństwa widzi budowę systemu autorytarnego.

 
Mafia Tuska coraz bardziej boi się zdesperowanych , okradanych i wyniszczanych podatkami Polaków. Terror propagandowy reżimowych mediów już nie wystarcza. Tusk rozpoczął wraz z |Komorowskim uchwalanie faszystowskich praw ograniczających prawa człowieka , wolności i swobody polityczne , aby uzasadnić wprowadzenie terroru fizycznego w stosunku do Polaków.
Czy Polacy jak za czasów I Komuny masowym oporem obywatelskim rozpoczną burzenie chorego systemu II Komuny ,do czego wzywa ich Kaczyński ?
Jako puentę przytoczę słowa Rewińskiego „Dzisiaj zamordyzm jest doskonały„…W mediach następuje domykanie systemu. Tworzy się "obieg zamknięty, gdzie krążą tylko swoi i przewidywalni". Jeszcze trochę i "pozostanie chyba tylko wynosić się z Ubekistanu, gdzie oficerowie służb układają nam program telewizyjny i kształtują nasze gusta, nie mówiąc o rządzeniu krajem i wyprzedawaniem, czego się da". Jednak "wszystko ma jakiś kres – uważa rozmówca. – Ludzie zawsze kiedyś dochodzą do granicy, za którą nie mogą już funkcjonować. Ale gdzie jest ten moment? Nie wiem".
Czy mógł być zamach w Smoleńsku? – pytają przeprowadzający wywiad bracia Karnowscy? – Pytanie stawiam odwrotnie – odpowiada Janusz Rewiński. – Czy to mógł nie być zamach? To przecież typowa bolszewicka robota. Tak bezczelna, że niewyobrażalna. Zresztą miałem przeświadczenie, że nie powinien prezydent tam lecieć, że oni mogą coś uknuć. (…) Ruskie łapy. A właściwie KGB, sami Rosjanie wiedzą, że to możliwe".’…..(źródło )
Marek Mojsiewicz
Mam na facebook u ponad pięć tysięcy znajomych. Osoby chcące otrzymywać informację o nowych tekstach kliknięcie „lubię to „ na moje stronie publicznej Marek Mojsiewicz

Inne zapisy autora:

0

Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758