Komentarze dnia
Like

Zdegradować wszystkich członków Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego (i nie tylko). Antoniemu Macierewiczowi do sztambucha

16/12/2016
665 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Zdegradować wszystkich członków Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego (i nie tylko). Antoniemu Macierewiczowi do sztambucha

Minister ON Antoni Macierewicz zapowiedział, ze Wojciech Jaruzelski i Czesław Kiszczak stracą stopnie generalskie: Chcę poinformować Polaków, że po raz ostatni w dniu dzisiejszym ze strony jakiegokolwiek urzędnika Ministerstwa Obrony Narodowej padło słowo „generał” przy nazwisku pana Jaruzelskiego. Podejmujemy kroki prawne mające na celu odebranie stopni wojskowych zarówno panu Jaruzelskiemu, jak i panu Kiszczakowi. Zbrodniarze odpowiedzialni za działanie zbrojne przeciwko własnemu narodowymi nie zasłużyli na to, by nosić te stopnie wojskowe.

0


 

Słucham i czytam uważnie. Jeśli zatem zbrodniarze odpowiedzialni za działanie zbrojne przeciwko własnemu narodowymi nie zasłużyli na to, by nosić te stopnie wojskowe, to prócz Jaruzelskiego i Kiszczaka należy zdegradować wszystkich członków WRON. Może przypomnę te nazwiska, bo odniosłem wrażenie, że minister Macierewicz jakby zapomniał, o innych „architektach” stanu wojennego i członkach przestępczej organizacji zbrojnej, którą była WRON:

Po odebraniu stopni wojskowych wyżej wymienionym, należy równolegle i bezzwłocznie zdegradować wszystkich podwładnych Czesława Kiszczaka ze wszystkich departamentów Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, prześladujących z uporem godnym lepszej sprawy społeczeństwo polskie w PRL-u. Lista oprawców jest dość długa. Może podam tylko kilka nazwisk: Stachura, Pożoga, Ciastoń, Milewski, Zaczkowski i tysiące innych kreatur. Jeśli ktoś nie pamięta, a pewnie nie pamięta, to przypomnę, że w latach – na przykład 1980-1990 – w SB służyło 24 390, w MO 62 276 a w ZOMO 12 566 funkcjonariuszy. Jeśli minister Macierewicz nie zrobi przeglądu tych kadr, to już nikt ich nie zrobi…, ale myślę, że nie zrobi i skończymy degradacje na Jaruzelskim i Kiszczaku.

Inne zapisy autora:

0

Maciej Rysiewicz
Maciej Rysiewicz http://www.gorliceiokolice.eu

Dziennikarz i wydawca. Twórca portali "Bobowa Od-Nowa" i "Gorlice i Okolice" w powiecie gorlickim (www.gorliceiokolice.eu). Zastępca redaktora naczelnego portalu "3obieg". Redaktor naczelny portalu "Zdrowie za Zdrowie". W latach 2004-2013 wydawca i redaktor naczelny czasopism "Kalendarz Pszczelarza" i "Przegląd Pszczelarski". Autor książek "Ule i pasieki w Polsce" i "Krynica Zdrój - miasto, ludzie, okolice". Właściciel Wydawnictwa WILCZYSKA (www.wilczyska.eu). Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

628 publikacje
270 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758